Ken Levine: شخصیت‌های عنوان جدیدم دیگر سیاه و سفید نیستند

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
bioshock.jpg

Ken Levine سازنده سری بازی‌های Bioshock، می‌گوید که شخصیت‌های بازی جدیدش کمتر سفید و سیاه و بیشتر قابل لمس هستند.

او در گفتگوی اخیر خود با Game informer از به وجود آوردن یک سیستم جدید خبر داد که نگاه‌ها با توجه به "احساسات، خواسته‌ها و غرایز" شکل می‌گیرد:
"سیستمی که من خلق کردم بر این اساس است که شما یک شخصیت جالب توجه با احساسات و امیال خاص دارید، حال بازیکن این امکان را دارد که این نیازها را بپروراند، از آن دوری کند یا نسبت به آن بی تفاوت باشد. دلیلی که فکر می‌کنم این سیستم جواب می‌دهد این است که راه بسیار خوبی برای برقراری ارتباط با شخصیت است. ممکن است احساسات شخصیت تغییر کند اما قلب آن هنوز همان امیال و خواسته هاست. این سیستم همانند داستان‌های عناوین گذشته من هستند.
با توجه و بررسی این علایق شما می‌توانید به عمق شخصیت نفوذ کنید چرا که دیگر بر اساس جنسیت، رنگ پوست و یا مذهب تصمیم نمی‌گیرید هر چند گاهی اوقات این عوامل نقش به سزایی در این روایت دارند."
در آخر Levine چیزی از پروژه بعدی خود نشان نداد و ما را با جزئیاتی که قبلا منتشر کرده بود مثل خطی نبودن، داستان محور بودن و بهروری از عناصر تخیلی و Sci-fi رها کرد.

این بازی در حال توسعه با موتور Unreal Engine 4 و پتلفرم PC است.

منبع

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
یه سیستمی‌ مثل همین رو امسال Darkest dungeon پیاده کرد. خیلی‌ خوبه که‌ها دارن به این طرف میل پیدا می‌کنن تو داستان نویسی.
در حال حاضر صنعت بازی تو داستان هاش شدیدا به شخصیت‌های خاکستری نیازمند هست.واقعا معتقدم از کاراکتر‌های سیاه و سفید اشباع شدیم.:d

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
شخصیت خاکستری میدی سفید میدی قرمز میدی هر چی میدی اون شاهکار بعدیتو بده بیرون فقط :D لامصب هر چی ساخته عالی بوده و من باهاش زندگی کردم ...

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
یعنی اگه اون شخصیت های خاکستری که تو عناوین پیشینش خلق کرد رو سیاه و سفید می دونه ببینید دیگه این چیه....

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
از اونجا که برا pc ریلیز میشه،هرچی غیر از حشره کشی و نقطه بازی و F2P باشه استقبال میشه.
حالا که همه آرزو دارن ،منم خواسته ی خودمو بگم.
کن چان مدادرنگیها تو بگیر بیار:
من کلا از سیاه و سفید خوشم نمیاد، لطفا از رنگهای شادتری مثل آبی نفتی،سبز پسته ای و قهوه ای آجری و... استفاده کن:d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
می‌گوید که شخصیت‌های بازی جدیدش کمتر سفید و سیاه و بیشتر قابل لمس هستند.
اصلا مگه داریم از الیزابت و بوکر قابل لمس تر؟:|

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
قابل لمس تر از الیزابت؟؟ البزابت یکی از بهترین کارکتر ها و یکی از دوست داشتنی ترین ها بود !
این عنوان جدیدش هر چی باشه قطعا فوق العاده میشه

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اون الیزابتی که خلق کرد یکی از بهترین کارکتر های نسل پیش بود وای به حال شخصیت جدیدی که میخواد خلق کنه !:praying::praying:
این طور که توضیح میده احتمالش کمه که بازی شوتر باشه و بیشتر میزنه به یه بازی نقش افرینی و پلتفرم .

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
این طور که توضیح میده احتمالش کمه که بازی شوتر باشه و بیشتر میزنه به یه بازی نقش افرینی و پلتفرم .
قبلا تو یکی از مصاحبه ها گفته بود سبک بازی رو. یه چیزه پیچیده ایه. :D
What he’s got planned is a open worldish (“but not necessarily outdoors”) RPG, sci-fi, PC, probably first-person, chapter-like structure, brand new setting, add “ins” rather than add-ons, and a Passion System. Missus.
ولی در کل هرچه از Ken Levine رسد نیکوست، و شاهکار. :x
بی صبرانه منتظریم.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
برام قابل تصور نیست که میخواد چی دربیاره:D تنها در یه صورت آواتارم عوض میشه در صورتی که بتونه شخصیتی بهتر از الیزابت خلق کنه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر