Batman: Arkham Knight برای بار دوم تاخیر خورد

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
عرضه Batman: Arkham Knight برای بار دوم به تعویق افتاد

arkhamknight6-1152x644.jpg

Batman: Arkham Knight برای دوم تاخیر خورد و تاریخ عرضه این بازی از 2 June به 23 June تغییر پیدا کرد.

این بازی برای بار اول از سال 2014 به 2015 تاخیر خورد و حالا در بیانیه‌ای توسط Warner Bros تاریخی جدید اعلام شده است. این اتفاق کمی پس از شایعه‌ی Remaster شدن دو بازی Batman: Arkham Asylum و Arkham City برای دو کنسول PS4 و X1، می‌افتد.

Rocksteady دلیل این تاخیر را کار بیشتر بر روی اثر عنوان کرده است.

منبع

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
این بازی مال استودیو کار درستیه :> 200 بار دیگه هم تاخیر بخوره موشکولی نیست خیلی هم خوبه :D چون حداقل من یکی مطمئنم دارن بازی رو میسابن (!) و پولیشش میکنن :D
3 هفته هم که اصلا چیزی نیست :-"

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
تنوع انیمیشن های کمبت بی نظیره! :eek:تو عمرم همچین چیزی ندیدم^:)^

+ 23 june، روزی بوده که Batman تیم برتون رو پرده سینما اومده :d

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
تاخیر استراتژیک بود به نظرم :D
گذاشتن بعد از E3 بیاد.
تریلر هم با کیفیت بالاتر کسی نداره؟ 220 مگی رو دیدم، خوب نبود کیفیت.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
این بازی مال استودیو کار درستیه :> 200 بار دیگه هم تاخیر بخوره موشکولی نیست خیلی هم خوبه :biggrin1: چون حداقل من یکی مطمئنم دارن بازی رو میسابن (!) و پولیشش میکنن :biggrin1:
3 هفته هم که اصلا چیزی نیست :-" [2]

:biggrin1:

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
تایید رسمی نشده ولی انگار صداپیشه‌ی Jim Gordon توی این نسخه Jonathan Banks بازیگر نقش Mike توی Breaking Bad و Better Call Saul هست (تریلر جدید Officer Down رو ببینید). همه چیز هیجان انگیزتر شد:d:bighug:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
هیچ وقت هیچ وقت از سرور های Gamersyde دانلود نکن هیچ وقت ! اگه با IDM دانلود کردی که فایلت خراب شده به هر حال این فک نکنم مشکل داشته باشه :

news_batman_arkham_knight_postponed-16394.jpg

Batman: Arkham Knight Officer down | 1080 HD Gamersyde

اتفاقا من خیلی خیلی دانلود کردم از Gamersyde تا حالا مشکلی نداشته :d ولی خب ظاهرا این چون خیلی تازه بوده هنوز کامل انکود و آپلود نشده بوده. برای همین این طوری ناقص بوده
حتی حجمش هم اگه ببینی 900mb بوده الان شده 1100mb، وسط آپلود و اینا بوده من دانلود کردم! خب نذازید وقتی هنوز کامل لود نشده رو سرورتون دیگه ... :|

تایید رسمی نشده ولی انگار صداپیشه‌ی Jim Gordon توی این نسخه Jonathan Banks بازیگر نقش Mike توی Breaking Bad و Better Call Saul هست (تریلر جدید Officer Down رو ببینید). همه چیز هیجان انگیزتر شد:d:bighug:
صداگذازی ها خیلی بد بودن ...

Hamed 3594

三島 一八
کاربر سایت
Jan 24, 2012
821
نام
حامد
اتفاقا من خیلی خیلی دانلود کردم از Gamersyde تا حالا مشکلی نداشته :d ولی خب ظاهرا این چون خیلی تازه بوده هنوز کامل انکود و آپلود نشده بوده. برای همین این طوری ناقص بوده
حتی حجمش هم اگه ببینی 900mb بوده الان شده 1100mb، وسط آپلود و اینا بوده من دانلود کردم! خب نذازید وقتی هنوز کامل لود نشده رو سرورتون دیگه ... :|
ویدیوش که مشکلی نداره، مشکل از دیتاسنترشه. بیشتر اوقات لینکُ که میذاری دانلود شه، مثلا 5دقیقه که از دانلود میره سرعت صفر میشه و دوباره باید لینکُ رفرش کنی تا بتونی ادامه دانلود رو بزنی. شاید واسه شما اینجوری نشده:d
خودمم به همین خاطرِ که لینک های این سایت رو میذارم توی gofile و دلیل بعدی هم اینه که نمیتونی لینک سایتش رو کپی کنی، چون کار نمیکنه و باید خودت بری صفحه مورد نظر و اونُ دانلود کنی. (مثلا الان این لینکی که گذاشتی واسه من کار نمیکنه)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر