مشکل تو Jericho

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
سلام به دوستان
تو بازی Jericho توی مرحله ای هستم که دو تا شعله افکن به طرفمون اتیش میریزن ودو تا از اون مجودات گنده از بالا بمب میندازن دو سه تا از افرادمون هم نیستن درب رو برو مون هم بسته هستش چطوری از این فضای بسته عبور کنم اونی هم که با نیروی روحش میشد پرواز کرد همراهمون نیست

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام به دوستان
تو بازی Jericho توی مرحله ای هستم که دو تا شعله افکن به طرفمون اتیش میریزن ودو تا از اون مجودات گنده از بالا بمب میندازن دو سه تا از افرادمون هم نیستن درب رو برو مون هم بسته هستش چطوری از این فضای بسته عبور کنم اونی هم که با نیروی روحش میشد پرواز کرد همراهمون نیست

فکر کنم با Black و اون قدرت کنترل تیرش یه کاری کرد !
بازی یادم نمیاد چون بازیش عموما شبیه هم بود.

darkman

کاربر سایت
Apr 19, 2006
347
نام
سيد علی متقی نژاد
سلام به دوستان
تنها قسمتي که اينطوري بود بايد Jones رو انتخاب کني و بعد دکمه ي E رو نگه داري و زوم کني روي يکي از اون موجودات که بالا وايسادن و بعد Q رو بزني تا وارد بدنش بشي و بعد دوربين رو طوري تنظيم کن که بتوني صورت اون موجود رو ببيني و پشتش يه اهرم هست که بايد دکمه ي 1 يا 3 رو بزني(وقتي بري رو اهرم اين اعداد ميان) تا اهرم ها بالا برن و در باز شه.(کمي دقت کني ميتوني)

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
ممنون از دوستان
(نمیدونم چرا تو این همه بازیهای گنده گیر دادم به اینJericho....باور کنین تقصیر کلایو بارکر هستش باUndying ...)
توی مرحله ای هستم داخل قصر که وسطش یه گودال بزرگه توش هم پره نیزه. با دختر خانوم نینجاهه!! رفتم اونور گودال.سه تا موزائیک دو طرفه گودال هستش(2تا یه طرف یکی هم طرف مقابل) روی زمین که میگه باید روی اونا وایسیم تا پل باز شه ااینطرف خودم با کاراکتره دختره وا میستم اما اونورو چکار کنم .قابلیت جابجایی هم وجود نداره.ممنون میشم راهشو بگید.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ممنون از دوستان
(نمیدونم چرا تو این همه بازیهای گنده گیر دادم به اینJericho....باور کنین تقصیر کلایو بارکر هستش باUndying ...)
توی مرحله ای هستم داخل قصر که وسطش یه گودال بزرگه توش هم پره نیزه. با دختر خانوم نینجاهه!! رفتم اونور گودال.سه تا موزائیک دو طرفه گودال هستش(2تا یه طرف یکی هم طرف مقابل) روی زمین که میگه باید روی اونا وایسیم تا پل باز شه ااینطرف خودم با کاراکتره دختره وا میستم اما اونورو چکار کنم .قابلیت جابجایی هم وجود نداره.ممنون میشم راهشو بگید.

اگه توجه کنی بعد از انجام Mini Game که با دختره (Chuarchفکنم)اونطرف میری - کافیه روی سکویی که جلوت هست و یه موزاییک روشه وایسی تا موزایک پایین بره .
بعدش اونطرف گودال که دوستات ایستادند هم دو تا از این سکو ها هست که کافی است با دستور جابجایی هر تیم (الفا-امگا)روی یکی از سکوها بفزستی .بعد پل باز میشه میری اونطرف.;)

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
Triangels جان دست گلت درد نکنه.
میخواستم با space کاراکتر رو عوض کنم واونور خودم وایسم روی هر کدوم از کاشیها که نشد....اما طبق راهنمایی شما با کلیدهای 2و3 اون طفلکها رفتن سر جاهاشون ...
سپاسگزارم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Triangels جان دست گلت درد نکنه.
میخواستم با space کاراکتر رو عوض کنم واونور خودم وایسم روی هر کدوم از کاشیها که نشد....اما طبق راهنمایی شما با کلیدهای 2و3 اون طفلکها رفتن سر جاهاشون ...
سپاسگزارم.

خواهش میکنم - اگر باز مشکلی پیش اومد مطرح کن .;)

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
خب میبینم که با هم داریم بازی رو تموم میکنیم!!!!مولتی پلیر بازی نکرده بودیم که اینم کردیم!!!!
امیدوارم آخریش باشه:
اون هیولا کوچولوهه که شبیه بچه هاست بد جور داره حال میگیره(گول هیکلش رو خورده!!)
یه حباب دور خودش درست میکنه وضد ضربه میشه....یه نورهای صورتی هم از خودش ول میده که حال بر وبچ رو حسابی گرفته فک کنم غول آخر بازی باشه...
سپاس فراوان.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خب میبینم که با هم داریم بازی رو تموم میکنیم!!!!مولتی پلیر بازی نکرده بودیم که اینم کردیم!!!!
امیدوارم آخریش باشه:
اون هیولا کوچولوهه که شبیه بچه هاست بد جور داره حال میگیره(گول هیکلش رو خورده!!)
یه حباب دور خودش درست میکنه وضد ضربه میشه....یه نورهای صورتی هم از خودش ول میده که حال بر وبچ رو حسابی گرفته فک کنم غول آخر بازی باشه...
سپاس فراوان.

اتفاقا چند روز پیش تمومش کردم ! :
اگه بچه سیاه کوچولو میگی :
اول از دستش فرار کن و بعدش وقتی رفت وسط اب با Black با اون جادوش که اجسام رو پخش و پلا میکنه یا به عقب میفرسته چند بار بهش ضربه بزن تا از اونجا بره (این کار رو تکرار کن تا یه توپهای صورتی به دنبال افراد بفرسته) اونوقت فقط کنترل Rawlings اون پیره که دوتا کلت داره رو داره (توپهای صورتی دورش نیست)بعد با جادوی شفاگر (از راه دور)تو دستت یه دونه درست کن به سمت بچه بفرست تا بچه بعد از مدتی یک هیولای اتشی از خودش بفرسته بیرون . اون موقع Delgado همون که Machine Gun داره وردار و هیولای اتیشیش که شبیه مار است از دستس بیرون بفرست تا با مال بچه سیاهه مبارزه کن و بعد از نابودیش . بچه از قدرت دختره که شمشیر داره استفا ده میکنه (اون خونی که دشمنان رو سر جاشون نگه میداره رنگش قرمزه)حالا تو هم همون جادو بزن تا بازی تموم شه ! ;)

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
دستت درد نکنه دوست عزیز.
بلاخره باید یه فرقی بین بازیکن حرفه ای با آماتور باشه دیگه!!!
فقطشم اینجور جاها معلوم میشه.
موفق باشی.
ویرایش:راستی یادم رفت منظورم ازاین جمله رو بگم:
خب میبینم که با هم داریم بازی رو تموم میکنیم!!!!
منظورم این نبود که با هم داریم تمومش میکنیم(جداگانه)
منظورم این بود که دارم با کمک تو تمومش میکنم!!!!بگذریم..
با اینکه بازی قشنگیه اما احساس میکنم زیاد تحویلش نگرفتن البته باید در نظر داشت خیلی بد موقع اومد.کلا به ژانر وحشت علاقه دارم: فیلم و بازی .
فضا ومحیط بازی خیلی خوب کار شده تو بعضی از لوکیشنها از موتیف های ایران باستان استفاده شده که بی ربط هم به تمدن سومری ها نیست!!هر چند از کلایو بارکر بیشتر انتظار داشتم ....
بهر حال ممنونم ازت Triangels عزیز.

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دستت درد نکنه دوست عزیز.
بلاخره باید یه فرقی بین بازیکن حرفه ای با آماتور باشه دیگه!!!
فقطشم اینجور جاها معلوم میشه.
موفق باشی.
ویرایش:راستی یادم رفت منظورم ازاین جمله رو بگم:
خب میبینم که با هم داریم بازی رو تموم میکنیم!!!!
منظورم این نبود که با هم داریم تمومش میکنیم(جداگانه)
منظورم این بود که دارم با کمک تو تمومش میکنم!!!!بگذریم..
با اینکه بازی قشنگیه اما احساس میکنم زیاد تحویلش نگرفتن البته باید در نظر داشت خیلی بد موقع اومد.کلا به ژانر وحشت علاقه دارم: فیلم و بازی .
فضا ومحیط بازی خیلی خوب کار شده تو بعضی از لوکیشنها از موتیف های ایران باستان استفاده شده که بی ربط هم به تمدن سومری ها نیست!!هر چند از کلایو بارکر بیشتر انتظار داشتم ....
بهر حال ممنونم ازت Triangels عزیز.

خواهش میکنم .بله بد موقع اومد زیاد تحویلش نگرفتن . منم به بازی های ترسناک علاقه شدیدی دارم مخصا SILENT HILL

موفق باشی.

mamal khande

کاربر سایت
Apr 26, 2009
3
سلام من در بازی در جایی که یه زمین نسبتا بزرگه که یه چند تا ستون داره ودوتا از یارام با اون زامبی اصلیه در بالای ستون ها هستند هر کاری می کنم هبچ عملی انجام نمیشه اگه میشه راهنماییم کنین

google007

کاربر سایت
Jun 24, 2013
2
نام
کیاوش
سلام.من وقتی که میخوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو میده :Wrong disc inserted.please insert the original ''Clive Barker's Jericho '' CD/DVD

شما می دونید که بازی اصل در ایران پیدا نمیشه و همش کپی هستش ولی من دیگه کاری نمی تونم انجام بدم.لطفا کمکم کنید تا این بازی را اجرا کنم.ممنون.:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر