توسعه دهنده Uncharted 4 : انیمیشن های صورت پیشرفت چشم گیر کرده اند

.:BigBoss:.

کاربر سایت
Nov 8, 2007
1,025
نام
حسین
درود

N*aughty Dog اذعان داشت که سیستم جدید (PS4) این قابلیت را به آن ها می دهد تا در ساخت چهره ی شخصیت ها , احساسات و حالت های چهره بیشتر و زنده تر نسبت به قبل جلوه دهند .

توسعه دهنده بازی در بحث و گفت و گویی به بهبود و پیشرفت در انیمیشن های صورت از زمان Uncharted 3 و The Last Of Us اشاره کرد , "حالت ها و انیمیشن های صورت بین 300 تا 500 حالت می باشد ."
نویسنده ی بازی , Josh Scherr , در مصاحبه ای با GamesTM پیرامون پیشرفت هایی که سری Uncharted و The Last Of Us کرده بودند اشاره کرد و هر کدام از آن فرانچایز ها را با فرانچایز قبلی مقایسه می نمود که هر بازی جدید آن ها تا چه حد پیشرفت کرده بودند , ایشان گفتند که بین 90 تا 100 انیمیشن و حالت در چهره ها استفاده می کردند .

" ما به طور کامل در انیمیشن های صورت پیشرفت چشم گیر کرده ایم و کاملا به روز هستیم . من در این مورد فکر می کنم که در طراحی چهره Eli و Joel چقدر جزئیات به کار رفتِ بود و همچنین این در حالی بود که شخصیت های بازی توسط موشن کپچر و بازیگر های مربوط به خود نیز شکل گرفتِ بودند . اما در حال حاضر چهره شخصیت ها بین 300 تا 500 حالت و انیمیشن طراحی می شود . "

Ricky Cambier (طراح بازی) :

" خب اجازه دهید که در مورد حالت ها و انیمشین هایی که در چهره ها قرار می دهیم بیشتر هیجان به خرج دهیم ! وقتی که Nathan در حال بالا رفتن از صخره و با مکانی می باشد , شما زاویه دوربین را به سمت چهره او هدایت می کنید و سپس مشاهده خواهید کرد که Nathan ادا و اصول خاصی با چهره خود نشان می دهد , و از این نوع مسائل در بازی زیاد است .. ما جزئیات را حتی در کوچک ترین چیز ممکن در بازی به کار می بریم و جزئیات را در بازی به آخرین مرحله ممکن می رسانیم . من فکر می کنم که مردم با دیدن چنین چیز های واکنش نشان خواهند داد ! . "

برخلاف عناوین قبلی N*aughty Dog که برخی از انیمیشن ها به عنوان مثال برای صرفه جویی به خاطر محدودیت در Memory و استفاده بهینه بین 10 تا 15 فریم ریت بر ثانیه بودند اما با تکنولوژی جدید و پیشرفت سخت افزار ها و نرم افزار ها می توان در دستورات برنامه نویسی , بازی را طوری طراحی و بهینه کرد که انیمیشن های بازی 30 فریم ریت بر ثانیه باشند که گویا انیمیشن ها با حالتی نرم و روان اجرا خواهند شد .

در مورد ویژگی های بصری بازی نسبت به دیگر عناوین انحصاری PS4 صحبت شد که آقای Cambier گفتند : " KillZone Shadow Fall به عنوان یک لانچ تایتل بسیار خیره کننده بود . در حال حاضر بازی The Order 1886 جزء یکی از بهترین بازی های خیره کننده و بسیار چشم نوازیی که تاکنون در هر سیستم و پلتفرمی دیده شده , می باشد . توسعه دهندگان و بازی سازها هم اکنون و در حال حاضر در روز های اولیه از زمان لانچ کنسول PS4 می باشند . "

" اگر شما Uncharted 1 را در مقابل The Last Of Us قرار دهید و تفاوت های آن ها را مشاهده کنید و ببینید که The Last Of Us چگونه به نظر می آید , من به طور عمیق به این موضوع فکر می کنم که تا چند سال آینده چه جهش گرافیکی خواهیم داشت . واقعیت این است که ما همان گونه که بهتر و بهتر با سیستم PS4 آشنا می شویم و ویژگی های خوبی را در مورد آن یاد می گیریم , احتمالا به همین صورت نیز در رزمه کاری خود پیشرفت خواهیم کرد . "

N*aughty Dog قصد دارد که بازی Uncharted 4 را به صورت 60 فریم ریت ریلیز کند اما استدیو به بازی و بازی سازهای آن فشار نمی آورد که تجربه گیمر ها در زمان ریلیز بد باشد . پس به همین علت و به خاطر تجربه لذت بخش نهایی , بازی تا سال 2016 به تاخیر افتاد . در مراسم PlayStation Experience که نسخه Pre-Alpha بازی توسط آقای Bruce Straley بازی شد و نمایش آن در معرض عموم قرار گرفت که به صورت 30 فریم ریت اجرا شد اما در حال ساخت بازی به مرجله ای رسیده است که نهایت نرخ فریم ریت را دارا می باشد .

ویدئوی زیر نشان می دهد که Uncharted 4 نسبت به The Last Of Us چقدر پیشرفت کرده است .

484848.png

Link

منبع

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
امیدوارم تو E3 یه نمایش مفصل (مثل PSX) از بازی نشون بدند اما اینبار نه برای نسخه پری آلفا! آخرین بیلد رو نشون بدند ببینم چقدر پیشرفت کرده و تا چه حد به تیزر E3 سال گذشته نزدیک شده ....
آخرین بیلد رو نشون بدن ماه بعدم گلد بشه عرضه کنن بره :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
آخرین بیلد رو نشون بدن ماه بعدم گلد بشه عرضه کنن بره :D
منظورم از آخرین بیلد، بیلد نهایی نبود!
منظورم نمایش آخرین بیلد ساخته شده هست، در واقع جدیدترین پشیرفت ــشون تو ساخت بازی رو نشون بدند!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
امیدوارم تو E3 یه نمایش مفصل (مثل PSX) از بازی نشون بدند اما اینبار نه برای نسخه پری آلفا! آخرین بیلد رو نشون بدند ببینم چقدر پیشرفت کرده و تا چه حد به تیزر E3 سال گذشته نزدیک شده ....
تيزر E3 تفاوت چنداني نداشت با گيم پلي ها! اون تريلر بخاطر موقعيت زمانيش (نور ماه) و وجود آب و رفلكس نور درش و مخصوصا از نماي نزديك بودن تريلر خيلي بهتر نشون ميداد.
اميد وارم يك نمايش از يك قسمت خيلي عالي گيمپلي بزارن. چيزي مثل نمايش UC2 توي e3 كه به گفته خودشون اون دمو همه چيز رو براي كمپاني تغيير داد!

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
تيزر E3 تفاوت چنداني نداشت با گيم پلي ها! اون تريلر بخاطر موقعيت زمانيش (نور ماه) و وجود آب و رفلكس نور درش و مخصوصا از نماي نزديك بودن تريلر خيلي بهتر نشون ميداد.
اميد وارم يك نمايش از يك قسمت خيلي عالي گيمپلي بزارن. چيزي مثل نمايش UC2 توي e3 كه به گفته خودشون اون دمو همه چيز رو براي كمپاني تغيير داد!

دوربین مخفیه؟!

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
[MENTION=14591].:BigBoss:.[/MENTION]
حسین جان دستت درد نکنه.

ناتی داگ اسطوره بازی سازی هست که خیلی کم توسعه دهنده‌ای مثل اون پیدا میشه (البته به نظرم من که اصلا پیدا نمیشه :d)

آرزو نمیکنم کلا. اما یک بازی گرافیکی بدون هیچی مثل the order رو هم دوست ندارم.

شما فکر کنم تا حالا یک بازی از ناتی داگ رو بازی نکردی که همچین نظری میدی؟ ناتی داگ و فقط یک بازی گرافیکی؟؟ شوخیشم قشنگ نیست

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin

تریلر PSX خیلی با تیزر E3 فاصله داشت. تنها چیزی که تقریباً مشابه بود مُدل Nate بود. در باقی موارد تریلر E3 یه سر و گردن بالاتر بود.

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
[MENTION=14591].:BigBoss:.[/MENTION]

شما فکر کنم تا حالا یک بازی از ناتی داگ رو بازی نکردی که همچین نظری میدی؟ ناتی داگ و فقط یک بازی گرافیکی؟؟ شوخیشم قشنگ نیست

داداش Uncharted 1 2 3 رو پلات کردم کراش ها رو هم کلا همشون رو هنوزم حفظم. حتی دمو ی مخفی یک بازی اژدهای کوچیک بود اونو هم بازی کردم... Last of us. هم تموم کردم.... اما چون زیاد خوشم نیومد پلاتش نکردم.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
داداش Uncharted 1 2 3 رو پلات کردم کراش ها رو هم کلا همشون رو هنوزم حفظم. حتی دمو ی مخفی یک بازی اژدهای کوچیک بود اونو هم بازی کردم... Last of us. هم تموم کردم.... اما چون زیاد خوشم نیومد پلاتش نکردم.
کلا فکر کنم فقط حواست به پلات کردن بوده :dوگرنه همچین نظری در مورد ناتی داگ نمی‌دادی

آخه ناتی داگ و فقط بحث گرافیکی؟ مگه ممکن هست همچین چیزی که شما داری اونو با order مقایسه میکنی؟

Castaway

کاربر سایت
Feb 20, 2015
197
نام
AM3BOOTER
کلا فکر کنم فقط حواست به پلات کردن بوده :dوگرنه همچین نظری در مورد ناتی داگ نمی‌دادی

آخه ناتی داگ و فقط بحث گرافیکی؟ مگه ممکن هست همچین چیزی که شما داری اونو با order مقایسه میکنی؟

نه مقایسه که عمرا. اما انتظار دارم یک بازی بهتر از نسخه های قبلیش بازی کنیم. نه فقط گرافیک بهتر.

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
نه مقایسه که عمرا. اما انتظار دارم یک بازی بهتر از نسخه های قبلیش بازی کنیم. نه فقط گرافیک بهتر.
خیالت تخت داداش. ناتی داگ یه بازی بهمون تحویل میده از همه نظر عالی :bighug:

به بوروس و نیل ایمان بیاورید >:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر