Fall of T & G Virus

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
دوستان همونطور که میدونید از سال 2005 دیگر هیچ اثری از ویروس مرگ بار G و T دیده نشد.اما دلیلش چیه؟ دلیلش اینه که این ویروس کاملا ریشه کن شد. این مسئله نیز در انیمیشن Resident Evil Degeneration نشون داده میشه.مطمئنا آمبرلا انقدر احمق نیست که الکی این ویروس رو ول کنه،برای اثبات هم کافیه برید فیلم رو ببینید.

یه توضیح کوتاه هم میدم تا کاملا متوجه بشید،شرکت آمبرلا بعد از سقوط سهام و ورشکست شدنش توسط شرکت دیگه ای به نام ویل فارما خریداری میشه، این شرکت به صورت کاملا علنی اعلام میکنه که میخواد ادامه دهنده راه آمبرلا و تحقیق بر روی ویروس های G و T باشه البته در یک فضای کاملا امن و محافظت شده،اون ها هم تبلیغات زیادی میکنند که هیچ وقت اتفاقی مانند آمبرلا نخواهد افتاد.

اما پژوهشگر ارشد ویل فارما قصد دیگه ای رو داره،اون در ابتدا با تحقیق بر روی ویروس G موفق میشه واکسن این ویروس رو بسازه که موفقیت بزرگی حساب میشد.اما این ها همش نقشه اون بوده. از اون طرف هم تروریست هایی پیدا میشن که دولت رو تحدید میکنن که باید حقایق رویداد راکون سیتی رو بگه وگرنه ویروسی که دارن رو تو کل آمریکا و جهان پخش خواهند کرد.(البته اونا هیچ ویروسی نداشتن و قرار بود بخرن)

فردریک داونینگ طی یک نقشه آخرین نمونه های موجود ویروس T و G و همینطور واکسن اون ها و طریقه ساختشون رو برمیداره و با گذاشتن یک بمب ساعتی شرکت ویل فارما رو نابود میکنه تا تمامی نمونه ها نابود بشن. اون قصد داشت آخرین نمونه ها رو به تروریست ها بفروشه که لیان و کلیر سر میرسن و لیان با گرفتن تمامی اطلاعات از اون آخرین نمونه های موجود این ویروس مرگ بار رو نابود میکنه.

حالا شاید بعضی ها حرف من رو قبول نکنن ولی من برای اینکه مطمئن بشم به سایت ویکی رزیدنت اویل که مرجع ترین و معتبر ترین سایت برای گرفتن اطلاعات درمورد سری رزیدنت اویل هست هم سر زدم.لطفا این قسمت رو بخونین:

Leon was involved in the fight with Curtis Miller, the Marines and Angela Miller at WilPharma.[SUP][7][/SUP] He was able to save Angela and kill the G-Virus-infected Curtis Miller.[SUP][7][/SUP] At the end, he, Claire and Angela exposed Frederic Downing for escaping Raccoon City with the "t" and G-Virus samples, the t-Virus incident at the airport, and setting a time bomb in the WilPharma building in order to secretly sell the last of the G-Virus data, t-Virus along with its vaccine, and the G-Virus.[SUP][7][/SUP]

خوب پس این فقط حرف من نیست ! بلکه این واقعیت هست و تو سایت ویکی رزیدنت اویل هم ثبت شده که اون نمونه ها آخرین نمونه های موجود بودن! همچنین ویروس T هم همراه اونا بوده! پس میشه گفت لیان با این کارش جون تمامی مردم دنیا رو نه فقط برای یه بار بلکه برای همیشه نجات داد! لیان ویروسی رو ریشه کن کرد که میتونست هزاران بار دنیا رو تا مرز نابودی بکشونه! ویروسی که میتونست جون میلیارد ها نفر رو بگیره!

حرکتی که بعضی ها از شدت حسادت سعی در رد کردنش دارن! واقعا نمیدونم با این کارشون به چی میرسن! این حقیقتی هست که نه فقط من بلکه تمامی فن های رزیدنت اویل قبولش دارن و انکار کردنش فقط بی منطقی طرف رو میرسونه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر