100 بازی برتر دوران از نگاه GamesRadar

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
نميخوام چون يه بازي رو زياد دوست دارم گير بدم اما اين همه بازي چرت اينجا بود اما dishonored نبود يعني dishonored از alien isolation بدتره اگه اينه من نظري ندارم dishonored بازي بود كه كانديداي گوتي شد ولي الان كوش يعني ac blag flag از ac2 بهتره اصلا far cry3 كو ليست كاملا ناقصيه ليست پنجاه بازي برتر نسل هقتم بازيسنتر كاملا بهتر و عادلانه تر بود

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
به نظرم uncharted 3 که به مراتب از 2 بهتر بود
assassins هم قطعا black flag بهترینش نیست
metal gear هم شماره 2 قطعا بهترینش هست باز 1 هم بود قابل قبول بود
gta 5 قطعا بهترینش نسخش هست اما جا داشت اول بشه نه اینکه توی 10 تای اول هم نباشه

the last of us هم تازه دارم بازیش می کنم نمی تونم نظر هر چند تا اینجاش که چیز خیلی خاصی نداشته اما همچنان منتظرم عین uncharted 3 یکدفعه بترکونه

Genocide

کاربر سایت
May 28, 2011
7
نام
امیر
من کلا با لیست هایی که بازی های مختلف از سبک های مختلف رو با هم مقایسه میکنند موافق نیستم.
چطور و بر اساس چه ملاکی Dragon Age Inquisition رو با Worms Armageddon مقایسه کردن و رأی به برتری مورد دوم دادن؟
برا من قابل هضم نی!

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
دستینی برتر از wow؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدایی رو چه حساب ؟؟؟
دیابلو کو؟
استار کرفت کو؟؟؟
bride هست....indigo profecy نیست؟؟؟
ghost trick هست....MK یا river ride نیست؟؟؟

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
خداییش من 10 دقیقه هم نتونستم دارک سول رو بازی کنم ،حالا نمیدونم که چرا اول شده!!گیم پلی که نداره،گرافیکم که صفر
این به اصطلاح منتقدان به یکسری بازی نمره الکی میدن که مثلا بگن ما روشنفکریم و چیزهایی رو میبینیم که شما نمیبینید.
بازی شماره 2 هم که یک بازی بچه گانست روی کنسولی شکست خورده
شماره 20 هم که به نظر من بدترین بازی تاریخ بود.

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
خداییش من 10 دقیقه هم نتونستم دارک سول رو بازی کنم ،حالا نمیدونم که چرا اول شده!!گیم پلی که نداره،گرافیکم که صفر
این به اصطلاح منتقدان به یکسری بازی نمره الکی میدن که مثلا بگن ما روشنفکریم و چیزهایی رو میبینیم که شما نمیبینید.
دوست عزیز شما نتونستی بازی کنی دلیل نمیشه بد باشه . من خودم بعد از هزار و یک بار مُردن در این بازی تونستم بازی رو تموم کنم . کل زیبایی این بازی به گیم پلی سنگین و منحصر به فردش هست . شاید یک بار دیگه کنسول رو روشن کردی و خواستی دوباره DS رو بازی کنی خوشت بیاد .
کنسول شکست خورده ؟!
------------------------
در این لیست و تمام لیست های دیگه همیشه جای یک بازی از سری Mortal Kombat خالی هست , از Shaolin Monks تا Armageddon و Deception 8-|

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دیگه گفتن نظر شخصی و نظرات متفاوت و ... ولی دیگه نظر هم حدی داره

اینا هم خواستن با این لیستشون بگن ما هم هستیم. البته بعضی بازیها در جایگاه ها واقعی یا نزدیک به واقعی خودشون هستند ولی بعضی بازیها!
GOW و GeOW و Halo 2 و Halo 3 و خیلی بازیهای دیگه

- - -ویرایش - - -

اصلا تا حالا زلدا رو بازی کردی که همچین نظری میدی؟ چیز خاصی زدی؟ فازت چیه واقعا؟ :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر