Playstation 4 در برزیل هک شد !!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d

piracy.jpg

بازیبازانی مقیم برزیل راهی برای هک کردن کنسول PS4 پیدا کرده اند که به آن ها اجازه می دهد، نرم افزار ها را بر روی آخرین کنسول های ساخته شده توسط Sony کلون سازی نمایند.

این روش بدان معنا می باشد که هکر ها قادر خواهند بود بازی ها را از یک کنسول PS4 فعال شده، دریافت کنند و آن ها را بر روی یک کنسول دیگر بالا آورده و اجرا کنند. گزارش های منتشر شده این ادعا را دارند که توانسته اند یک Raspberry Pi را بر روی NAND کنسول PS4 میزبان کلون سازی کنند، و بهره برداری متفاوتی از اکانت های شناخته شده و به اشتراک گذاشته شده بنمایند.

نتایج کل این فرایند ها در یک PS4، وجود دو حساب اولیه فعال با قابلیت اجرا نمودن بازی های کپی شده نرم افزاری ( در اصل بازی های سرقت شده ) می باشد.

به عنوان یک نتیجه واحد، در حال حاضر طی بی پروایی های مغازه داران و فروشندگان برزیلی، آنان برای تماشای این بازی های کپی شده، مشتری جذب می کنند، با وجود شرط های فوق العاده ای چون نصب ده بازی کپی تنها با ۳۰۰$ الی ۴۰۰$ (!) که تقریبا به مراتب ۱۰۰$ الی ۱۵۰$ USD، ارزان تر از ۶۰۰$ می باشد. ( کم ترین بهایی که شما باید به طور معمول برای خرید نسخه اورجینال آن ها بپردازید! )

این خبر خشم مدیران سونی را بر افروخته است و بلافاصله بعد از انتشار این فایل ها بر روی اینترنت , مدیران سونی واکنش نشان داده و با تهدید هکران به تعقیب و پیگرد قانونی از او خواستند تا فایل های مورد نظر را بلافاصله حذف کند.

در حال حاضر در وبسایت این هکران تمامی فایل های مورد نظر حذف گردیده است اما مطمعنا ساعاتی که این فایل ها در دسترس افراد دیگر قرار داشته است خود باعث انتشار آن می گردد.

بیانیه سونی مبنی بر تهدید به پیگرد قانونی این هکران :

sony_legal_brazil.jpg

منبع 1

منبع 2

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
نمیدونم چرا ولی بازی اصل یه حال دیگه ای داره
آره مخصوصا اون لحظه که وکیومش رو باز میکنیم خیلی شاعرانه و خاص هست:(اصن "بهترین لحظه زندگی" هست:lol:

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
ما که 1سال هست 2تا بازی خریدیم بنام های TLOU " GTA V و دیگر هیچ:dامیدوارم زودتر هک شه بریم 10تا بازی با هم بگیریم.آخ دوران PS3 چه حالی میداد.طرف 40تومن و بعضی وقتا 30تومن میگرفت 10تا بازی واسم میریخت میرفتم 6ماه بعد میومدم 10تا دیگه>:)
نمیدونم چرا ولی بازی اصل یه حال دیگه ای داره
والا ما دوران PS3 کپی باز بودیم چند برابر اوریج بازا حال کردیم=))

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
سوني راحت مي تونه جلوش رو بگيره
احتمالاً از وجود باگ در سيستم عامل ps4 استفاده كردن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
کنسولتتون رو تا اطلاع ثانوی آبدیت نکنید:d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
سوني راحت مي تونه جلوش رو بگيره
احتمالاً از وجود باگ در سيستم عامل ps4 استفاده كردن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
جلوی هک 3 رو تونست بگیره:-/
یادش بخیر اون زمانها یه جمله تاریخی هم تو بازیسنتر یه بنده خدایی گفت تحت عنوان Ps3 Never Hacking=))

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,881
نام
حسين
اگه هـــَک بشه تکلیف این ظرفیت فروش های عزیزِ هموطن در گوشه کنار فضای مجازی چی میشه ؟ :))

سابقه داشته ظرفیت یه بازی با 30 تومن هم فروخته شده :D دیگه هــَک میخاد چقدر قیمت رو از این کمتر کنه ؟ :D

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,180
نام
ماکان
ایشالا زودتر هک بشه. من پولم نمیرسه هیچی بازی بخرم!:D اینجوری پیش بره PS4 رسما تبدیل به دکور میشه!:D

پ.ن: دقیقا فرق بین تجربه یه بازی اریج با کپی تو چیشه؟:D چطور موقع بازی کردن متوجه چنین چیزهایی میشید؟:D من که نمیشم! جز اینکه کپی به مراتب بهرته و راحت تر همه چیزو بازی میکنم!:D بازیش بد بود هم عین KZ تا ماتحت نمیسوزم چرا 200 چوب پول بیزبون رو صرف خرید چنین آشغالی کردم!:D

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
اگه هـــَک بشه تکلیف این ظرفیت فروش های عزیزِ هموطن در گوشه کنار فضای مجازی چی میشه ؟ :))

سابقه داشته ظرفیت یه بازی با 30 تومن هم فروخته شده :D دیگه هــَک میخاد چقدر قیمت رو از این کمتر کنه ؟ :D
سونی اون راه رو بست :d

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
ایشالا زودتر هک بشه. من پولم نمیرسه هیچی بازی بخرم!:D اینجوری پیش بره PS4 رسما تبدیل به دکور میشه!:D

پ.ن: دقیقا فرق بین تجربه یه بازی اریج با کپی تو چیشه؟:D چطور موقع بازی کردن متوجه چنین چیزهایی میشید؟:D من که نمیشم! جز اینکه کپی به مراتب بهرته و راحت تر همه چیزو بازی میکنم!:D بازیش بد بود هم عین KZ تا ماتحت نمیسوزم چرا 200 چوب پول بیزبون رو صرف خرید چنین آشغالی کردم!:D
فرقش تو وکیومشه :D
نسخه ی اوریج وکیوم داره و موقع باز کردنش میشه بهترین لحظه زندگیت.
ولی کپی ها که این قابلیت رو ندارن!

برا من سواله که چرا خیلیا از هک شدن کنسول ناراحت اند، به خدا وقتی هک شد لازم نیست شما دوستان بازی کپی بخرید، اصلشو بگیرید :d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,993
نام
sami
دوستان من متنو خوندم متوجه نشدم...یعنی الان با این هک میشه مثل دوران ps3 رفت با 2 هزار تومن یک بازی ریخت یا نه:d
اگه میشه که یه ps4 بزنیم تو گوشش:d

Magus

کاربر سایت
Oct 12, 2007
387
من امیدوارم کپی خور شه !

اونایی که اونور دنیان 59$ پولی نیست براشون برند فرهنگ خودشونو نشون بدند :D وگرنه اینجا پول یه بازی در روز اول عرضه 35% پایه حقوق یه کارمنده :D

اینجوری دوباره گیم بین مردم رونق میگیره، بازار هم یکم بهتر میشه.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
دوستان من متنو خوندم متوجه نشدم...یعنی الان با این هک میشه مثل دوران ps3 رفت با 2 هزار تومن یک بازی ریخت یا نه:d
اگه میشه که یه ps4 بزنیم تو گوشش:d
ژورنالیست برزیلی محترم برای 10 تا بازی روی هارد 100$ داده:d

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
:)))) کاشکی Xbox one هک میشدش ملت به توفیق اجباری میرسیدن

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
خب فرق داره ده. اینطوری (اصل )ادم حس بچه پولدار بودن بهش دست میده

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
البته نزد بزرگان اوریج باز، روایت داریم اوریج خریدن یه آداب و رسوم بخصوصی داره ! :d اینجانب هیچوقت نمیام یه بازی به عنوان مثال KZ رو آرشیو کنم که ! :d ولی مثلا خودم از نسل قبل، نسخه فیزیکی Red Dead: Redemption و The Last of Us رو اصلا نمیتونم با چیز دیگه ای عوض بکنم ! :d این نسل هم همینطوره، هک اگر شد، هک میکنی، منتها، عناوینی که بسیار نزد خودتون محبوبه و دوست داشتنیه، آرشیو میکنین ! :love::d به همین راحتی ! :d اوریجینال بازها، هم اورجشون رو بازی میکنن، کسانی هم که کُپی خور میکنن، کپی، همین ! :d
پ.ن: البته یه چیز دیگری هم به نام آرشیو کردن داریم که بعضی ها هم نمیتونن از اون بگذرن، :d ولی اینکه بخوای همه بازی ها (حتی عناوین آشغال و بدردنخور..) رو کالکت کنی، خیلی مسخره س بنظرم ! البته بعضی ها هم تروفی باز هستن و چند مورد دیگه که دلایل خودشون رو دارن..

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر