طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
من موندم کدوم مورد انتظارترین برای منه:d
SF V یه جورایی مورد انتظار ترین برای من نیست. میاد و میشه کار شب و روزم و جز برنامه عادی زندگیم میشه:d این بار بهش رای نمیدم. یعنی این بار فاکتور میگیرم و به قولی فکر میکنم توی گزینه ها نیست:d
BB و GG چون زیاد توی بحرشون نیستم، مورد انتظار ترین نیستن برای من. تا وقتی که از Sign و CPE به صورت جدی شروعشون کنم.
ولی از بین Tekken 7 و Killer Instinct، واقعا سخته انتخاب کردن. جفتشون رو شدیدا منتظرشون هستم و همیشه وقتی مسابقات برگزار میشه، اول این 2تا رو میگیرم میبینم. با تمامی این اوصاف، با احترام به T7، بنده به KI رای میدم و عطشم برای بازی کردنش روز به روز بیشتر از قبل میشه:d

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
خب منم که از همون اول گفتم SFV حذف :d تازه رای میاره چرا الکی من رای بدم؟ :d معمولا باید بین BB و GG میموندم ولی به دو دلیل به BB رای دادم، اول اینکه BB هنوز کامل کرکترا 2D ان ولی GG نه، دوم اینکه BB آخرین شماره داستانیشه و خب خیلی حساسه و آدم کمتر میتونه تحمل کنه تا تاریخ ریلیزش :d
KI هم که تا حالا بازی نکردم، Tekken هم منتظرشم (انگار یه داستانای شاخی هم قراره ببینیم :d) ولی دروغ چرا من شدید ASWفنم :d

پ.ن: چقد رقابت حساسه :d

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
دوستان یه توضیح بدن که چرا مثلا فلان بازی رو انتخاب کردن. مثل آقا مرتضی
منکه مشخصا SFV رو انتخاب کردم آمّا چرا؟:D
خب تکن7 رو خیلی دوست دارم و کم و بیش مستاق تجربه ش هستم اما بیشتر از اینکه خود بازی برام جذابیت داشته باشه، داستانش برام مهمه که ببینم آخرش چی میشه:D از طرفی نه معلومه کِی منتشر میشه، نه معلومه واسه PC میاد یا نه منم دیگه برام مهم نیست به اونصورت. یه زمان بود ولی دیگه نیست!
علی هم درجریان نفرت من از سری king of fighters هست:D البته خودش هم نسخه 13 رو بعد از پنج بار شیفت دیلیت، شروع کرد:)) پس کلا 14 هم اهمیت چندانی نداره برام:D
اگه نظراتم درباره ASW رو قبلا دیده باشید، میدونید تنفر زیادی نسبت به این شرکت بخاطر 30یاست هاش برای انتشار بازیاش روی PC دارم پس اصلا انتشار BB و GG برام مهم نیست و کوچکترین اهمیتی بهشون نمیدم. باز BB رو دوست دارم ولی وقتی هنوز نسخه قبلی رو بازی نکردم، نسخه بعدیش که فکر هم نمیکنم بخواد خیلی تغییر خفنی نسبت به قبل داشته باشه، چرا باید برام مهم و مورد انتظار باشه؟:D
killer instinct رو دوست دارم ولی اصلا هیچی ازش نمیدونم و مسابقاتش هم ندیدم تاحالا و کلا دوسه تا کلیپ چند دقیقه ای بیشتر از بازی ندیدم و تنها اطلاعاتم از بازی همونایی که علی (صفیر صلح) یه ذره توضیح داده بود. (شباهتش به SFIV و...) با اینحال بعد از SFV بیشتر از همه منتظر همین بازی هستم.
درباره SFV هم فکر نمیکنم نیازی به توضیح باشه. کافیه برید تاپیک احسان و اطلاعاتی که درباره این نوشته رو بخونید (گرچه همتون از حفظید:D)

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد
qfml_mqdefault.jpg

USF4 TOPANGA LEAGUE A 5 Day11 04 Daigo VS Kazunoko

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
مبارزین خیابانی وی :D (با دوبله ی عادل فردوسی پور)

KOF که فعلاً توو در و دیوار داره سیر میکنه و با کلی دعا و اسپند و نذر و نیاز تازه شبیه چیزی میشه که بشه اسمش رو بازی گذاشت :D پس فعلاً مورد انتظارم نیست :D
T7 هم که اصن معلوم نیست زندس ، مُرده ، چیه ؟ یه زمان کلی اریلر و تصاویر و اخبار و ... داشت ولی الان چند ماهی هست که کلاً دایورت شده :D بعد از اون ماجرای اپیک T6 هم یه کم دیدم نسبت بهش خراب شده :D
و اما GG :D خب همونطور که قبلاً هم اشاره کردم صرفاً عین یه آپدیت می مونه :D و از اونجایی که وقت خیلی زیادی روی -SGN- صرف کردم دوباره تکرار کردنش خیلی برام حیاتی نیست :D
و امـا بلیـــــــــــــز بلــــــــــــــو :D BB واقعاً یکی از فایت های مورد علاقمه ، اصن یه وضی :D ولی این CF ، هنوز یه پله پایین تر از SFV برام قرار میگیره چون یه حسی میگه این دو تا خل و چل جدید می خوان جای کرکترهای اصلیشو بگیرن :D فعلاً نظر خاصی ندارم ولی به عنوان مورد اتظار ترین هام ، یه کوچولو پایین تر از SF V ـه :D
KI هم که خب برام خنثی ـس ، میاد و بازی می کنیم دیگه :D کرکترهاش زیادی زیادی زیادی غربی پسندن و زیاد به مذاقم خوش نمیاد :D

و خب خود SF V :D تکمیل بود الان تکمیل تر هم شده ، کلی کرکترهای مورد علاقه و مورد انتظارم که قراره شونصد ساعت براشون وقت صرف کنم ، کلی DLC رایگان و کرکتر و استیج و ... :D کلاً یه وضع همه چی آرومه من چقد خوشحالمیه :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها یه کمبو ویدئو از Evil Ryu زدم:

Ultra Street Fighter IV - Evil Ryu Combo Video By Artemis Hawke

دفعه اولم بود که ادیت میکردم. هیچ راهنمایی چیزی نداشتم به خاطر همین ممکنه یه خورده ساده باشه:d خوشحال میشم ببینین و نظرتونو بگین بابت بهتر شدن کیفیت کار;)

============================
این پست رو اختصاص میدم به کمبو ویدئوهایی که میزنم:d روی عکس ها کلیک کنید میره برای دانلود.

آخرین ویرایش:

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
خب منم بعنوان یک ســــــوپــــــــر نــــــــــوب در امر فایتینگ به تکن7 رای دادم. :d
دلیل اصلیش اینه که تنها بازی فایتینگی هست که میتونم بازی کنم و توش کمبو بزنم! :>

استریت فایتر که خاطرات بدی از شماره 4 تو ذهنم هست و بعد از نابودی یکی از دسته‌های PS3 متوجه شدم که هیچ استعدادی توش ندارم. :d... دیدن بازی دیگران و مسابقاتش خیلی بیشتر از انجام بازیش بهم حال میده.
کیلر این!@#$% (:d) هم که وقتی این شماره جدیدو برای وان معرفی کردن تازه فهمیدم همچین بازی هم وجود داشته (lol) در ضمن از کرکترهاش هم خوشم نمیاد... خیلی باقالی‌ان.
گیلتی گیر هم یه شماره رو PSP داشت (همونی که برای کامپیوتر هم اومده بود!) مال شون سال پیش بود و فقط همونو بازی کردم و یادمه فقط با اون پسره که Chains of Olympios (؟!) داشت میتونستم کمبو بزنم.
کینگ آو فایتر هم تا حالا هیچکدوم از شماره‌هاشو مثل آدم بازی نکردم... کلاً شاید جمعاً 2ساعت یکی از شماره‌های قدیمیشو بازی کرده باشم، فقط یادمه یه کرکتر مو سفید داشت که تو همون 2 ساعت خیلی باهاش حال کرده بودم. :d
بلیز بلو هم که فقط شماره اول و بازی کردم، اونم برای استوری مود و صدای گینتوکی!
البته ســـــرویـــــــــس شدن دک و دهنه بنده برای دیدن کامل خط داستانی همه شخصیتها باعث شد دیگه سراغ باقی شماره‌هاش نرم و دست به دامن ویدیو‌ها و دوستان برای توصیفه داستان بشم. :d

این وسط تکن تنها فایتینگیه که از زمان PS1 تقریباً همه شماره‌هاشو بازی کردم و بازی کردنش خیلی بهم حال میده... Dark Resurrection رو PSP هم بنظرم بهترین تکن و بهترین فایتینگ تاریخه :bighug:
از 2006 که بازی اومد رو پی‌اس‌پی‍‌م بود تا آخرین روزی که PSP بیچاره جان به جان آفرین تسلیم کرد... 2 سال از دانشگاه کار من نشستن آخر کلاس و بازی کردن با برایان تو Dojo بود... :d
بغیر از اینا در سطح 2 ساعت ویرچوال فایتر بازی کردم و 5-6 ساعت هم سول کالیبر (با احتساب تمام شماره‌ها) یه شماره قدیمی هم DOA رو PC داشت که فیزیک اعجاب انگیز بالا تنه شخصیت‌ها دلیل اصلی بازی کردنش بود... بالاخره امکانات اون موقع کم بود و دسترسی‌ها محدود. :>:d
راستی تا یادم نرفته بگم که مارول vs کپکام 3 هم 4-5 ساعت با دانته و ورجیل بازی کردم (ماشالا به این پشتکار)... این فایتینگهای انیمه‌ای مثل بلیچ و ناروتو و دنگکی و ... هم با اینکه حساب نمیشن ولی اصولاً بیشتر از باقی ازشون خوشم میاد و روشون وقت میزارم.

بغیر از همه اینا یه بازی دیگم هست که شدید باهاش حال میکنم...3 Arcana Heart :bighug:
یکی از بهترین تجربه‌های من تو زمینه فایتینگ بوده و هست... با اینکه سبک بازی اصلاً کمدی نیست ولی من همیشه موقع بازی کردنش از خنده تیکه پاره میشم... کرکترهای بازی خدان! :))
هنوزم گاهی اوقات میزارمش تو 360 یه چند دست بازی میکنم روحیه‌ام عوض شه. :d

اینم از هیستوری من در زمینه فایتینگ! :d

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید

دفعه اولم بود که ادیت میکردم. هیچ راهنمایی چیزی نداشتم به خاطر همین ممکنه یه خورده ساده باشه:d خوشحال میشم ببینین و نظرتونو بگین بابت بهتر شدن کیفیت کار;)
عالی! \m/\m/\m/\m/
بسیار عالی... حرف نداره!

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji

http://www.myinstants.com/instant/mbison-yes/:d

فقط میتونم بگم: "دهنت سرویس":d

من اون آخری رو بیشتر از همه دوست داشتم. خیلی باحال بود بدون استفاده از سوپر و اولترا 19 ضرب زدی
پ.ن: اون "مسّاتس" گفتنات منو کشته بود:D
پ.ن2: کسی میدونه اون علامت اویل ریو معنیش چیه؟ مساتس یعنی چی؟
میدونم که علامت پشت آکوما یعنی بهشت (مساتس نیست یه چیز دیگه میشه ژاپنیش) ولی اونیکی علامت رو نمیدونم یعنی چی!

- - -ویرایش - - -

@AsaraymA
منو باش فکر میکردم فقط منو احسان سردمدار انسان های ه.ن.ت.ا.ی تو اینجا هستیم:D
اون arcana heart رو که اصلا نگو=)) چند وقت پیش اومد تو استیم (والا من نمیدونم دیگه چه فحشی بدم به این ASW سر این مسخره بازیاش) من یه ویدیو ازش دیدم یه نگاه به لیست کرکتراش انداختم بعد با یه لبخند به سبک :D از کتارش رد شدم. هروقت هم اسمشو میشنوم یاد کاورش میفتم و با همون لبخند یه چندتا فحش به ASW میدم که چرا اینا رو میاره تو استیم و BB3 رو نمیاره:D

درکل سلیقه ت خوبه. (آدم منحرفی هستی:D) DOAهم که حرف نداره فقط موقع بازی کردنش باید خودتو تو اتاق حبس کنی:-o
شما چرا مورتال بازی نکردی تا حالا؟
من یه مشکل بزرگ داشتم با بازی مورتال اونم اینبود که جانی اون فن مخصوصش رو به همه نمیزد:D ولی تو این دوتای آخری اون مشکل برطرف شد و تازه دخترش هم اومد ور دل خودش و باهم پایین تنه ی همه ی رو (بخصوص مونث ها) میفرستادن روهوا. راستی اگه خواستی تجربه کنی حتما فاتالیتی زدن رو زنا رو هم امتحان کن:D خیلی لذت بخش تر از مرداس:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر