طرفداران ژانر Fighting

Best Fighting Game of 8th Generation

• Killer Instinct

• Mortal Kombat X

• Mortal Kombat 11

• Injustice 2

• Tekken 7

• Street Fighter V

• Soul Calibur VI

• Dragon Ball FighterZ

• Super Smash Bros. Ultimate

• Samurai Shodown

• The King of Fighters XIV

• BlazBlue Cross Tag Battle

• Marvel Vs. Capcom Infinite

• Dead or Alive 6

• Granblue Fantasy Versus

Results are only viewable after voting.

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
یکی دیگر از این لحظات برجسته در EVO 2011 زمانی بود که پلیر 8 ساله ، Noah موفق شد با تیم Hulk/Sentinel/Wesker در کمتر از 10 ثانیه حریف خود را پرفکت کند. البته او جلوتر از Chris G شکست خورد ولی به خاطر بازی فوق العاده اش جایزه the Rising Star Award را در EVO 2011 کسب کرد. همچنین سایت
Giant Bomb
نیز مقاله ای در مورد او و پدرش نوشته است.

8 سال؟ جدی میگی؟ هی وای من:d

من نمیدونم چرا هر وقت مسابقه میبینم دوست دارم برم فایتینگ بازی کنم:))

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد
همه مسابقه ها آپلود شدند (اصلی). #321
فقط میمونه Side Tournament ها که متاسفانه لینک یوتیوبشون رو نتونستم پیدا کنم. اگه از دوستان، کسی لینک Side Tournament ها رو داره، واسم P.Mـش کنه. ممنون

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
سلام دوستان گل :bighug: ازونجایی که خیلی باهوشم این تاپیک کامیونتیو تازه دیدم :d به هر حال ما هم سهیم بدونین ازین به بعد :d کلا با همه جور فایتینگ حال میکنم غیر MK :d ولی بیشتر با فایتینگای کاملا 2D حال میکنم بیشترین وقتمم روی BlazBlue میزارم (چون میدوینستم خیلی براتون مهمه من چی دوس دارم گفتم :d)

حامد جان بابت لینک تورنومنتای EVO ممنون قبلا میرفتم آنلاین میدیدم پدرم در میومد دمت گرم :bighug:

تورنومنت BlazBlue CP Extend هم هنوز هیچ جا نزاشتن انگار /:) نه توی Dustloop پیداش کردم نه توی YT#:-s

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
vavf_evo-champs-banner.jpg

EVO 2012

6-8 جولای 2012 ، تورنومنت EVO 2012 در Caesars Palace برگزار گردید که این مراسم به صورت زنده از طریق کانال Twitch پخش می شد. 7 ماه قبل از برگزاری مسابقات ، Mr. Wizard لاین آپ مسابقات را اعلام کرد ، که به شرح زیر بود :
Super Street Fighter IV Arcade Edition ver. 2012 , Ultimate Marvel vs. Capcom 3 , Mortal Kombat (2011) , SoulCalibur V , King of Fighters XIII و Street Fighter x Tekken
عنوان Tekken 6 از لیست مسابقات کنار رفت ، اما در طرف دیگر با فاصله چند ماه مانده به EVO 2012 سگا عنوان Virtua Fighter 5 Final Showdown را معرفی کرده و اعلام کرد این بازی به عنوان یک تورنومنت جانبی در EVO 2012 حضور خواهد داشت و مبلغ $15,000 نیز به عنوان جایزه برای آن تعیین کرد.
کماکان کنسول استاندارد مسابقات Playstation 3 بود.
برندگان این دوره :

• WW.MCZ|Infiltration با بازی فوق العاده اش مقام اول در Super Street Fighter IV Arcade Edtion ver. 2012 را کسب کرد (با استفاده از کرکترهای Akuma و Gouken)
  • col.CC|Filipino Champ مقام اول در Ultimate Marvel vs. Capcom 3 (با استفاده از تیم های Magneto/Dormammu/Dr. Doom و Magneto/Dr. Doom/Phoenix)
  • تیم The Western Wolves که شامل WW.MCZ|Infiltration و WW.MCZ|Laugh می شد ، مقام اول در Street Fighter x Tekken (با استفاده از تیم Rolento/Ryu)
  • Perfect Legend دوباره موفق به کسب مقام اول در (Mortal Kombat (2011 شد (با استفاده از کرکتر Kung Lao)
  • CafeID|MadKOF مقام اول در The King of Fighters XIII (با استفاده از تیم Duo Lon/King/Kim/Chin)
  • Shining Decopon مقام اول در SoulCalibur V (با استفاده از کرکتر Tira)
  • Fuudo (که در حال حاضر Razer اسپانسر او است) مقام اول در Virtua Fighter 5 Final Showdown (با استفاده از کرکتر Shun-Di)

مهم ترین رویدادهای این دوره : EVO 2012 جولانگاه قدرت نمایی پلیر های کره جنوبی بود. آنها بیشترین سهم را در عناوین Super Street Fighter IV Arcade Edition ver. 2012, Street Fighter x Tekken و The King of Fighters XIII داشتند. همچنین ، Ed Boon سازنده ی Mortal Kombat از عنوان جدید خود Injustice: Gods Among Us که بازی ای مبارزه ای بر مبنای کرکترهای DC بود ، رونمایی کرد.

عنوان Super Street Fighter II Turbo به عنوان بخشی از Tournament of Legends در EVO 2012 حضور داشت. این مسابقات با حضور اکثریت پلیرهای Old School این عنوان بر روی دستگاه Arcade برگزار شد. Mao موفق به کسب مقام اول در این تورنومنت شد.

b2rvqvp5sgisj1dpwbc1.jpg

عنوان Skullgirls موفق به راهیابی به لاین آپ اصلی EVO 2012 نشد اما با اینحال تورنومنتی فرعی با جایزه $900 (برای مقام اول) برای این عنوان برگزار شد. در این تورنومنت Duckator مقام اول را کسب کرده و علاوه بر بردن جایزه مذکور ، یک custom-made Marie Fightstick نیز دریافت کرد.
لازم به ذکر است که خالق Skullgirls یعنی MikeZ و Shin Blanka از Big E Gaming نیز در EVO2012 جایزه Cannon Award دریافت کردند.

orjl_maxresdefault.jpg

zq8w_3p2a0371-m.jpg

شاید تمام رویداد های سری مسابقات EVO به مبارزات پر شور ، کمبوهای تمام نشدنی ، Comeback های خیره کننده و ... ختم نشود. EVO 2012 این نکته را به خوبی اثبات کرد. در روز دوم برگزاری EVO حضار ، شاهد یک مراسم خواستگاری نیز بودند (به صورت زنده نیز استریم شد) که با واکنش جالب آنها همراه بود.

===

هر 3 تا EVO بعدی ، بزودی ... :D

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
[h=1]EVO 2015 main stage peak viewer counts[/h]
Ultra Street Fighter 4 - 248,663
Super Smash Bros. Melee - 211,393
Mortal Kombat X - 190,535
Ultimate Marvel versus Capcom 3 - 177,057
Guilty Gear Xrd -Sign- - 131,337

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
فکر کنم بدترین بخش بازیهای فایتینگ تو ایران نبود اینترنت مناسب برای بازی با خارجی ها و نبود جو کل کل برای بازیکنای داخلی باشه. به نظرم از همین کامیونیتی استفاده کنیم یه کلنی گروهی تشکیل بدیم بتونیم با هم قرار بذاریم بازی کنیم; تمرین کنیم و نتایج بازی رو عکس بگیریم اینجا بذاریم. در واقع بتونیم مثل خارجیها از یک بازی فایتینگ نهایت لذت رو ببریم. حالا من ایده ی خاصی ندارم ولی الان که فکر میکنم اونقدر که باید نمیتونم با یک فایتینگ وقت بگذرونم به خاظر مشکلاتی که گفتم. ممنون میشم رسیدگی کنید:d

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فکر کنم بدترین بخش بازیهای فایتینگ تو ایران نبود اینترنت مناسب برای بازی با خارجی ها و نبود جو کل کل برای بازیکنای داخلی باشه. به نظرم از همین کامیونیتی استفاده کنیم یه کلنی گروهی تشکیل بدیم بتونیم با هم قرار بذاریم بازی کنیم; تمرین کنیم و نتایج بازی رو عکس بگیریم اینجا بذاریم. در واقع بتونیم مثل خارجیها از یک بازی فایتینگ نهایت لذت رو ببریم. حالا من ایده ی خاصی ندارم ولی الان که فکر میکنم اونقدر که باید نمیتونم با یک فایتینگ وقت بگذرونم به خاظر مشکلاتی که گفتم. ممنون میشم رسیدگی کنید:d
اتفاقا بحث اینترنت و اینجور چیزا نیست. بحث گ*ادی ایرانیاست که حاضر نمیشن برای فایتینگ ها وقت بذارن و به طرز جالبی ادعاشون هم میشه توی این سبک (حالا داستان ها داریم توی این زمینه که از حوصله این تاپیک خارجه فقط بعضی مواقع چیزایی میشنوی که به انسانیت شک میکنی:d). بعضا هم از بس تنها با خودشون بازی کردن، متوهم شدن و به طرز فاجعه باری ادعا دارن. تنها چیزی که میشنویم فقط حرف هست و عمل صفره. ما الان خودمون کلن داریم. کلن استریت فایتر ایران که قدمتش به دوران کرتاسه میرسه اما از 2011 به اینور کسی عضومون نشده و من آخرین نفر بودم. اون موقع که من نبودم، بچه ها خیلی منسجم بودن و با هم شروع به یادگیری کرده بودن و هر روز بازی میکردن و پیشرفت داشتن.
یعنی میخوام بگم در وحله اول حرف نزدن و عمل کردن هست. نیازی نیست اینترنت خوب باشه تا بشه بازی کرد. اینترنت فقط بهونه-ست برای بازی نکردن!:d فایتینگ چیزیه که کسی اومد توش، باید وقت بذاره برای یادگیریش. بالای 100-200 ساعت زمان لازمه برای اینکه الفبای فایتینگ رو بفهمی. هر وقت کسی اراده کرد که وارد این سبک بشه و یاد بگیره، اون وقت مسائل مربوط به اینترنت و ... پیش میاد که تا 80% مواقع هم مشکلی وجود نداره و میشه راحت بازی کرد.
حالا نکته خوبی که وجود داره اینه که خیلی از بازی ها دارن کراس پلی رو اضافه میکنن و باعث میشه کامیونیتی جمع و جور تر باشه. ولی بازم منتظرم SF V بیاد تا ببینم چند درصد اینایی که حرف میزنن، اون موقع اینجا حضور دارن و اعلام وجود میکنن. نت کدش هم که گویا GGPO Based هست و دیگه بهونه ای وجود نداره:d

آخرین ویرایش:

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
به نظرم از همین کامیونیتی استفاده کنیم یه کلنی گروهی تشکیل بدیم بتونیم با هم قرار بذاریم بازی کنیم; تمرین کنیم و نتایج بازی رو عکس بگیریم اینجا بذاریم. در واقع بتونیم مثل خارجیها از یک بازی فایتینگ نهایت لذت رو ببریم.
چند سال پیش (حدودای سال 2008) من یه حرکت کوچولو شروع کردم و یه کلن فایتینگ توی XFire راه انداختیم با چند تا از بچه‌ها. خودم به تازه‌واردها آموزش هم می‌دادم. اما هر کسی حوصله نداره بشینه بازی رو یاد بگیره و خیلی‌ها تا یه جایی جلو میان و بعد وسط کار بیخیال می‌شن و کم کم دیگه بازی نمی‌کنن. بازیکن هم که نباشه، کسایی که بازیشون خوب هست هم دیگه کسی ندارن که باهاش بازی کنن. پس خودشون هم افت می‌کنن. فعلاً که XFire کلاً نابود شد و بازیکن‌های ما هم (از جمله خودم) خیلی کم بازی می‌کنیم و کــِـلن تقریباً مُرده!

کلاً می‌خوام بگم بین PC بازهای ایرانی، فایتینگ‌باز پایه خیلی کم پیدا میشه. حداقل تو بخش آنلاین!
البته شاید مورتال کامبت بازیکن داشته باشه. از اون گیم خبر ندارم.

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
من چیکار کنم خب هر فایتیگی رو باهاش حال نمی کنم :(
جملم رو درست کنم فقط با Tekken حال میکنم :d

اما واقعا میگم با اومدن T7 رو کنسولا من 24 ساعته میفتم روش :d بچه ها هر کی هست با هم بازی میکنیم ;)

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اتفاقا بحث اینترنت و اینجور چیزا نیست. بحث گ*ادی ایرانیاست که حاضر نمیشن برای فایتینگ ها وقت بذارن و به طرز جالبی ادعاشون هم میشه توی این سبک (حالا داستان ها داریم توی این زمینه که از حوصله این تاپیک خارجه فقط بعضی مواقع چیزایی میشنوی که به انسانیت شک میکنی:d). بعضا هم از بس تنها با خودشون بازی کردن، متوهم شدن و به طرز فاجعه باری ادعا دارن. تنها چیزی که میشنویم فقط حرف هست و عمل صفره. ما الان خودمون کلن داریم. کلن استریت فایتر ایران که قدمتش به دوران کرتاسه میرسه اما از 2011 به اینور کسی عضومون نشده و من آخرین نفر بودم. اون موقع که من نبودم، بچه ها خیلی منسجم بودن و با هم شروع به یادگیری کرده بودن و هر روز بازی میکردن و پیشرفت داشتن.
یعنی میخوام بگم در وحله اول حرف نزدن و عمل کردن هست. نیازی نیست اینترنت خوب باشه تا بشه بازی کرد. اینترنت فقط بهونه-ست برای بازی نکردن!:d فایتینگ چیزیه که کسی اومد توش، باید وقت بذاره برای یادگیریش. بالای 100-200 ساعت زمان لازمه برای اینکه الفبای فایتینگ رو بفهمی. هر وقت کسی اراده کرد که وارد این سبک بشه و یاد بگیره، اون وقت مسائل مربوط به اینترنت و ... پیش میاد که تا 80% مواقع هم مشکلی وجود نداره و میشه راحت بازی کرد.
حالا نکته خوبی که وجود داره اینه که خیلی از بازی ها دارن کراس پلی رو اضافه میکنن و باعث میشه کامیونیتی جمع و جور تر باشه. ولی بازم منتظرم SF V بیاد تا ببینم چند درصد اینایی که حرف میزنن، اون موقع اینجا حضور دارن و اعلام وجود میکنن. نت کدش هم که گویا GGPO Based هست و دیگه بهونه ای وجود نداره:d

یه بدبختی بزرگش اینحاست که اکثراً همتون روی PC هستین و یکی مثل من که کنسول پلیره عملاً نمی تونه کار خاصی بکنه :D سر یادگیری SF خود من رسماً پاره شدم ، از اینور حمید (اوس حمید که چون لی پلیره نه این حمیدوس چونلی هیترمون :D) روی PC بود از اونور من روی ps3 خلاصه با هزار تا ویدئو و فریم دیتا خوندن و ویدئوهای تمرینی و تمرین کردن ، تازه فهمیدم دنیا دست کیه :D خیلیا هستن که این شرایطو ببینن رسماً فرار میکنن و قید بازیو میزنن :D حالا با SF V کار خیلی بهتر میشه و مشکل عمده ای که بازی کردن با همدیگه ـس حل میشه (کنسول قبلیم از بس زدمش زیر بغلم و بردمش خونه ی این و اون برای بازی کردن به رحمت خدا رفت :( ) حالا نمی دونم اگه پایه ی هر برنامه ای باشید منم هستم :D از ویدئو گذاشتن و آموزش دادن تا بازی کردن :D

مشکل اصلی من اینه که توو ایران فایتینگ بازایی که هم سلیقه ی من باشن تقریبا صفر درصدن
yahoo_22.gif

یعنی مجبورم چند وقت یه بار پاشم برم آنلاین بزنم با لگ وحشتناک!! بعد سعی کنم با همون لگ طرفو ببرم! (نمیدونم مشکل از نت منه یا سرورای Blazblue)

چند نفرم که پیدا کرده بودم چند دست باهام زدنو بعدشم گم و گور شدن. (همون حرفی که علی زد)

کلا هم یه بحثی هس که توو گیمرای ایرانی بیشتر جا افتاده اونم اینه که بازیو یه دست تموم کننو بعد برن سراغ بازیه بعدی یعنی حرفه ای شدن توو یه بازی (حالا میتونه فایتنیگ باشه , H&S باشه ...) براشون معنی نداره مخصوصا فایتینگ که کل ذهنیتشون اینه که ۲تا انگشتشونو بزارن روی دو تا دکمه تند تند بزنن هر کی برد...! یه بازیه فان برای دور همی. کمبو؟ کمبو چیه دیگه؟ (حالا یکم بهترش) کمبو سازی؟ کمبوسازی چیه دیگه؟ کمبو ها همون ۴تاس که نوشته دیگه.

من پایه ی بلیز بلو هستم با هم تمرین کنیم :D فقط نمی دونم نتم می کشه یا نه :D

اینا :

+ Super Street Fighter II Turbo و CvS 2 و SF A2 و SF A3 و Skullgirls فایت هاییه که دارم :D هر کسی پایه ی بازی هر کدوم هست ، منم پایه ام :D

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
مشکل اصلی من اینه که توو ایران فایتینگ بازایی که هم سلیقه ی من باشن تقریبا صفر درصدن :|

یعنی مجبورم چند وقت یه بار پاشم برم آنلاین بزنم با لگ وحشتناک!! بعد سعی کنم با همون لگ طرفو ببرم! (نمیدونم مشکل از نت منه یا سرورای Blazblue)

چند نفرم که پیدا کرده بودم چند دست باهام زدنو بعدشم گم و گور شدن. (همون حرفی که علی زد)

کلا هم یه بحثی هس که توو گیمرای ایرانی بیشتر جا افتاده اونم اینه که بازیو یه دست تموم کننو بعد برن سراغ بازیه بعدی یعنی حرفه ای شدن توو یه بازی (حالا میتونه فایتنیگ باشه , H&S باشه ...) براشون معنی نداره مخصوصا فایتینگ که کل ذهنیتشون اینه که ۲تا انگشتشونو بزارن روی دو تا دکمه تند تند بزنن هر کی برد...! یه بازیه فان برای دور همی. کمبو؟ کمبو چیه دیگه؟ (حالا یکم بهترش) کمبو سازی؟ کمبوسازی چیه دیگه؟ کمبو ها همون ۴تاس که نوشته دیگه.

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
من پایه ی بلیز بلو هستم با هم تمرین کنیم :D فقط نمی دونم نتم می کشه یا نه :D

اینا :

+ Super Street Fighter II Turbo و CvS 2 و SF A2 و SF A3 و Skullgirls فایت هاییه که دارم :D هر کسی پایه ی بازی هر کدوم هست ، منم پایه ام :D

PS3 رو که بدبختانه فروختم :d حالا به احتمال زیاد CP EX رو روی PS4 بگیرم :d اگه داری یا میخوای بگیری هروقت بگی هستم :d فلن روو ویتا Continuum shift EX رو میزنم بدجوری میچسبه روو ویتا لامصب :d

درمورد نتم که من بابچه های ایرانی چند دست زدم خیلی نرم بود. دیگه با پینگ ایران خوبه :d

عاقا اینجا بحث درباره ی کرکترا و کمبو و اینا آزاده؟ :d به هر حال با چه کرکترایی بازی میکنی؟ :d من Hazama - Bullet معمولا :d

پ.ن: Skullgirls هم میزنم بعضی موقع ها ولی فقط برای فان :d شخصیتاش عالی ان :d

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
PS3 رو که بدبختانه فروختم :d حالا به احتمال زیاد CP EX رو روی PS4 بگیرم :d اگه داری یا میخوای بگیری هروقت بگی هستم :d فلن روو ویتا Continuum shift EX رو میزنم بدجوری میچسبه روو ویتا لامصب :d

درمورد نتم که من بابچه های ایرانی چند دست زدم خیلی نرم بود. دیگه با پینگ ایران خوبه :d

عاقا اینجا بحث درباره ی کرکترا و کمبو و اینا آزاده؟ :d به هر حال با چه کرکترایی بازی میکنی؟ :d من Hazama - Bullet معمولا :d

پ.ن: Skullgirls هم میزنم بعضی موقع ها ولی فقط برای فان :d شخصیتاش عالی ان :d

تنها بدی 4 اون پلاس شدن لعنتیه :D می خوام زمانی بیوفته خریدن پلاسم که SF V اومد پلاس باشم :D حالا سعی می کنم هر چی زودتر این CPE رو تهیه کنم ، البته بستگی داره CF رو کی عرضه کنن :D جوری نشه تا اینو خریدیم زرتی دو روز بعدش نسخه ی بعدی بیاد :D

در مورد اینجا هم که بحث در مورد فی خالدون فایت ها آزاده :D خواستی می تونی مقایسه کنی و به لجن هم بکشی هر فایت بدبختی رو :D ولی جدا از شوخی کامیونیتیه دیگه ، زدیم که بحث کنیم :D

والا من اوایل خیلی احساسی بازی می کردم ، یعنی یا راگنا یا هیچ کس دیگه :D ولی خب کم کم دیدم از یه سری از کرکترها بهتر از این حرفها میشه کار کشید :D البته نمیشه منکر این شد که راگنا هم خوبیهای خودشو داره ! مثلاً D move هاش همگی از خون حریف می کَنه و به خون راگنا اضافه میکنه ولی یه سری ایرادات هم داره :D راگنا رو کماکان خیلی دوز میدارم ولی نوئل ورمیلیون و یوکی ترومی جزو Main هام هستن (قبلاً هم فک کنم گفتم ، با کرکترهای سریع تر راحت تر کنار میام) ، بعد از اینا راگنا و ماکوتو :D از یوکی ترومی در حد مرگ متنفرم ولی خب گیم پلی ای که داره یه جوری آدمو قلقلک میده و میگه بیا با من بازی کن :D با اینکه به شدت ازش بدم میاد ولی خب اخیراً بیشتر جذبش شدم ، البته یه سری ایرادات هم داره که باید ببینم میشه کرکتر بهتری به جاش پیدا کرد یا نه ، نوئل هم یه سری ایرادات داره ولی کمتر :D (اما این ترومی یه سری کمبو داره وحشتناک ! یه چند باری تست کردم یه چند تا از این کمبو ها رو زدم تنگ سوپر مووهاش یعنی خیلی راحت در حد 50-60% دمیج داد :D از نئومکس های KOF XIII هم وحشتناک تر :D) جا داره یادی هم کنم از عزرائیل ، خیلی کرکتر خوفیه ولی من خیلی خوب نمی تونم ازش کار بکشم :D آدمش باشه می تونه پاره کنه ملتو :D

پ.ن : منم تازه چند وقتیه شروعش کردم :D ساختار کلیش خیلی شبیه SF ـه واسه همین راحت میشه باهاش کنار اومد :D حتی توی جای جای آرت های بازی و طرح سازنده ها یا استیج ها میشه نشونه هایی از SF دید :D

پ.ن 2 : آها راستی این Continuum shift Extend رو ، روی PS3 دارما (همونیه که زیر کله ی بانو چونلیه :D) ، PS3 و PSV کراس پلی ندارن بازی کنیم ؟ :D چون متاسفانه ویتا ندارم :(

آخرین ویرایش:

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
تنها بدی 4 اون پلاس شدن لعنتیه :D می خوام زمانی بیوفته خریدن پلاسم که SF V اومد پلاس باشم :D حالا سعی می کنم هر چی زودتر این CPE رو تهیه کنم ، البته بستگی داره CF رو کی عرضه کنن :D جوری نشه تا اینو خریدیم زرتی دو روز بعدش نسخه ی بعدی بیاد :D

در مورد اینجا هم که بحث در مورد فی خالدون فایت ها آزاده :D خواستی می تونی مقایسه کنی و به لجن هم بکشی هر فایت بدبختی رو :D ولی جدا از شوخی کامیونیتیه دیگه ، زدیم که بحث کنیم :D

والا من اوایل خیلی احساسی بازی می کردم ، یعنی یا راگنا یا هیچ کس دیگه :D ولی خب کم کم دیدم از یه سری از کرکترها بهتر از این حرفها میشه کار کشید :D البته نمیشه منکر این شد که راگنا هم خوبیهای خودشو داره ! مثلاً D move هاش همگی از خون حریف می کَنه و به خون راگنا اضافه میکنه ولی یه سری ایرادات هم داره :D راگنا رو کماکان خیلی دوز میدارم ولی نوئل ورمیلیون و یوکی ترومی جزو Main هام هستن (قبلاً هم فک کنم گفتم ، با کرکترهای سریع تر راحت تر کنار میام) ، بعد از اینا راگنا و ماکوتو :D از یوکی ترومی در حد مرگ متنفرم ولی خب گیم پلی ای که داره یه جوری آدمو قلقلک میده و میگه بیا با من بازی کن :D با اینکه به شدت ازش بدم میاد ولی خب اخیراً بیشتر جذبش شدم ، البته یه سری ایرادات هم داره که باید ببینم میشه کرکتر بهتری به جاش پیدا کرد یا نه ، نوئل هم یه سری ایرادات داره ولی کمتر :D (اما این ترومی یه سری کمبو داره وحشتناک ! یه چند باری تست کردم یه چند تا از این کمبو ها رو زدم تنگ سوپر مووهاش یعنی خیلی راحت در حد 50-60% دمیج داد :D از نئومکس های KOF XIII هم وحشتناک تر :D) جا داره یادی هم کنم از عزرائیل ، خیلی کرکتر خوفیه ولی من خیلی خوب نمی تونم ازش کار بکشم :D آدمش باشه می تونه پاره کنه ملتو :D

پ.ن : منم تازه چند وقتیه شروعش کردم :D ساختار کلیش خیلی شبیه SF ـه واسه همین راحت میشه باهاش کنار اومد :D حتی توی جای جای آرت های بازی و طرح سازنده ها یا استیج ها میشه نشونه هایی از SF دید :D

پ.ن 2 : آها راستی این Continuum shift Extend رو ، روی PS3 دارما (همونیه که زیر کله ی بانو چونلیه :D) ، PS3 و PSV کراس پلی ندارن بازی کنیم ؟ :D چون متاسفانه ویتا ندارم :(

آره منم CF معرفی شد موندم چیکار کنم :d حالا فوقشم نشد حتما CFرو با هم میزنیم :d ولی اگه بخوایم مثل CP در نظر بگیریم اوایل پاییز برای ژاپن ریلیز شد بعد رفت بهار برای اروپا و آمریکا.

خب عین من بودی منم اوایل فقط راگنا :d(دوبلورشم که گینتوکیه واویلا :d) ولی کم کم کشیدم بیرون ازش الان وقتی کم میارم برمیدارم فقط :d این کمبو ام کوچیکه ولی کشندس لامصب واسه راگنا 214A214D :d ینی به هر بنی بشری بزنی نفله میشه :d

من از سه تا کرکتر نفرت دارم وقتی توو آنلاین جلوم میوفتن یکی همین راگنا یکی نوئل یکی تیگر. راگنا به همون دلیلی که خودم کم میارم برمیدارم :d نوئل پلیرا بس روو اعصابن (دور از جون تو :d) یعنی این D Move های نوئل و تکنیک فنتومه چیه میکشه منو :d تیگرم که یه اتک مونده پرفکت کنی طرفو یهو Super میزنه درجا میمیری :|

اتفاق یوکی ترومی یجورایی Main خودمم هست :d برعکس تو با شخصیت Hazama - Terumi شدیدا حال میکنم :d این خنده هاش روانیم میکنه :d این ترومی سیستم گیمپلی یجورایی با همه فرق میکنه همین که D Move هاش Gauge پر میکنه و Special کمتر Gauge مصرف میکنه خیلی خاصش کرده :d قشنگ توو یه سری کمبو هاش میتونی سه تا Special بزنی (مادر بگرید :d)

کرکتر Amane Nishiki هم زمان میبره باش یاد بگیری ولی کسی بلد باشه شرحه شرحه میکنه ملتو :d خیلی دور برده مرتیکه زن! :d

پ.ن: من به این مهم پی نبردم هنوز :d چطور؟ :d

پ.ن۲: نه ندارن :(

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آره منم CF معرفی شد موندم چیکار کنم :d حالا فوقشم نشد حتما CFرو با هم میزنیم :d ولی اگه بخوایم مثل CP در نظر بگیریم اوایل پاییز برای ژاپن ریلیز شد بعد رفت بهار برای اروپا و آمریکا.

خب عین من بودی منم اوایل فقط راگنا :d(دوبلورشم که گینتوکیه واویلا :d) ولی کم کم کشیدم بیرون ازش الان وقتی کم میارم برمیدارم فقط :d این کمبو ام کوچیکه ولی کشندس لامصب واسه راگنا 214A214D :d ینی به هر بنی بشری بزنی نفله میشه :d

من از سه تا کرکتر نفرت دارم وقتی توو آنلاین جلوم میوفتن یکی همین راگنا یکی نوئل یکی تیگر. راگنا به همون دلیلی که خودم کم میارم برمیدارم :d نوئل پلیرا بس روو اعصابن (دور از جون تو :d) یعنی این D Move های نوئل و تکنیک فنتومه چیه میکشه منو :d تیگرم که یه اتک مونده پرفکت کنی طرفو یهو Super میزنه درجا میمیری :|

اتفاق یوکی ترومی یجورایی Main خودمم هست :d برعکس تو با شخصیت Hazama - Terumi شدیدا حال میکنم :d این خنده هاش روانیم میکنه :d این ترومی سیستم گیمپلی یجورایی با همه فرق میکنه همین که D Move هاش Gauge پر میکنه و Special کمتر Gauge مصرف میکنه خیلی خاصش کرده :d قشنگ توو یه سری کمبو هاش میتونی سه تا Special بزنی (مادر بگرید :d)

کرکتر Amane Nishiki هم زمان میبره باش یاد بگیری ولی کسی بلد باشه شرحه شرحه میکنه ملتو :d خیلی دور برده مرتیکه زن! :d

پ.ن: من به این مهم پی نبردم هنوز :d چطور؟ :d

پ.ن۲: نه ندارن :(
ایشالا :D

راگنا با اینکه یه مقدار کُنده ولی بعضی وقت ها ناجور کارآمده :D دوبلورشم که اصن نگو :D دائی روک روک روک کوسوکو کایکن کایهو ، جیگن کانشو کیوسو هوجین تِنکای ، بوری برو کیــــدو :D

تیگر از نزدیک اعصاب آدمو به فنا میده ، سوپر موو هاش دیوونه میکنه ! دمیجاشم خیلی خیلی ترسناکه ولی چون Dash نداره خوراکش راگناس :D با چند تا دد اسپایک و بورادو سایزو میشه کتلتش کرد :D نوئل ترکیب D move و C move هاش معرکه ـس :D طرفو به کمبو می بندی در حدی که دسته رو بذاره زمین تماشا کنه :D این بروِرک عالیه ، به شدت حس و حال دانته میده به آدم :D

نمی دونم چرا انقدر از این بشر متنفرم :D خیلی رو اعصابه :D هر جوری که بگی باهاش کنار نمیام ، با اون اعتماد به سقف کاذبش :D 90% اوقاتم که چشماش بستس :D توی حالت هازاما خوبه ولی توی حالت یوکی ترومیش ، کاملاً پرفکت میشه :D تنها خوبی ترومی/هازاما این استنس ها و استایل هاشه که عالیه :D به خصوص این :

bfbd_hazama-intro.gif

هر چقدر از پرسونالیتی یوکی ترومی و خنده های مسخرش بدم میاد عوضش به شدت با پرسونالیتی موتسوکی حال میکنم از این کرکترهاس که هم fail میشه هم خیلی باحاله :D طرز حرف زدنشم خیلی کوله ، به خصوص وقتی میگه جین جین ، توی اپنینگ هاشم که بانوانو دید میزنه :D ولی خب Move هاش خیلی خستس و فازش به من نمی خوره :D خیلی Tricky ـه :D کرکتر باید مستقیم بره توو دل و روده ی ملت ، اینجوری حال نمیده :D

آمانه که یائویی ـه :D کراهت داره آدم باهاش بازی کنه :D

پ.ن : عکس هاش منطورته ؟ :D

پ.ن 2 : حیف :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر