قابلیت های جدید نسخه بتای ورژن 2.50 کنسول PS4

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
به تازگی نسخه بتای آپدیت تازه ای برای کنسول محبوب PS4 در حال انتشار است و همچنین اطلاعاتی از آن را در قسمت زیر مشاهده می‌کنیم...

ps4-system-imageblock-us-13jun14

به گزارش Gematsu، آپدیت 2.50 دارای :

• کنسول می‌تواند وارد " حالت استراحت " شود بدون اینکه نیاز به بستن برنامه‌ای باشد. شما می توانید تنظیمات این قسمت را در: [Power Save Settings] > [Set Functions Available in Rest Mode] درست کنید.
  • گزینه [Accessibility] به قسمت " تنظیمات " دستگاه افزوده شده و شما نیز قابلیت تعدیل و تنظیم دسترسی ها را دارید.
  • قابلیت پاک کردن تروفی ها پیرامون 0%
  • اطلاعات تروفی‌ها را می توانید از طریق اینترنت که شامل عکس هایی از آن صحنه‌ی بازی است را مشاهده و بدست آورید.
  • SharePlay دارای 60 فریم در ثانیه خواهد بود.
  • جزئیات به اشتراک گذاشتن تروفی ها و تصاویر آن

تصاویری که در سایت PlayStation MVP Program منتشر شده، توسط شخصی که بتا را تست کرده در توییتر به اشتراک گذاشته شده اما هم اکنون به نظر می رسد آن پست از بین رفته. به هر شکل، عضوی دیگر از توییتر ( Wario64 ) اطلاعاتی اضافه از این نسخه را انتشار داد...

VG247

تصویر شخصی سازی کردن دکمه‌های DualShock 4

i2cdhziuadjkt38l53pa.jpg

قابلیت بک‌آپ گرفتن بازی ها

ynzozufxz69w987yjcf9.jpg

@Infected Area

آخرین ویرایش:

안정환

کاربر سایت
Jun 7, 2014
765
نام
Im_AhN
- ارتقا بخش تروفی ها :

In “Yukimura,” a screenshot will automatically be captured at the moment a Trophy is earned, making it easier than ever for you to share your greatest gaming moments with your friends. We’re also adding more sorting options along with the new ability to remove games from the Trophy list that have 0% completion.

به این میگن خبر خوب

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
Hibernate این نیست البته
حالتی که PS4 داره Sleep هست نه Hibernate
توی Hibernate اطلاعات رم روی هارد نوشته می شه در نتیجه اگه برق هم بره مشکلی پیش نمیاد و در حالت Hibernate سیستم کلا خاموشه (دلیل این که روی لپ تاپ ها کاربرد زیادی داره همینه)

درسته كه خود هايبرنيت نيست ولي من هم گفتم عملا" همون هايبرنيت ميشه
كاري كه مي كنن تقريبا" يكسانه

من تا جايي كه شنيده بودم و ديدم با خاموش شدن همه چي از اول مياد حتي توي هايبرنيت ، نمونه اش براي pc خودم اتفاق افتاد كه بعد از رفتن برق ديگه چيزي از اول نيمد و دوباره از اول بوت شد

Golagha

کاربر سایت
Mar 1, 2015
76
درسته كه خود هايبرنيت نيست ولي من هم گفتم عملا" همون هايبرنيت ميشه
كاري كه مي كنن تقريبا" يكسانه

من تا جايي كه شنيده بودم و ديدم با خاموش شدن همه چي از اول مياد حتي توي هايبرنيت ، نمونه اش براي pc خودم اتفاق افتاد كه بعد از رفتن برق ديگه چيزي از اول نيمد و دوباره از اول بوت شد

نه عزیز اینطور نیست
توی Hibernate کلا شما برق هم بکنی مشکلی پیش نمیاد

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
دوستان من یه سوال داشتم شاید یه کم بی ربط باشه البته... امکان انتقال Trophyـها از یه اکانت به اکانت دیگه ای نیست؟ و یا دست کم پاک کردن یه اکانت از روی PS3 بدون پاک شدن Trophyـها!
میگم شاید آپدیت جدید یه همچین قابلیت هایی رو اضافه کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر