فروش DLC Easy Fatalities در Mortal Kombat X

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
j5ptixmoqjzim44jmb9i.jpg

به تازگی در مارکت Xbox و PS Store رویت شده هست که در بازی Mortal Kombat X بسته های دانلودی یا DLCهای Easy Fatalities با قیمت های 30 Easy Fatalities با قیمت 4 دلار و یا 5 Easy Fatalities با قیمت 99 سنت به فروش می رسند، و با فشردن یک دکمه و بدون زحمت دادن می شود یک Fatalities را به آسانی اجرا کرد. با این حال می شد که NetherRealm Studios از همان اول این DLC ها را در بازی بگنجاند تا این که آنان را برای بدست آوردن سود بیشتر بفروشد.

این اولین بار نیست که NetherRealm Studios اقدام به فروش DLCهای جزئی که می توانست از همان اول در بازی قرار گیرد می کند، چرا که NetherRealm Studios با فروش DLCهای آزاد سازی کاراکترها در عنوان موبایل WWE Immortals این امر را ثابت کرده هست.

برای مثال در بازی Sonic & SEGA Racing برروی Xbox 360 در مارکت Xbox شما می توانید برای آزاد سازی تمام کاراکترها و زمین های مسابقه $4.99 دلار پرداخت کنید.

منبع

M4I

کاربر سایت
Dec 9, 2014
48
یه زمان رو سگا بازی میکردم، اون موقع نمی دونم مثل الان برای fatality و فن ها و ... راهنمایی داشت یا نه اما در هر حال من چنین چیزی ندیده بودم به خاطر همین مجبور بودم فن ها رو خودم یاد بگیرم، گذشته از اینکه تونستم 90% فن ها رو یاد بگیرم، یادمه fatality اسکورپیون و ساب زیرو رو هم بلد شدم....
اون موقع خیلی سخت بود زدن fatality، از کلی دکمه که معلوم نبود کدوم باید زده بشه که بگذریم، هر کدوم رو باید تو یه فاصله خاص میزدی.... اصلا یه وضعیتی بود ولی خدایی لذتی که کشف یه فن اون موقع داشت fatality ای که الان راهکار ــشو اول میخونی بعد میزنی نداره ....
یادمه Mortal 4 روی سگا یه آپشن مخفی داشت که یه بازی آرکید میومد اونو رد می کردی منو چیت باز میشد بعد می تونستی فیتالیتی ها را دو کلید کنی .

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,816
نام
نریمان
ظاهرا پچ روز اول بازی هیچ تغییری توی Drop Rate سکه ها نداره. مثل MK9 میزان سکه ای که بعد از شکست دادن یک باس برای بار دوم به بعد می گیرید کمتر از بار اول هست. این پچ هم فقط مربوط به حل یه گلیچ هست که باعث میشد با هر بار شکست دادن باس به اندازه ی بار اول سکه بگیرید (2500 تا)

Mortal Kombat X Day 1 Patch [probably DOESN'T decrease token rate] - Page 10 - NeoGAF

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
جا داره یادی کنم از Tekken Tag Tournament 2 که 15تا شخصیت به علاوه 3 تا زمین رو به صورت مجانی یه ماه بعد از عرضه بازی ریلیز کردند.

دلیل؟ چون شخصیت ها زمان عرضه حاضر نبودن. ولی خب الان برای شورت ریو و اسکورپیون باید 5دلار بدی :)

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
جا داره یادی کنم از Tekken Tag Tournament 2 که 15تا شخصیت به علاوه 3 تا زمین رو به صورت مجانی یه ماه بعد از عرضه بازی ریلیز کردند.

دلیل؟ چون شخصیت ها زمان عرضه حاضر نبودن. ولی خب الان برای شورت ریو و اسکورپیون باید 5دلار بدی :)
جا داره یه تشکر دیگه هم بکنی که حداقل Tekken 7 مدل سازی کرکترشهای مثل نسل 6 و 7 نیست !!. واقعا صورت یه سری از کرکترهای MKX حال ادمو بهم میزنه.

jarrah

کاربر سایت
Dec 10, 2013
189
j5ptixmoqjzim44jmb9i.jpg

به تازگی در مارکت Xbox و PS Store رویت شده هست که در بازی Mortal Kombat X بسته های دانلودی یا DLCهای Easy Fatalities با قیمت های 30 Easy Fatalities با قیمت 4 دلار و یا 5 Easy Fatalities با قیمت 99 سنت به فروش می رسند، و با فشردن یک دکمه و بدون زحمت دادن می شود یک Fatalities را به آسانی اجرا کرد. با این حال می شد که NetherRealm Studios از همان اول این DLC ها را در بازی بگنجاند تا این که آنان را برای بدست آوردن سود بیشتر بفروشد.

این اولین بار نیست که NetherRealm Studios اقدام به فروش DLCهای جزئی که می توانست از همان اول در بازی قرار گیرد می کند، چرا که NetherRealm Studios با فروش DLCهای آزاد سازی کاراکترها در عنوان موبایل WWE Immortals این امر را ثابت کرده هست.

برای مثال در بازی Sonic & SEGA Racing برروی Xbox 360 در مارکت Xbox شما می توانید برای آزاد سازی تمام کاراکترها و زمین های مسابقه $4.99 دلار پرداخت کنید.

منبع

الان تو بازی mkx 6 تا از بازیکن ها lock هست ، از جمله GORO . حالا با این چیزی که میگی با 4.99$ میشه این هارو باز کرد ؟؟

اگر نه چطوری اینهارو آزاد کنم . بچه ام کلافه کرده منو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر