آیا The Division هم به سرگذشت Watch Dogs دچار خواهد شد؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
امروز ویدیویی از عنوان در حال توسعه The Division در سطح اینترنت لیک شد که نشان دهنده افت کیفی این عنوان نسبت به نمایش‌های قبلی آن می‌شود.

tb3kb9q94ohjweqkk38k.jpg

این ویدیو کوتاه با عنوان «آزمایش نسخه pre-alpha عنوان «The Division» بر روی Xbox One» توسط شعبه ایتالیا سایت VG247 منتشر شد. در کنار ویدیو تعدادی اسکرین‌شات هم منتشر شدند، که مربوط به همین نسخه pre-alpha می‌شوند.

اما حال سوالی که پیش‌ می‌آید، آیا این ویدیو نشان دهنده کیفیت نهایی این عنوان خواهد بود؟
خوشبختانه برای گرفتن جواب لازم نیست منتظر بمانیم زیرا شرکت یوبی‌سافت در طی بیانیه‌ای در خصوص ویدیو منتشر شده، گفت:

«این عکس ها و ویدیو لیک شده با وضوح پایین [low resolution] مربوط به نسخه pre-alpha بازی می‌شوند. نسخه‌ای که مربوط به سازندگان بازی برای بررسی زیر ساخت‌های سرور های بازی در تنظیمات واقعی می‌شود. بخش وسیعی از قابلیت‌ها و ویژگی‌های بازی در این نسخه حذف شده‌اند و به همین دلیل این نسخه نشان دهنده کیفیت نسخه نهایی این عنوان نخواهد بود. تیمی که وظیفه ساخت بازی را بر عهده دارند، با تمرکز مشغول ساخت عنوانی هستند که بتواند بهترین تجربه را برای بازیکنان به ارمغان آورد و ما دیگر نمی‌توانیم صبر کنیم تا اطلاعات بیشتری از این عنوان را در اختیار شما قرار دهیم.»

عنوان در حال توسعه «The Division» در طول کنفرانس E3 سال 2013 شرکت یوبی‌سافت معرفی شد. این عنوان در زمانی نامشخص در سال 2015 برای PC و کنسول‌های Xbox One و PS4 منتشر خواهد شد.

ویدیو در آپارات باز‌ی‌سنتر

منبع

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
از اونجایی که همین دست بهانه ها رو برای WD هم میگفتن و تهش دیدیم واقعا افت کیفیت داشت پس این بازی هم همون اتفاق براش میوفته

عجیب اینه که گرافیکش واقعا نسبت به نمایشای اولیه دانگرید شده و این مورد دیگه ربطی به فشرده سازیه یو*یوب نداره:d

احتمالا نمایشهای اولیه برای PC بوده و نمایشهای اخیر برای کنسول ، PC هم که محدودیت نداره یه سیستم شاخ میبندن و بازی رو اجرا میکنن و اسه ملت

من هیچکدوم از نمایشها رو ندیدم و کلا این بازی هم بازی نخواهم کرد چون از این سبک خوشم نمیاد (حالا انگار سیستمم میکشه خیلی :|:d) ولی میشه این برداشت رو داشت ، TW2 گرافیک فوق العاده ای داشت پس مشکل از کم کاری سازنده نیست و به سخت افزار کنسولا بر میگرده

کی به ماست خودش میگه بی کیفیت!؟!

آقا یه تشکر خشک و خالی کافی نبود :( باید تو یه پست شخصا تشکر میکردم ، برای اولین بار میبینم یه نفر ضرب المثلی که من خوشم بیاد در مورد ماست میگه ، یعنی چی که بقال نمیگه ماست من ترشه ؟! خب من ماست ترش دوست دارم غلط میکنه نمیگه :|

:d

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
از هیچیش دفاع نمی کنم. اگه بخوای هم تا فردا صبح به CEO یوبی سافت YVES احمق بزرگ فحش هم میدم:D

الان تریلرهای Division را گذاشتم جلوم و دونه دونه می بینم! فقط دنبال دانگرید نسبت نمایش اولیه اش هستم!
چیزی پیدا نکردم، مگه اینکه تریلر CG مربوط به E3 را در نظر بگیریم که بازی آپگرید شده:D
Yves جون من قصد دارم فرانسوی یاد بگیرم بیاد شرکتتون کار کنم, رزومه رو کجا بدم؟:bighug:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
الکی فن بازی در نیار از ubi دفاع کنی :d جدا یوبی سافت خیلی وقته کلا اعتمادش رو از دست داده و خراب کاری زیاد میکنه. :p

مشکل اینه بعضی ها هیتر بازی الکی در میارن! :d طرف این Build Pre Alpha رو دیده! الان می گه دانگرید شده! یا حتی خیلی چیز های خوشگل تری هم پیدا شده برا سوژه کردن ( گرچه نمیدونن خودشون دارن سوژه می شن) مثلا :

بازی شوتر ملق زدنش دیگه واس چیه اخه

این پست زیبا :bighug:

Yves جون من قصد دارم فرانسوی یاد بگیرم بیاد شرکتتون کار کنم, رزومه رو کجا بدم؟:bighug:

برات آدرس رو می گیرم پ.خ می کنم عزیزم :)

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
احتمالا نمایشهای اولیه برای PC بوده و نمایشهای اخیر برای کنسول ، PC هم که محدودیت نداره یه سیستم شاخ میبندن و بازی رو اجرا میکنن و اسه ملت
اینو که خودمم باهات موافقم و قبلنم گفتم کنسولا دست CD project بستن اما من شک دارم حتی نسخه ی PC به اون گرافیک‌ نمایشا اولیه برسه جدا cg کامل بود تو‌محیط ow اونم با اون عظمتو جزعیات کلا ملومه از سرو ته گرافیکش زدن:d حالا یا بخاطر کنسولاست که نکشیدن و مثلا اختلاف PC شو‌کنسولاش میشد یه نسل که خوب خیلی ضایه بود و احتمالشم زیاده یا اینکه جدا دیدن زورشون نمیرسه اونو تحویل بدن در کل نسل نسله دانگریده:d فقط اوردر و رایز بودن که تونستن حتی نسبت به نمایشاشون بهترم باشن و واقعا نسل هشتیه گرافیکاشون باقی یا دانگرید شدن یا خیلی خفن نیستن سردمدار دانگریدم کمپانیه معظم یوبیسافته:d
کلا بازیهای UBI نمایش های خیلی فک براندازی دارن ولی وقتی عرضه میشن خیلی فرق دارن، حالا با دانگرید گرافیکی کاری ندارم ولی یادمه مثلا FarCry 2 رو اونطوری نشون دادن ما کرک و پرمون ریخت بعد بازی کلا 25 ساعت رانندگی بود و 2 ساعت Content غیر تکراری، یا AC II نمایشش به یاد دارم من رو نابود کرد ولی وقتی داشتم بازی میکردم فقط عجله داشتم تموم شه اینقدر که پروسه طی کردن مراحلش تکراری بودن....WD هم همینطور.....کلا مشکل این شرکت اینه که توی بازیهای Open World ش، یه سری المان عالی خلق میکنه بعد اونارو توی عرض 10 ساعت 1000بار تکرار میکنه که بالا بیاره آدم وقتی برای دفعه 1001 میبینتشون.
کاملا موافقم:d یوبیسافت کلا از قدیم الایام و همون E3 معروف سال 2006 و معرفی ac نشون داده تو ساختن تریلرا فیلم مانند استاده و خیلی راحت میتونه استدیوی تولید انیمیشن بشه و‌با استدیوهای هالیوودی رقابت کنه :dچون واقا ازین نظر خفنن اما بازیاشون معمولا نصف کیفیت و جذابیت تریلراشونم نداره:d تنها بازیشون که تو این چند سال واقعا عالی بوده و در حد تریلراش تا حدی همون دوتا فارکرای اخرین

آخرین ویرایش:

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
از اونجایی که همین دست بهانه ها رو برای WD هم میگفتن و تهش دیدیم واقعا افت کیفیت داشت پس این بازی هم همون اتفاق براش میوفته

من هیچکدوم از نمایشها رو ندیدم و کلا این بازی هم بازی نخواهم کرد چون از این سبک خوشم نمیاد (حالا انگار سیستمم میکشه خیلی :|:d) ولی میشه این برداشت رو داشت ، TW2 گرافیک فوق العاده ای داشت پس مشکل از کم کاری سازنده نیست و به سخت افزار کنسولا بر میگرده

آقا یه تشکر خشک و خالی کافی نبود :( باید تو یه پست شخصا تشکر میکردم ، برای اولین بار میبینم یه نفر ضرب المثلی که من خوشم بیاد در مورد ماست میگه ، یعنی چی که بقال نمیگه ماست من ترشه ؟! خب من ماست ترش دوست دارم غلط میکنه نمیگه :|

:d

این قبیل نظرات کاملا در خصوص WD هم گفته شد
و اخرش رو هم دیدیم
TD هم در نهایت با چهارتا افکت کتابخانه GAMEWORK عرضه میشه و هیچ ربطی به نمایش های اولیه نخواهد داشت

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
بحث کنسول و PC کنار ، خواهشا کم کاری و وعده و تبلیغات الکی سازنده ها رو با " رو PC بهتر میشه " توجیه نکنید ...

WD هم روی PC هم ترگل شده ی همون نسخه کنسولی بود و هیچ ربطی به اون نمایش فرا طبیعی E3 نداشت ...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یوبی سافت عادتشه اصن اون نمایش کذایی رو pc هم نمیزارن چه برسه به کنسول
Wd هم اذعان داشتن حتی روی pc و Ultra هم مثل اون نمایش E3 2012 نبود

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
تاپیک که کلا به ترول کردن و از همین الان کوبوندن بازی کشیده شده! برای عوض شدن بحث امروز داشتم در مورد بازی می خوندم به یه سری مواردی که جدیدا منتشر شده برخوردم گفتم بزارم اینجا :

یه سری شایعاتی اومده در مورد بازی ، هنوز هم در حد شایعه هستن ، گفته شده کسایی که Pre-Alpha رو بازی کردن می گن که بازی توی منطقه های PvP که Dark Zone هست اسمش گنجایش تا 100 نفر پلیر رو داره! تو منطقه هم Reward های خوبی هست که بعد بدست آوردنش برای حفظش باید زنده از منطقه رد بشین ، اولین نمایش بازی هم گویا توی یکی از همین منطقه ها بوده که آخر نمایش منتظر Extraction بودن و بقیه پلیر ها داشتن بهشون حمله می کردن!

یه مورد دیگه هم که هست اینه که گفتن توی بازی Grappling Hook هم وجود داره! بیشتر فکر کنم برای اسنایپر ها به کار میاد تا یه نقطه مناسب پیدا کنن ، مورد آخر هم می گن بازی خیلی Stable هست و مشکلاتی که توی Unity بود اینجا اصلا وجود نداره توی همین نسخه Pre-Alpha

بتای بازی هم مثل اینکه در آینده ای نه چندان دور در کار خواهد بود!

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
پست من کو؟ خیلی جالبه جو تاپیک که خوابید پست منم غیب شد : |
ایراد نداره، کاری که نمی شه کرد جز اینکه عادت کنیم!
در مورد بازی فقط اینو بگم که با وجود جهان آزاد بودن، در حال حاضر یکی از گرافیکی ترین بازی ــه نسل جدید هست به نظرم، اما نکته اینکه که انقدر این بازی فوق العادس که اصلا گرافیک خوفناکش به چشم نمیاد! اگر گرافیکش حتی افت هم کنه، که مطمئنم نمیکنه، جزء شانس های اصلی بهترین بازی ـه امسال ــه، گرافیکش هم افت کنه مهم نیست چون اتقدر بالا هست حالا مقداری هم افت کنه مشکلی بوجود نمیاد، مهم گیم پلی فوق العاده ــش هست ....
من خیلی از پست ها رو نخوندم ولی میخوام بدونم جدا کسی این خبر رو به متا و موفقیت این بازی ربط داده؟ خدایی اگر اینطور باشه باید، با کمال احترام ولی من به عقلشون شک کردم ...
اگر اینطور باشه، همین الان باید نسخه بزرگ ترین بازی های امسال رو که قبلا در این مورد بحث روشون شده رو پیچید ....

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این بازی آفلاین نداره ؟ همش آنلاینه؟
چرا بازی های یوبی سافت آنلاین شده؟ ما نت درست نداریم نباید بازی کنیم آیا؟!!

خوب داره می گه Online-Open World-RPG ! دقیقا آخر اولین نمایش نوشت ، اما با توجه به اینکه همیشه یکی کنارتون نیست ، به جز توی منطقه های مشخص فکر نمی کنم با نت متوسط هم به مشکلی بر بخوریم ، البته اگه یوبی سرور هاشو درست کنه! برای Crew از لحاظ لگ خوب بود ، بازی های ریسینگ EA رو هم بازی کرده بودم آنلاین ، اما از لحاظ لگ Crew خیلی وضعیت بهتری برای من داشت ، امیدوارم این هم سرور های خوبی داشته باشه! چون فکر می کنم پلیر های خیلی بیشتری خواهد داشت!

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
واسه من جالبه همین تاپیک توی گف هم موجوده با این تفاوت که تعداد کسایی که پست میدن صد برابر اینجاست. ولی یه تفاوت دیگه هم داره و اونم اینه که اتفاقا مردم از گرافیک بازی راضین:d

پیشنهاد میکنم کسایی که احساس میکنن گرافیک بازی خیلی دانگرید شده یه سری به تریلرای قدیمی بازی بزنن شاید نظرشون عوض شد. ( نمیگم حتما نظرشون عوض میشه ولی به هر حال احتمالش هست:d) بعلاوه اینکه به هر حال بازی در مرحله Pre-Alpha بسر میبره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر