Wolfenstein: The Old Blood برای PS4، XB1 و PC معرفی شد

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
6ppe26b5e4vgombyei9y.jpg

ساخته جدید استدیوی MachineGames که قرار است به صورت یک DLC Stand Alone (بدون نیاز به بازی اصلی) در تاریخ 5 May تنها به صورت دیجیتالی برای کنسول های نسل حاضر و PC عرضه شود، معرفی شد. The Old Blood جدیدترین DLC از آخرین نسخه سری Wolfensetin یعنی The New Order خواهد بود که قرار است به صورت Stand Alone و تنها با قیمت 20$ در تاریخ 5 May به صورت دیجیتالی منتشر شود.

این DLC قهرمان محبوب ما B.J. Blazkowicz را به دو ماموریت حماسی برای کمک به ارتش متحد در دوران جنگ جهانی دوم خواهد برد. اولین ماموریت که Rudi Jäger and the Den of Wolves نام دارد بلازکوویچ را در مقابل زندانبان دیوانه ای قرار میدهد که در آن بلازکوییچ سعی دارد با نفوذ به قلعه Wolfenstein اطلاعاتی در مورد مکان قرار گیری مخفیگاه Deathshead بدست بیاورد. در دومین ماموریت The Dark Secrets of Helga Von Schabbs قهرمان ما به دنبال مختصاتی میگردد که وی را به شهر Wulfburg برده، شهری که در آن یک باستانشناس عقده ای نازی با انجام آزمایش بر بروی شی باستانی خطر آزاد کردن قدرتی تاریک و قدیمی را به وجود آورده است.

همانطور که پیش تر ذکر شد این DLC در تاریخ 5 May سال جاری تنها به صورت دیجیتالی و با قیمت 20$ برای پلتفرم های نسل حاضر و PC عرضه شده و برای تجربه آن نیازی به نسخه اصلی Wolfenstein The New Order نخواهید داشت.

منبع

آخرین ویرایش:

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
یک شوتر Old School بی نظیر که اینبار بیشتر مراحلش در خود Wolfenstein و محیط های اطراف اون در فضای جنگ جهانی جریان داره = رستگاری :praying:
بهترین مرحله The New Order همون بخش اول بود که هیچ وقت سیر نشدم ازش. تکنولوژی های تخیلی آلمان ها، جذابیت صدها بار بیشتری در زمان جنگ جهانی داره تا اینکه دنیایی مدرن رو شاهد باشیم.
منتهی نکته کاملا ضد حال در رابطه با Old Blood پایان بازی هستش که اگر کسی اولین مرحله از The New Order رو تموم کرده باشه، قطعا میدونه چی انتظار اونها رو خواهد کشید :d (البته اگر مبنای ماموریت Blazkowicz رو نابودی Deathshead قرار بدیم)
در دومین ماموریت The Dark Secrets of Helga Von Schabbs قهرمان ما به دنبال مختصاتی میگردد که وی را به شهر Wulfburg برده، شهری که در آن یک باستانشناس عقده ای نازی با انجام آزمایش بر بروی شی باستانی خطر آزاد کردن قدرتی تاریک و قدیمی را به وجود آورده است.
الان یک لحظه مراحل دخمه توی Return to Castle Wolfenstein اومد جلوی چشمم :crying1: یعنی میشه اولین باس فایت اون بازی رو دوباره با گرافیکی مدرن تجربه کنیم؟ :d

P.O.P

کاربر سایت
May 15, 2008
714
نام
Davood
الان یک لحظه مراحل دخمه توی Return to Castle Wolfenstein اومد جلوی چشمم :crying1: یعنی میشه اولین باس فایت اون بازی رو دوباره با گرافیکی مدرن تجربه کنیم؟ :d
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
wulfburg ....
helga von....
dark secrets ....
این اسم ها منو دیوانه وار به یاد شاهکار RTCW میندازه، اون تله کابینی هم که توی تریلر نشون دادن شبیه تلکابینی بود که مارو از قلعه ی وولفنشتاین به دهکده wolfburg هدایت میکرد.
واقعا اگه بتونن اون مراحل هراس انگیز دخمه رو بسازن فوق العادست. new order همه چیز داشت به جز اون روح تاریک و وحشتناک این سری. فوق العاده خبر خوبی بود، بی صبرانه منتظر عرضش هستم.
داستان باید مرتبط با وقایع نسخه RTCW باشه مطمئنن.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,534
wulfburg ....
helga von....
dark secrets ....
این اسم ها منو دیوانه وار به یاد شاهکار RTCW میندازه، اون تله کابینی هم که توی تریلر نشون دادن شبیه تلکابینی بود که مارو از قلعه ی وولفنشتاین به دهکده wolfburg هدایت میکرد.
واقعا اگه بتونن اون مراحل هراس انگیز دخمه رو بسازن فوق العادست. new order همه چیز داشت به جز اون روح تاریک و وحشتناک این سری. فوق العاده خبر خوبی بود، بی صبرانه منتظر عرضش هستم.
داستان باید مرتبط با وقایع نسخه RTCW باشه مطمئنن.
http://8pic.ir/images/h056fcbvwdesd3v6z3at.jpg
اینم دخمه
http://8pic.ir/images/7bvgxssi08o7qe0e9c10.jpg

71games

کاربر سایت
Jan 22, 2015
122
نام
حسین
از اولین نسخه تا آخرین نسخه این فرانچایز رو دوست دارم و باهاش خاطره دارم خصوصا نسخه ابتداییb-)

- - -ویرایش - - -

از اولین نسخه تا آخرین نسخه این فرانچایز رو دوست دارم و باهاش خاطره دارم خصوصا نسخه ابتداییb-)

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
کم کم بازیها برای PS3 و 360 ارائه نمیشوند و فقط PC و نسل جدید.یا ارائه میشوند و فقط یه پورت نصفه نیمه برای کنسولها قبلی مثل WWE2K15.
این روند روی ولف New order و فیفا14 و احتمالا MKX و خیلی بازیهای دیگه هم خواهد بود.
بدیش اینه که کسانی که نسل قبل دارند از بازی جدید محروم میشوند.
خوبیش اینه که تمرکز بازی سازها روی نسل جدید و قابلیتهاش میاد و بازیها با کیفیتر ارائه میکنند.و پورتهای بهتری رو هم روی PC شاهد خاهیم بود چون از نسل جدید به PC راحتتر و بهینه تر پورت میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر