جزئیاتی تکنیکی از نسخه کامپیوتری عنوان Black Ops 3

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
black_ops_art1-600x370.jpg

استدیو Treyarch« تری آرک» توسعه دهنده عنوان جزئیاتی از نسخه رایانه های شخصی Black Ops 3 را مشخص کرده است. در ادامه خبر با بازی‌سنتر همراه باشید.

این استدیو همیشه به جامعه بزرگ خود که از جمله آنان طرفداران نسخه رایانه های شخصی Call of Duty هستند اهمیت داده است، چرا که معمولا پورت نسخه رایانه های شخصی بازی های این استدیو دارای کیفیت مطلوب به همراه تعداد زیادی از گزینه بوده هست. این تمرکز برروی نسخه رایانه های شخصی Black Ops 3 ممکن است نسخه بسیار بهتری را بسازد.

مدیر توسعه نسخه رایانه های شخصی بازی در توییت خود اطلاعات هیجان انگیزی از این نسخه بیان کرده است.

جزئیات نسخه رایانه های شخصی:

Black Ops 3 به صورت 100% از سرورهای اختصاصی برای تمام مسابقات ranked matches استفاده خواهد کرد.

* Black Ops 3 با FOV slider های قابل تنظیم عرضه خواهد شد.( درست مثل نسخه های قبلی)

* نرخ framerate در بخش تکفنره و زامبی قفل نیست و قابل تغییر است و در بخش چند نفره بیش از 200 خواهد بود. در صورت لزوم ممکن است که در سرورهای مسابقات ranked match این امر قفل کردن سرعت فریم ریت برای ایجاد تعادل لازم شود.
توسعه دهنده نسخه رایانه های شخصی Black Ops بیان کرد:
« که هنوز خیلی زود است که ما در مورد توانایی های خود در Black Ops 3 صحبت کنیم ولی، به نظر من به مانند گذشته خواهد بود.»

منبع

Last edited by a moderator:

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
برای خارجیها درجه اهمیتش خیلی کمتر از ایرانیاست چون اینترنتشون واقعا جوابگوی نیازشونه
ولی بعد از MW3 دیگه هیچ کدومشون dedicate server نداشتن ولی شاید امسال واقعا سر عقل بیان:>

چی چی رو برای خارجی‌ها خوبه. :d من از دست این سرورهاش دیوونه شدم؛ نه فقط من بلکه تمام کسایی که CoD بازی می‌کنن. تازه سرعت من در مقایسه با اکثر مردم بالاتر هست و تقریباً بالاترین سرعت ممکنی که در دسترس هست. فکر می‌کنی dedicated server فقط به سرعت ربط داره؟ اگه بحث سرعت در میون بود که کسی اصلاً اعتراض نمی‌کرد. کافیه میزبان از بازی خارج بشه، دوباره باید همه چی انتقال داده بشه به میزبان بعدی که این خودش وقت آدم رو تلف می‌کنه. اگه اینترنت طرف هم خوب نباشه بقیهٔ بازیکن‌ها ضرر می‌بینن، چون پینگ میزبان همیشه پایین می‌مونه ولی مال بقیه می‌ره بالا. وقتی هم کسی تو منطقه‌ات بازی نکنه به سختی می‌تونی بازیکن پیدا کنی. خیلی از مدهای بازی چون کسی تو منطقه من بازی‌شون نمی‌کنه من هم نمی‌تونم بازی کنم. تازه بحث تقلب هم هست؛ تو P2P به راحتی می‌شه تقلب کرد. تعداد بازیکن‌ها هم معمولاً کمتر از dedicated server هست.

تقریباً از Word at War به اینور دیگه خیلی کم CoD بازی کردم. بعد از این همه سال AW رو خریدم که واقعاً پشیمون شدم از این همه پولی که خرج این بازی کردم. حالا من هیچی، با این وضع دلار هر کی هر سال این همه پول پای این سری بده واقعاً به خودش توهین کرده. Activision اینقدری بودجه داره که تا دهه‌ها بتونه dedicated server راه‌اندازی کنه؛ هیچ بهونه‌ای نمی‌تونن بیارن.

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
دوست دارم قبل مرگم نابودی این شرکت رو ببینم، نه تنها CoD رو خراب کرد بلکه رو آی پیای ژاپنی هم تاثیر گذاشت. غربیا که اکثرا همه بازیهاشونو به سمت این حالت از بازیها سوق دادن. قبله MW2 بازیها اصن یه طعم دیگه ای داشتن.

[MENTION=38769]pouryaps3[/MENTION]

مرد مومن بلادبورن میگرفتی حداقل:d

lebron

کاربر سایت
Jan 21, 2011
427
باز هم همون سیاست تکراری!

CoD معرفی کن...شبکه های اینترنتی رو با ویژگی های خارق العاده ی بازی پر کن...یه اشغال تحویل مردم بده ... با وجود یه عده نب گیمر خیالت راحت باشه که به سود چشمگیری میرسی.

بهونه ها الکیه! هرچی پول و وقت و سرمایه بزارن بازی هم خوب میشه و در نتیجه با فروش خوب سود معقولی رو هم نصیب شرکت میکنه. اما اگه سودگرا باشن و بخوان سود افسانه ای به جیب بزنن، با مصلحت اندیشی هایه مسخره گند میزنن به بازی. یوبی و EA و Acti و... دچار این مصلحت اندیشی احمقانه شدن.

امیدوارم یه روزی شاهد تغییر این سیاست و ساخت یه بازی در حد نام این سری باشیم.

Paranormal

کاربر سایت
Jan 9, 2010
936
نام
علی
دوست دارم قبل مرگم نابودی این شرکت رو ببینم، نه تنها CoD رو خراب کرد بلکه رو آی پیای ژاپنی هم تاثیر گذاشت. غربیا که اکثرا همه بازیهاشونو به سمت این حالت از بازیها سوق دادن. قبله MW2 بازیها اصن یه طعم دیگه ای داشتن.

@pouryaps3

مرد مومن بلادبورن میگرفتی حداقل:d
این شرکت قبل از MW2 هم بازی ساخته پس مقداری از اون طعمی که میگی متعلق به بازی های این استودیو هم بوده. ضمن اینکه بازی هایی هم که ساختن همگی در حد استانداردهای عنوان COD بودن و چیزی کم نداشتن. حالا یکی راضی شده یکی نشده. این قضیه برای MW ها هم صدق میکنه.
این استودیو در حال حاظر بهترین سازنده COD هست. IW از هم پاشیده تموم شد رفت. فراموش کنید. اینجوری به قضیه نگاه کنید که فعلاً سازنده ای نیست که بهتر از Treyarch بتونه COD بسازه. و صد البته Treyarch هم داره بازی های خیلی خوبی میسازه.
ایده های این بازی از لحاظ گیم پلی کم کم به آخر خط رسیدن. تکراری شدنش ناگزیره. برگشتش به زمان جنگ جهانی خوب بنظر میرسید اما اون زمان هم همه غر میزدیم که چرا همش تو زمان جنگ جهانی بازی میسازن. شاید با واقعیت مجازی یا سنسورهای حرکتی یا قابلیت های سه بعدی و این داستانا بشه از تکراری شدن تجربش جلوگیری کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر