طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نمیدونم اینجا گفته شده یا نه (یه خورده قدیمیه) ولی BB CPE قراره برای PC بیاد:d داریم نزدیک میشیم به نسخه های جدید و خصوصاً بازی به نام GG Xrd.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اقایون یکی توضیح بده این canada cup جریانش چیه...میشه شرکت کرد یعنی جدا؟!
یه تورنومنت هست که هر ساله برگزار میشه و همه یا بیشتر بازی های فایتینگ توش شرکت میکنن. میشه شرکت کرد ولی نمیدونم چجوریه شرایطش. اگر منظورت ما ایرانیا هستیم که خدا بده برکت:d
===========================
SNK Playmore Leaves Pachislot Business, Plans to Step Up Game Development | Shoryuken

لول واقعا! نرفته برگشت=))
با این حال حرکت خوبی بود:d

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد
8zuu3hjilhwjri29pmcx.jpg

آخرین ویرایش:

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
نمیدونم اینجا گفته شده یا نه (یه خورده قدیمیه) ولی BB CPE قراره برای PC بیاد:d داریم نزدیک میشیم به نسخه های جدید و خصوصاً بازی به نام GG Xrd.
خسته نباشن واقعا:D یه وقت بهشون فشار نیاد! بعد از این همه فایتینگ فسیل و عجیب غریب و گل منگولی که واسه PC عرضه کردن، به این نتیجه رسیدن که BB3 هم برای PC عرضه کنن؟ میذاشتن بعد از انتشار Central fiction:D
من موندم فاز ASW چیه که حتما باید نسخه فسیل شده بازیاش رو واسه PC منتشر کنه و بهش زور میاد همزمان یا یکی دوماه دیرتر از نسخه کنسولی عرضه کنه. (بماند که خود نسخه کنسولی چند وقت بعد از آرکید میاد))x
تازه گفتن قراره بیاد! یعنی افتخار دادن تایید کردن تازه حالا کِی بیاد خدا میدونه~x(

پ.ن: آقا من نمیتونم کسی رو اد کنم (بخاطر قانون نچندان جدید استیم) اگه کسی پایه USFIV هست، اد کنه: PWLG یا PWLG_Q (راستش خودمم درست نمیدونم ولی فکر کنم PWLG باشه)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
ASW جدیدا موتور رو روشن کرده و داره تند تند بازی میده روی PC:D قبل از تایید BB COE یه بازی دیگه داد که هیچکس نفهمید:D اگه همینطوری پیش بره میرسیم به نسخه کنسولی:D فقط برای جالبه چرا در مورد GG Xrd این دس اون دس میکنن.
==============
حامد میدونی باید چیکار کنی. بیای بغلم:bighug:

PWLG

کاربر سایت
Feb 6, 2014
748
نام
Qeiji
ASW جدیدا موتور رو روشن کرده و داره تند تند بازی میده روی PC:D قبل از تایید BB COE یه بازی دیگه داد که هیچکس نفهمید:D اگه همینطوری پیش بره میرسیم به نسخه کنسولی:D فقط برای جالبه چرا در مورد GG Xrd این دس اون دس میکنن.
میدونم کدوم بازی رو میگی:D قبلا تو همینجا فکر کنم به شوخی یه اسم مسخره روش گذاشتم و داخل پرانتز نوشتم "اگه فهمیدید چی رو میگم؟" که فکر کنم هیچکی نفهمید:D همون بازیه رو میگی که همه شخصیت هاش دخترن درسته؟ :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
SOL زنه؟:-o
پ.ن: هازاما که عشقه:bighug: من دیوونه اینجور شخصیتام. واسه من یجورایی تداعی گر جوکر ـه!:D

- - -ویرایش - - -

راگنا کجاس؟:-/

دیگه کسی که عشق یه شخصیت باشه چه زن باشه چه مرد ممکنه Cosplayش کنه دیگه :d

کلا این تصویر از Guilty Gear Xrd: Revelator Halloween party tournament گرفته شده اونایی که BB کوزپلی کردن اشتباهی اومدن, اتاق بقلی بوده پارتیشون :d ولی اگه پارتی برای BB بود مطمئنا نصفش نوئل و راگنا بود :d

Arakune رو نگا :)) :arrowd:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آراکونه مشما کشیده سرش ؟ :D :))
ماکوتوی عزیز دلم نیست ، می تونن مجلسو جم کنن بره :D
پ.ن : شانس آوردن آمانه نیست و گرنه ترتیب همه ـشونو یه جا میداد مرتیکه یائویی :D

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
آراکونه مشما کشیده سرش ؟ :D :))
ماکوتوی عزیز دلم نیست ، می تونن مجلسو جم کنن بره :D
پ.ن : شانس آوردن آمانه نیست و گرنه ترتیب همه ـشونو یه جا میداد مرتیکه یائویی :D

آره :)) تازه جالب اینجاس با همین لباسم نشسته مسابقه داده =))
Bullet عزیز بنده هم نیست مفت نمیارزه کل پارتی :d

پ.ن: فکر نکنم هیچ مردی پیدا شه خفّت کُزپلی کردن آمانه رو بتونه تحمل کنه :d حیف دوبلور زورا که دوبلور این مرتیکس :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آره :)) تازه جالب اینجاس با همین لباسم نشسته مسابقه داده =))
Bullet عزیز بنده هم نیست مفت نمیارزه کل پارتی :d

پ.ن: فکر نکنم هیچ مردی پیدا شه خفّت کُزپلی کردن آمانه رو بتونه تحمل کنه :d حیف دوبلور زورا که دوبلور این مرتیکس :d

از آمانه بدتر اون رریوس کراور ـه ! :D مرتیکه ی هنتـای :|

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
از آمانه بدتر اون رریوس کراور ـه ! :D مرتیکه ی هنتـای :|
خوشم میاد کرکترای داداشمو به توپ بستی :d فقط یه ازرائل میمونه که مرتیکه وحشی خیلی باگه :| یعنی از وقتی سر CP اومد توی بازی بیشتر موقع ها یه کرکتر فینال ازرائله :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر