DeNA و Nintendo امروز کنفرانس مشترک برگزار می کنند

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
DeNA.png

طبق خبری که در سایت نئوگف درج شده دو شرکت DeNA و Nintendo ساعت 5 عصر امروز به وقت ژاپن کنفرانس مشترکی برگزار می کنند که هر دو مدیر اصلی این دو شرکت در آن شرکت دارند.
شرکت DeNA یک ارائه دهنده خدمات تلفن همراه در ژاپن است. مراسم فوق در سایت یو*توب پخش خواهد شد؛ مراسم اصلی به زبان ژاپنی بوده اما ترجمه انگلیس همزمان مراسم وجود خواهد داشت.

منبع:Serkantoto: DeNA and Nintendo join press conference at 5PM JST - NeoGAF

اطلاعاتی از شرکت Dena:
این شرکت تامین کننده خدمات تلفن همراه و وب سایتهای تجارت الکترونیک در ژاپن است. این شرکت پلتفرم Mobage که یکی از محبوبترین پلتفرمهای گیمینگ تلفن همراه است را در اختیار دارد.

DeNA Co., Ltd. (株式会社ディー・エヌ・エー Kabushikigaisha Dī-Enu-Ē[SUP]?[/SUP]) (pronounced "DNA") is a provider of mobile portal and e-commerce websites based in Japan. It owns the Mobage platform, which is one of the most popular cell phone gaming platforms in Japan. It also operates many other services, including a popular e-commerce website DeNA Shopping (formerly: Bidders).

منبع:http://en.wikipedia.org/wiki/DeNA

آپدیت:

طبق خبر theverge نینتندو و دینا بخشی از سهام خود را مبادله کرده اند.
http://www.theverge.com/2015/3/17/8230477/nintendo-dena-mobile-games-announcement

آخرین ویرایش:

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
یا نینتندو می خواد وارد بازار بازیهای همراه بشه یا با ساخت یک سخت افزار جدید می خواد بازیهای همراه رو با بازیهای کنسولهای دستی ترکیب کنه.
پ.ن:حالت سوم هم اینه که سرکاریم:|

پ.ن2: Nintendo is making smartphone games with Japanese mobile giant DeNA
http://www.theverge.com/2015/3/17/8230477/nintendo-dena-mobile-games-announcement

آخرین ویرایش:

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
یا نینتندو می خواد وارد بازار بازیهای همراه بشه یا با ساخت یک سخت افزار جدید می خواد بازیهای همراه رو با بازیهای کنسولهای دستی ترکیب کنه.
پ.ن:حالت سوم هم اینه که سرکاریم:|

پ.ن2: Nintendo is making smartphone games with Japanese mobile giant DeNA
Nintendo is making smartphone games with Japanese mobile giant DeNA | The Verge

پ.ن3: لعنت به این وقت محلی ژاپن و عجله من، کنفرانس برگزارشده و نینتندو وارد بازار بازیهای موبایل-از همه دوستان عذر خواهی می کنم.

بازار بازی های موبایل ؟ یعنی پس قرار نیست اسمارت فون بزنه خودش دیگه ؟

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
بازار بازی های موبایل ؟ یعنی پس قرار نیست اسمارت فون بزنه خودش دیگه ؟

نه

قرار بر این شده که بر اساس IP های نینتندو دو شرکت بازیهایی رو برای موبایل بسازن این بازی ها با ورژن کنسولهای دستی و خونگی نینتندو یکی نیستن
DeNA هم قرار شده حدود 1.21 درصد از سهام نینتندو رو بخره

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
کنفرانس در حدود 15 دقیقه دیگه باید برگزار بشه. من به اشتباه با دیدن یک خبر فکر کردم تمام شده. از اینجا اطلاعات تکمیلی رو دریافت کنید.

• It seems that Nintendo will be conducting business with DeNA. Nintendo buys 10% of DeNA (equates to $181 million), and DeNA buys 1.24% of Nintendo.• Nintendo will begin to develop smartphone games with DeNA, with a multi-platform social gaming network to launch in the fall of 2015. Will be released worldwide.
• A press release by DeNA has just been released discussing the capital alliance. You can read it here
• Nintendo IP will indeed be brought over to smartphones, but these are not ports. DeNA will be handling original games based off of the IP.

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
کنفرانس در حدود 15 دقیقه دیگه باید برگزار بشه. من به اشتباه با دیدن یک خبر فکر کردم تمام شده. از اینجا اطلاعات تکمیلی رو دریافت کنید.

اتفاق جالبیه اگر نینتندو 10 درصد از سهام شرکت رو بخره با سونی شریک میشه چون حدود 13.5 درصد از سهام DeNA متعلق به سونیه

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
اتفاق جالبیه اگر نینتندو 10 درصد از سهام شرکت رو بخره با سونی شریک میشه چون حدود 13.5 درصد از سهام DeNA متعلق به سونیه

یهو ببینیم کنسول بعدی نینتندو با سونی مشترک شد PlayStation One ;)

عکس مدیران دو شرکت
DSCF1428.0.jpg

حالا با این خبر تکلیف کنسولهای دستی چی میشه؟ ظاهراً حرفهای آقای محسن وفانژاد تو پادکست بازیکست داره درست از آب در میاد.

- - -ویرایش - - -

Nintendo NX :-o
Nintendo announces new hardware platform, NX
Nintendo and mobile game company DeNA will form a business and capital alliance. On top of that, Nintendo chief executive Satoru Iwata announced that Nintendo and DeNA are building a new hardware platform, dubbed the NX. The companies didn’t further describe the NX.

کنسول بعدی نینتندو با همکاری DeNA :-o

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
Iwata said it is currently too early to reveal details on NX, but that more details on this device will be shared next year. He did not provide any further details regarding what shape the device would take, but has said in the past that Nintendo’s next home console and handheld will both share a similar architecture and operating system.

During the joint press conference with DeNA, Iwata clarified that Nintendo will not port videogames created for dedicated consoles to smart devices. He went on to say that Nintendo intends to use smartphone games to draw consumers to their dedicated videogame platforms, and that the company maintains its passions for dedicated game devices and game experiences that offer good value to customers.

Siliconera - Welcome to the Unseen Side of Video Games!

mr-game&watch

کاربر سایت
Apr 26, 2012
1,395
Iwata said it is currently too early to reveal details on NX, but that more details on this device will be shared next year. He did not provide any further details regarding what shape the device would take, but has said in the past that Nintendo’s next home console and handheld will both share a similar architecture and operating system.

During the joint press conference with DeNA, Iwata clarified that Nintendo will not port videogames created for dedicated consoles to smart devices. He went on to say that Nintendo intends to use smartphone games to draw consumers to their dedicated videogame platforms, and that the company maintains its passions for dedicated game devices and game experiences that offer good value to customers.

Siliconera - Welcome to the Unseen Side of Video Games!
خدا رو شکر اشتباه معرفی زودتر از موعد WiiU رو تکرار نکردن.

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به شخصه موافق مشابه شدن سیستم عامل و سخت افزار کنسول دستی با خانگی هستم .
اینجوری از یه لحاظ هایی به نفع توسعه دهنده ها هم هست و هم به نفع گیمر ها

مثلا من تا 20 درصد یک بازی رو روی کنسول خانگی پیشروی داشتم و در خارج خانه از ادامه با کنسول دستی میرم ! یا اینکه مثلا بشه با خرید یک بازی هم بازی رو در کنسول خانگی داشت و هم کنسول دستی ! و یا مثلا بشه دو نفره بازی کرد به صورت لوکال , یک شخص کنسول خانگی و دیگری کنسول دستی و ...
(اگر اینا بشه به نظرم خوب میشه)

ممنون

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
به احتمال زیاد این همین دستگاهی هست که برای بازار هایی مثل چین در نظر گرفته شده,اگه بتونن محدودیت بازار چین رو دور بزنن نونشون تو روغنه:d

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به احتمال زیاد این همین دستگاهی هست که برای بازار هایی مثل چین در نظر گرفته شده,اگه بتونن محدودیت بازار چین رو دور بزنن نونشون تو روغنه:d

ولی من فکر نکنم فقط برای چین باشه
به نظرم احتمالا 2016 رونمایی بشه (درست و حسابی رونمایی بشه) و مثلا 2017 (اوایلش) عرضه بشه

- - -ویرایش - - -

ببخشید شاید به این تاپیک خیلی ربط نداشته باشه اما به نظرتون :

[h=2]Nintendo of Korea set to have a new Nintendo Direct on March 19th[/h]
میتونه به کنفرانس امروز ربط داشته باشه ؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
ولی من فکر نکنم فقط برای چین باشه
به نظرم احتمالا 2016 رونمایی بشه (درست و حسابی رونمایی بشه) و مثلا 2017 (اوایلش) عرضه بشه

- - -ویرایش - - -

ببخشید شاید به این تاپیک خیلی ربط نداشته باشه اما به نظرتون :

Nintendo of Korea set to have a new Nintendo Direct on March 19th

میتونه به کنفرانس امروز ربط داشته باشه ؟

قطعا فقط برای چین نیست اما فکر می کنم این پلتفرمی هست که به جای 3DS و Wii U برای بازار های نو ظهور در نظر گرفتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر