شمارش معکوس Halo 5: «حقیقت را شکار کنید»

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
traitor-720x405.png

Frank O'Connor، کارگردان فرانچایز هیلو، در تویتی توجه رسانه‌ها و طرفدارهای این سری را به یک وبسایت شمارش معکوس جلب کرد. در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

در هنگام ورود به این وبسایت، با نام «حقیقت را شکار کنید»، ابتدا با تصویری بزرگ از یک فشنگ، که نوشته «خائن» بر روی آن حک شده است، مواجه می‌شویم و زیر آن شمارش گر معکوسی قرار دارد که به ما نوید یک رونمایی را در روز یک شنبه می‌دهد. به نظر شما یک شنبه از چه چیزی رونمایی خواهد شد؟ آیا مستر چیف به UNSC خیانت کرده، یا داستان چیز دیگری است؟

Halo 5: Guardians قرار است، در سه ماه سوم سال 2015 به صورت انحصاری برای کنسول Xbox One عرضه شود.

منبع

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
^^
یعنی چیف یه دونه گلوله تو پاش هم بخوره ملت 343 رو می ترکونن :)) فکر کنم از الان میخوان هایپ شدید کنن واسه نمایش E3، چون مایکروسافت شدیدا هم به تبلیغات Halo 5 نیاز داره. فارغ از بحث کیفی بازی، لانچ Halo 5 میتونه خیلی مهم باشه واسه مایکروسافت برای همین از الان دارن تبلیغات رو شروع میکنن :D

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
چهره مستر چیف همونی هست که میبینین و قطعا هیچی ازش نشون داده نمیشه :D
شما بگو بهترین طراحی هم بکنن چون یه چهره جدید هست مطمئن باشین استقبال نمیشه و باعث انتقاداتم میشه :D
1% هم امکان نداره چهرشو نشون بدن :D بوکمارک :D

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
نشون دادن چهره حضرت مسترچیف؟! اصلا ابدا عمرا :d دابل بوکمارک:d

اون چهره فقط زبونم لال باید زمان مرگ رئیس، وقتی تمام شخصیت های بازی اطراف تابوتش جمع شدن و دوربین به سمت بالا حرکت میکنه نشون داده بشه که اون لحظه از بس اشک تو چشامون جمع شده بازم نمیتونیم چهرشو کامل ببینیم. گریه حضار :d

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
من جز مخالفین جدی و سنگین پرده برداری از چهره مستر چیف هستم :D بهترین و Bad Arse ترین طراحی هم باشه باز با ذهنیت کسانی که این چند ساله با مستر چیف بودن فرق میکنه و همین باعث میشه که دلشون رو بزنه و ناامید بشن.

حالا من خودم از ابتدا با سری نبودم ولی چهره و یاد مسترچیف با همون کلاهخود خوبه :D

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
خوب آخه بهترین معنی ای که این تریلر میده چی می تونه باشه؟ :d
بکشنش همه عصبی میشن
چهره رو نشون بدن همه عصبی میشن
چی کار می خوان بکنن :d

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
خوب آخه بهترین معنی ای که این تریلر میده چی می تونه باشه؟ :d
بکشنش همه عصبی میشن
چهره رو نشون بدن همه عصبی میشن
چی کار می خوان بکنن :d

محتمل ترینش همونه که کامیار گفت:
به نظرم بیشتر منظورش وجه چیف بود که قراره تخریب بشه

چهره مستر چیف که اخره هیلو 4 روی درجه سختی لگندری نشون میده به احتمال بسیار زیاد هم این نسخه کاملا چهرش رو نشون میده
اون فقط گودی چشم بود توی تاریکی!! حتی چشمشم نشون ندادن :d تازه اینو به عنوان جایزه هارکورها در نظر گرفته بودن :d یعنی تا این حد قدیسه :>

آخرین ویرایش:

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
گلوله خوردن هلمت مسترچیف تو یه تیزر میتونه هزاران معنی بده! ظاهری ترین برداشت اینه که بگیم مسترچیف قراره کشته بشه یا چمیدونم کلاه از سر برداره! میتونه کاملا استعاره ای باشه! یعنی این مسترچیف دیگه اون مسترچیفی که میشناختیم نیست و مسترچیفی که همه میشناختیم تموم شده (خواهد شد)... جملات روی گلوله (خیانتکار و اون یکی که احتمالا قهرمانه) نشان دهنده دوگانگی ای هست که تو ذهن مسترچیف بعد از این همه سال خدمت وفادارانه شکل گرفته! حالا که بدنبال شکار حقیقته، اول باید گذشته و هر چیزی که اون رو به گذشته وصل کرده فراموش یا به اصطلاح شکار کنه...
از نظر من، این تیزر و خود گلوله استعاره ای بیش نیست! گلوله ای شکل گرفته از دوگانگی هویتی و شخصیتی رئیس که توسط خودش به خود قدیمیش شلیک میشه و هر چیزی که بوده رو نابود میکنه!!!

پ.ن: دلیل این که میگم صرفا استعاره ای بیش نیست، روی هلمت اصلا اثری از شکستگی وایزر وجود نداره... :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چهره مستر چیف که اخره هیلو 4 روی درجه سختی لگندری نشون میده به احتمال بسیار زیاد هم این نسخه کاملا چهرش رو نشون میده فقط امیدوارم این صدا گذار ایجنت لاک قبلش باز نیاد همه چی رو اسپویل کنه

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
اسمش بزارند Civil War دیگه :D
فرانچز کلا نیاز به نوآوری چه در گیم پلی و چه در بخش داستانی داشته که تو Halo 5 : Civil War :D هر دو شاهدیم :D
این تیزر چند ثانیه کلا نشون میده بازی به سمت جدیدی داره حرکت میکنه از نظر داستانی و به نظرم وقتش بود دیگه این تغییرات شاهد باشیم حالا نمیدونم این وسط قراره چی بشه ولی با مسترچیف یکم نقش ضد قهرمان بازی کنیم فکر کنم خیلی لذت بخش باشه :D
از حضور بقیه اسپارتان 2 ها در بازی هم بشدت استقبال میشه :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
این کل چهره ست ؟! :-/

u16dlpttosuy3n923vw4.jpg

===

من هم نظرم به فرزاد [ @dante-turbo ] نزدیکه :D

اصل همین هست که دیگه کلاه رو برداشتن از روی صورتش یعنی راه رو باز کردن برای نشون دادنه کل چهرش من هستم شما هم هستی در اینده ای نه چندان دور به حرفم میرسی :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر