قابلیت های جدید نسخه بتای ورژن 2.50 کنسول PS4

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
به تازگی نسخه بتای آپدیت تازه ای برای کنسول محبوب PS4 در حال انتشار است و همچنین اطلاعاتی از آن را در قسمت زیر مشاهده می‌کنیم...

ps4-system-imageblock-us-13jun14

به گزارش Gematsu، آپدیت 2.50 دارای :

• کنسول می‌تواند وارد " حالت استراحت " شود بدون اینکه نیاز به بستن برنامه‌ای باشد. شما می توانید تنظیمات این قسمت را در: [Power Save Settings] > [Set Functions Available in Rest Mode] درست کنید.
  • گزینه [Accessibility] به قسمت " تنظیمات " دستگاه افزوده شده و شما نیز قابلیت تعدیل و تنظیم دسترسی ها را دارید.
  • قابلیت پاک کردن تروفی ها پیرامون 0%
  • اطلاعات تروفی‌ها را می توانید از طریق اینترنت که شامل عکس هایی از آن صحنه‌ی بازی است را مشاهده و بدست آورید.
  • SharePlay دارای 60 فریم در ثانیه خواهد بود.
  • جزئیات به اشتراک گذاشتن تروفی ها و تصاویر آن

تصاویری که در سایت PlayStation MVP Program منتشر شده، توسط شخصی که بتا را تست کرده در توییتر به اشتراک گذاشته شده اما هم اکنون به نظر می رسد آن پست از بین رفته. به هر شکل، عضوی دیگر از توییتر ( Wario64 ) اطلاعاتی اضافه از این نسخه را انتشار داد...

VG247

تصویر شخصی سازی کردن دکمه‌های DualShock 4

i2cdhziuadjkt38l53pa.jpg

قابلیت بک‌آپ گرفتن بازی ها

ynzozufxz69w987yjcf9.jpg

@Infected Area

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بعد از Sync کردن بعید میدونم بشه! که اگه بشه انعطاف بزرگی به خرج داده SONY!

بازی هایی که 0% نیستن رو نمیشه پاک کرد چون اونموقع باید تروفی رو هم پاک کنه. اما این 0% ــها اگه پاک شن تعداد تروفی ها تغییری نمیکنه و مشکلی نیست :d
من چنتا 0% رو اعصاب دارم از شرشون خلاص بشم عالی میشه :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بعد از Sync کردن بعید میدونم بشه! که اگه بشه انعطاف بزرگی به خرج داده SONY!

چه بعد چه قبلش، اگه 0% باشه میشه پاکش کرد. نسل قبل روی X360 داشتیم همچین قابلیتی اما نمیدونم سونی چرا زیر بار نمیرفت :D

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
You can now backup games to external. Firmware 2.50 beta.

ynzozufxz69w987yjcf9.jpg
پس با این تفاسیر دیگه واسه خرید شریکی بازی ها نیاز به دی وی دی و کپی کردنش در هارد ps4 نیست.میشا با هارد اکسترنال اینکار رو انجام داد؟فکر کنم این بهترین خبر بود.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
اطلاعات تروفی‌ها را می توانید از طریق اینترنت که شامل عکس هایی از آن صحنه‌ی بازی است را مشاهده و بدست آورید.
این خیلی خوبه دیگه لازم نیست نیم ساعت بریم تو IGN بگردیم... :D

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
پس با این تفاسیر دیگه واسه خرید شریکی بازی ها نیاز به دی وی دی و کپی کردنش در هارد ps4 نیست.میشا با هارد اکسترنال اینکار رو انجام داد؟فکر کنم این بهترین خبر بود.

این فقط Backup/Restore ـه و قرار نیست بازی از هارد اکسترنال اجرا شه. :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر