SFV و DMC4SE: لاین آپ Capcom برای NNCK مشخص شد.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
uubq3ks41yhwas62e6zx.jpg

به تازگی کپکام لاین آپ خود در نمایشگاه NicoNico Chou Kaigi 2015 را اعلام کرده است.

• Dai Gyakuten Saiban ("The Great Ace Attorney")
  • Street Fighter V
  • Ultra Street Figher IV
  • Devil May Cry 4: Special Edition
  • Sengoku Basara 4 Sumeragi
  • Monster Hunter 4G
  • Resident Evil Revelations 2

سایت کپکام قول نمایش های مخصوص، دموی قابل بازی و اطلاعات جدید از تعدادی از عناوین مختلف خود را داده. اطلاعات بیشتر در مورد غرقه ها در تاریخ 24 مارچ و همچنین اطلاعات جدید از نمایش ها و Stage Show ها در تاریخ 10 آپریل اعلام خواهد شد. دست کم اعلام شده که تعدادی از Stage Show ها به صورت Live Stream پوشش داده میشود.

نمایشگاه NicoNico Chou Kaigi در تاریخ های 24 الا 26 آپریل برگزار خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
24 الا 26 آپریل دقیقا چند فروردین میشه من لحظه شماری کنم برای Devil May Cry 4: Special Edition

میشه از 4 تا 6 اردیبهشت. یکم دور هست ولی خب حداقل الان دیگه یه تاریخ درست و حسابی برای انتشار اطلاعات از DMC4SE داریم :bighug:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
امیدوارم کنار بقیه ، استارت سرازیر شدن شات و اطلاعات جدید از SF V هم با همین نمایشگاه بخوره :D بالاخره بهترین و تاثیر گذارترین بازی فایتینگ نباید انقدر بی سر و صدا باشه :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دقیقا چیه Resident Evil Revelations 2 نشون میدن؟
همه بازی کردن رفت دیگه

بازاریابی بیشتر برای افزایش فروش بازی حالا که همه اپیزود هاش عرضه شده. علاوه بر اون ممکنه DLC/اپیزود جدیدی بخوان برای بازی معرفی کنند (بهرحال یکی از بهترین RE های چندین سال اخیر بوده)
====
هشدار کلی
در مورد RE:R2 دوستانی که بازی رو تموم کردن لطفا رعایت کنند تا چیزی از بازی برای کسایی مثل من که هنوز نتونستن تمام اپیزود ها رو برن اسپویل نشه، ممنون.

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
بچه ها خبر جدیدی از dmc4SE اومده تاریخ بازی 18 ژوئن و نسخه pc یک هفته بعد البته این تاریخ مال ژاپن هست و شخصیت های تریش و لیدی هم قابل بازی هستن Devil May Cry 4: Special Edition Releasing In June; Adds More Playable Characters ;)

من نمیدونم این خبر تا چه حد میتونه سندیت داشته باشه!!! ولی بنظرم غیر ممکنه :| طراحی سیستم مبارزه واسه یک کرکتر هم دشواره، حتی اگه اون کرکتر ورجیلی باشه که بیس سیستم مبارزه اش تو DMC 3 SE شکل گرفته... ولی تریش و لیدی اخه؟؟؟
برام غیر قابل باوره لیدی و تریش هم بعنوان کرکتر قابل بازی خواهیم دید! خصوصا طراحی سیستم مبارزه برای کرکتری مثل لیدی که عملا با اسلحه گرم کار میکنه و تصور کمبو زدن باش غیر ممکنه (لازم بذکره لیدی بایونتا نیست)!
بالانس و خوش دست کردن سیستم مبارزه این همه کرکتر قابل بازی هم که جای خود... بنظرم این تغییرات فرای چیزی هست که واسه یه ریمستر ادیشن حتی در قالب اسپشیال ادیشن میتونیم شاهد باشیم! هیچوقت سازنده بازی این همه انرژی رو پای یه باز سازی و ادیشن جدید از یه بازی قدیمی متحمل نمیشه! بماند که حضور تنها ورجیل بعنوان کرکتر قابل بازی برای فن ها کافی و بمیزان زیادی جذاب و دلربا هست! بنظر من تنها ورجیل باشه ولی سیستم مبارزش طراحی عالی داشته باشه بهتره تا اینکه الکی شلوغش کنند!

ولی اگه حقیقت داره و شایعه نیست امیدوارم کپکام از پس لقمه به این درشتی بر بیاد! کی بدش میاد این همه کرکتر محبوبش رو تو محبوب ترین بازی هک اند اسلش زندگیش کنترل کنه :bighug:

آخرین ویرایش:

milad dmc

کاربر سایت
Dec 16, 2014
211
نام
milad
من نمیدونم این خبر تا چه حد میتونه سندیت داشته باشه!!! ولی بنظرم غیر ممکنه :| طراحی سیستم مبارزه واسه یک کرکتر هم دشواره، حتی اگه اون کرکتر ورجیلی باشه که بیس سیستم مبارزه اش تو DMC 3 SE شکل گرفته... ولی تریش و لیدی اخه؟؟؟
برام غیر قابل باوره لیدی و تریش هم بعنوان کرکتر قابل بازی خواهیم دید! خصوصا طراحی سیستم مبارزه برای کرکتری مثل لیدی که عملا با اسلحه گرم کار میکنه و تصور کمبو زدن باش غیر ممکنه (لازم بذکره لیدی بایونتا نیست)!
بالانس و خوش دست کردن سیستم مبارزه این همه کرکتر قابل بازی هم که جای خود... بنظرم این تغییرات فرای چیزی هست که واسه یه ریمستر ادیشن حتی در قالب اسپشیال ادیشن میتونیم شاهد باشیم! هیچوقت سازنده بازی این همه انرژی رو پای یه باز سازی و ادیشن جدید از یه بازی قدیمی متحمل نمیشه! بماند که حضور تنها ورجیل بعنوان کرکتر قابل بازی برای فن ها کافی و بمیزان زیادی جذاب و دلربا هست! بنظر من تنها ورجیل باشه ولی سیستم مبارزش طراحی عالی داشته باشه بهتره تا اینکه الکی شلوغش کنند!

ولی اگه حقیقت داره و شایعه نیست امیدوارم کپکام از پس لقمه به این درشتی بر بیاد! کی بدش میاد این همه کرکتر محبوبش رو تو محبوب ترین بازی هک اند اسلش زندگیش کنترل کنه :bighug:

ولی به نظرت عرضه بازی برای pc درسته یعنی یک هفته بعد کنسول های نسل بعد براش میاد

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
ولی به نظرت عرضه بازی برای pc درسته یعنی یک هفته بعد کنسول های نسل بعد براش میاد

نسخه PC که 100 در 100 تایید خواهد شد... ولی یک هفته بعد از انتشار نسخه های کنسولی بنظرم زوده، فکر کنم گپ طولانی تری بین شون باشه، همونطور که DMC4 داشت! نتیجه اش هم یه پورت فوق العاده، بهینه و با کیفیت بود!
در هر صورت امیدوارم تمام حرفای این دوست اینسایدرمون حقیقت داشته باشه! چه تاریخ عرضه چه کرکترهای قابل بازی... یک ماه دیگه همه چیز مشخص میشه...

milad dmc

کاربر سایت
Dec 16, 2014
211
نام
milad
نسخه PC که 100 در 100 تایید خواهد شد... ولی یک هفته بعد از انتشار نسخه های کنسولی بنظرم زوده، فکر کنم گپ طولانی تری بین شون باشه، همونطور که DMC4 داشت! نتیجه اش هم یه پورت فوق العاده، بهینه و با کیفیت بود!
در هر صورت امیدوارم تمام حرفای این دوست اینسایدرمون حقیقت داشته باشه! چه تاریخ عرضه چه کرکترهای قابل بازی... یک ماه دیگه همه چیز مشخص میشه...

داداش یه تریلر اومده تونستی ببینی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر