Silent Hills کنسل شده است

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
2iom2uk36np0b0pukx7p.jpg

Guillermo del Toro کارگردان فیلم های مشهور Hellboy و Pan's Labyrinth دیروز طی صحبتی در مورد جزئیات بازی Silent Hills بیان کرد.

Guillermo del Toro در همایش فیمل های اجتماعی در سان فرانسیسکو می گوید:
« این اتفاق نباید می افتاد، قلب من شکسته است."

صحبت های او مشخص نمی کند که منظور وی کوجیما است یا بازی Silent Hills.

در همین حین Norman Reedus بازیگر این عنوان در توییتر خود در مورد وضعیت عنوان جدید Silent Hills و گفتگو Guillermo del Toro بیان کرد:«
اتفاق فوق العاده ای است من در این مورد به آینده امیدوارم، امیدوارم و شاید روزی این مورد بازگردد، از همه عذرخواهی می کنم."
این در حالی هست که دمو قابل بازی P.T روز چهارشنبه توسط Konami از PlayStation Store حذف خواهد شد.

*آپدیت:

Konami تایید کرده است که Norman Reedus دیگر در این عنوان نقشی ندارد و قرار دادی هم ندارد. آنان همچنان به ساخت Silent Hill ادامه می دهند. یک نکته که Konami به جای s آخر این عنوان رو بکار نبرده.

*آپدیت 2:
به نظر Konami به صورت غیر رسمی کنسل شدن Silent Hills رو تایید کرده ولی چندتا نکته وجود داره؟

-چرا عکس Norman Reedus از وب سایت رسمی بازی حذف شده؟
جواب این هست که قرار داد وی تمام شده.( مگر ممکن است قرار داد ساخت یک بازی آن هم به یک هنرپیشه به این زودی تمام شود)
-چرا P.T دیگر در Playstation Network دردسترس نیست؟
خوب چون که تاریخ و مدت عرضه بازی که در نظر گرفته بودند به اتمام رسیده است.
- چرا Konami در متن خود از واژه SILENT HILL استفاده کرده است؟
آنان گفته اند سری SILENT HILL را ادامه خواهند داد نه SILENT HILLs را.
- P.T. چه خواهد شد؟
P.T. فقط یک دمو قابل بازی بوده است.
- چه چیزهایی در دمو قابل بازی P.T. بوده؟
در این دمو ایده اولیه SILENT HILLS و به گیمر بفهمانند که این دمو یک ایده است.

منبع

آخرین ویرایش:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
نمیشه به اینا چیزی گفت . اخه ابله هم منتقدا و گیمرا از این بازی خوششون اومده بود 8-|
اخه کوجیما رو آدم میندازه بیرون ؟ 8-|
اینا پررو شدن . نا دیدن یه ذره دوباره مردم توجهشون بهشون جلب شده زدن کن فیکون کردن .
KONAMI به کدام سو میروی که این راه که تو میروی به ترکستان (زباله دونی تاریخ) است

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
والا هنوزم خبرو باور نکردم.چقدر به این سایلنت هیل کوجیما امیدوار بودم=((
کونامی اگره خبر درسته انشالله با THQ محبوب محشور بشی.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
کونامی اگه آدم بود اینقدر کنفرانساش ربوط به E3 چرت نبود که یه مجری یا ..... نمیارن رو صحنه که انگلیسی حرف بزنه همش از پیش رکورد بعد عرضه اسمش هم میزارن کنفرانس کونامی
یعنی نفرتی که از کونامی پیدا کردم نسبت به کپکام همچین نفرتی نداشتم
امیدوارم بعد خروج کوجیما کونامی ورشکست شه و مجبور به فروش IP هاش بشه و خود کوجیما وارد عمل واسه حق خرید IP ها بشه

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
لعنت به این کمپانی ! لعنتیا... یه مُشت ریتارد جمع شدن دارن بحساب خودشون مدیریت (!) میکنن این کمپانی یا بهتره بگم طویله رو ! فایده ای نداره دیگه، باید درشُ گِل گرفت ! :(
مثل اینکه این آرزوی تجربه یه سایلنت هیل ناب رو واقعا باید به خودمون به گور ببریم ! :| اون از متال گیر، اینم از این شاهکاری که قرار بود، ساخته بشه ! من چشم بسته حاضر بودم با همه شرط ببستم که سایلنت هیلز رسما استانداردهای ژانر ترس اونم تو بازی رو بالکل زیرو رو میکنه ! چه رویاهایی ساختیم ما با این نسخه، چه فکرها و آرزوهایی داشتیم ! :( لعنتیا.. :( حیف اون داستان سرایی و فضاسازی، حیف کوجیما، حیف نورمن ریداس ! :( حیف سایلنت هیلللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل...
پ.ن: لابد حالا که نورمن ریداس رو انداختن بیرون، یه کرکتر فلج خودشون ساختن و موتور فاکس انجین رو هم تغییر دادن به همون موتور همیشگی آنریل انجین ! :|

BigWolf

Kings Never Die
کاربر سایت
Jun 19, 2014
240
نام
علیرضا
=(( چرا آخه؟ بعد اون تجربه لذت بخش P.T حالا این خبر کلا نابود میکنه تمام انتظاری که کشیدم رو :( خدا لعنت کنه این کونامی رو

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
کلا ژانر ترسو چند سالی میشد بوسیده بودمو گذاشتم کنار ، تا اینکه P.T اومد . انگار جون تازه ای دوباره توی این سبک اومد (مثل معجزه بود برام) ... توی عمر گیمریم اندازه ی انگشتای دستم IP ی پیدا نمیشد که انقده تاثیرگذار بوده باشه برام ، اونموقع بعد این همه انتظار ............................................................................................................................... :|

- - -ویرایش - - -

zg5p2pi5wat7k6yxg39k.jpg

LORD SKY

کاربر سایت
May 6, 2014
451
نام
حسین
به نظرم کونامی بره امیدش رو بعد از MGS بذار روی همون PES.
شکی نیست بعد از کوجیما MGS رو ادامه میده و اونو به مرز نابودی می کشونه

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,536
یه سوال
بعد از چهارشنبه که از رو PSN برداشته میشه , دیگه قابل بازی هم نیست ؟؟
یعنی کساییکه قبلا دانلودش کردن میتونن بازم بازیش کنن یا نه ؟؟

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
باید بدن پدر سبک وحشت، یه بازی با دو تا خط مشکی و فریم 20 و تکسچر های زمان PS2 بسازه :x
در مقابل این بازی خیلی جبهه ی بدی گرفتید ...
من قبول دارم مشکلاتی داشت ولی خب به نظرم یکی از بهترین عناوین 2014 بود ;)
این دوستمون بهزاد انقدر رو اویل ویتن مانور داد که کار به اینجا کشید :d
صادقانه بگم چن سالی بود که داستان یه بازی ذهن منو اینقدر درگیر نکرده بود

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
هرچی میسازن بسازن ، فقط مثل شماره دوم و سومش بشه . شماره چهارم یه جوری بود ( فقط با آهنگ Room of Angel حال کردم). Homecoming و Downpour که رسما فاجعه بودن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر