معرفی سازمان ضد بیوتروریستی D S O ( سازمان معرفی شده در RESIDENT EVIL 6 )

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
[FONT=&amp]
یکی از سازمان های موجود در رزیدنت اویل 6
[/FONT] D.S.O است که مخفف کلمه Division of Security Operations است و دستور ساخت آن توسط آدام بنفورد رئیس جمهور آمریکا و با کمک لیان اس کندی ساخته شد.

درمورد بهتر فهمیدن این مسئله من یکی از فایل های ترجمه شده رزیدنت اویل 6 رو میگذارم که انگار نامه ای از طرف آدام بنفورد به لیان درمورد این سازمان بوده است.

ادم بنفرود - 2012 - درمورد به وجود امدن DSO

Leon S. Kennedy

درمورد یک سازمان مامورین مدتیست داریم در مورد آن بحث میکنیم، من اینجا هستم تا اعلام کنم ما میتوانیم به صورت رسمی سازمان را افتتاح کنیم. ایالات متحده هنوز به صورت مشخص پایان جنگی که طی ترور 11.9 صورت گرفته را اعلام نکرده. از آن طرف بیوتروریسم جدیدی ما را تهدید میکند و جدیدا مقابله با این موقعیت ها به دلیل چهارچوب سازمانی مرسوم سخت تر شده است.

بنابراین با توجه به دلایل بالا و توصیه های شما من تصمیم به ایجاد DSO گرفتم که تحت نظارت کامل رئیس جمهور هم هست .
FOS
هم کاملا از این ایده حمایت میکند.
لیان، به عنوان یکی از موسسین، ازت میخوام که کارهای زیادی انجام بدهی .
برای حفظ ایالات متحده از خطر های بیوتروریسمی .
برای از بین بردن تمام B.O.W های جهان .
با هم زندگیمان را در این راه به خطر میاندازیم

اعضای شناخته شده

آدام بنفورد: کسی که دستور ساخت این سازمان را داده است و مستقیما مسئولیت دستور ها را بر عهده دارد.

شری برکین: یکی از مامورین سازمان. او از درک سی سیمنز دستور میگیرد.

انگرید هانیگان: هانیگان یکی از اعصای F.O.S است اما دستورات و اطلاعات عملیات ها را به مامورین هنگام کارشان میرساند.مانند لیان و هلنا.

لیان اس کندی: لیان یکی از عاملان و موسسان ایجاد این سازمان است.

درک سی سیمنز: او سرپرست مامور شری برکین و از عاملان تماس با اوست .

منبع

Division of Security Operations - Resident Evil Wiki - The Resident Evil encyclopedia

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر