Bloodstained: Ritual of the Night معرفی شد

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
bxd0_bloodstained.jpg

Koji Igarashi خالق عناوین متعددی از سری کسلوانیا، از جمله Symphony of the Night، بازی جدید خود؛ Bloodstained: Ritual of the Night را معرفی و کمپین کیک‌استارتر آن را آغاز کرد.

این بازی اکتشاف‌محور، پلتفرمر و اکشن 2.5 بعدی از المان‌های نقش‌آفرینی و ساخت و ترکیب‌ آیتم هم بهره‌مند خواهد بود. Koji Igarashi رهبری بازی را در دست دارد، Michiru Yamane و Inti Creates نیز به ترتیب وظیفه ساخت موسیقی و رهبری ساخت و توسعه بازی را بر عهده دارند. چندی پیش بازی‌سنتر مصاحبه‌ای اختصاصی با خانم Michiru Yamane داشت که خواندنش خالی از لطف نیست.

هدف اولیه کمپین جمع‌آوری پانصد هزار دلار است که در هنگام نگارش خبر تنها 80 هزار دلار برای رسیدن به آن باقی مانده است.

Bloodstained: Ritual of the Night برای پلتفرم‌های PC، Xbox One و PlayStation 4 عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ویرایش:
الان 1,169,00 هزار دلار رو رد کرده،توی کمتر از 1 روز :)
+
آرت های بازی فوق العادس :bighug:
+
به نظرم خیلی خوبه که دارن 2.5 بعدی میسازن،خود سری کسلوانیا هم به نظرم الان یه بازی 2 بعدی خوب لازم داره :| آخرین کسلوانیا خوب که من خودم بازی کردم به Order of Ecclesia بود ( که این Miriam هم شباهت هایی داره با شخصیت اون :d ) و قبل از اون هم Aria of sorrow,Dawn of sorrow عالی بودن،خیلی وقت بود منتظر یه کسلوانیا خوب دیگه بودم و الا مخود استاد ( :d ) دست به کار شده که یدونه SotN دیگه تحویلمون بده :) Best day ever :)

آخرین ویرایش:

parsaian

کاربر سایت
May 27, 2010
68
نام
مجتبی
بازی که به همه ی اهدافش رسید
صدای دیوید هیتر هم قراره تو بازی باشه . حالا ببینیم برا شخصیت اصلی چه صدایی انتخاب میکنن . قراره صدا پیشش یا بازیگر یا یه صدا پیشه معروف باشه
از همه مهم تر بازی قراره رو دیسک هم عرضه بشه .
پ.ن : آرت های بازی در راستای قائم تو حلقم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر