نسخه پرمیوم بازی Battlefield Hardline

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
bu3j7csp130ahdqqk4tx.jpg

درود
EAجزئیات نسخه پرمیوم بازی را منتشر کرد
این نسخه که 50 دلار قیمت دارد (در انگلستان 40پوند) به بازیکن ها امکانات و تجهیزات زیادی را میدهد در زیر لیست کامل این امکانات را می بینید:

Masks : ماسک های جدید با خصوصیات گیم پلی منحصربه فرد بر اساس زمینه هرکدام از ماسک ها
Gun Bench : به بازیکن ها این امکان را می دهد تا بصورت تصویری اسلحه ها را شخصی کنند و کشته های هرکدام از اسلحه ها را هم پیگیری کنند
Competitive Play : رقابت بین بازیکن هایی که فقط این پکیج را دارند
Legendary Status : امکان پخش مجدد تمامی سیستم پیشرفت بازی
Four digital expansion packs : شامل نقشه ها، مودها، اسلحه ها، محتوای داخل بازی و زمینه های داستانی برای هرکدام از بسته ها
Battlefield Hardline: Criminal Activity : بازیکن ها میتوانند در نقشه هایی سریع و با تخریب بالا با زمان محدود که در تابستان 2015 منتشر خواهند شد اسم برای خودشان انتخاب کنند.
Battlefield Hardline: Robbery : بازی در نقشه هایی جدید با کارهای جنایی بزرگ که در تابستان 2015 منتشر می شوند.
Battlefield Hardline: Getaway : تعقیب و گریز هایی سریع و هیجان انگیز با تم سرقت که در پاییز 2015 منتشر می شود.
Battlefield Hardline: Betrayal : در تیم یک جاسوس وجود دارد و بازیکن ها باید انتخاب کنند که به چه کسی اعتماد کنند. در زمستان یا اوایل 2016 منتشر می شود.
دو هفته دسترسی زودتر به تمامی بسته های الحاقی بازی
12 بسته جنگی طلایی
دسترسی به ماموریت های double-XP و رخداد های اختصاصی مربوط به دارندگان بسته پرمیوم

منبع

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
تا حالا BF بازی کردی این حرف و میزنی ؟!!
کاربرا میتونن مپ درست کنن ?!! lol مپ ها 64 نفریِ بتلفیلد رو هر کی بتونه بسازه مستقیم تویِ DICE استخدام میشه!
شما برو همین الان مپ هایِ کاربرا توی FarCry 4 رو ببین بعد بیا از این حرفا بزن ، به جرات بین هر 200 تا مپ فقط یکیش قابل بازی کردنه!
بله از بتلفیلد ویتنام به بعد رو همه رو بازی کردم و برای همین الان از دست EA شاکی هستم :) چون میدونم قبلا چه بازی هایی میساختن و الان چی دارن میسازن.
Far Cry 4 ?!:| شما مثل اینکه کلا کاربر ها و community های مختلف رو دست کم گرفتی،یه نگاه به سری Arma,Gta یا اصلا همین بتلفید های قدیمی بنداز،ببین کاربر ها چطوری کل بازی رو زیر و رو کردن.من هنوز معتقدم BF3 اگه mod support داشت الان یه چیزی شبیه هاردلاین رو رایگان داشتیم........
+
برایِ چی باید محتویاتِ مجانی قرار بدن ؟! شما برو یکم در مورد هزینه های طراحی ، تولید و تست بازی ها مطالعه کن بعد بیا این حرف و بزن ؟! شما خودت رئیس EA بودی حاضر بودی همچین ضرری رو تحمل کنی؟؟!
حتی راکستار هم که برای GTA V dlc های رایگان ارائه داد به خاطر این بود که فروش خود بازی به تندازه کافی نجومی بود و گرنه همون راکستار برای GTA IV ,RDRو Max Payne همچین کاری نکرد و DLC هاشون پولی بود.
ساپورت بازی بعد از انتشار :) کم نیستن سازنده هایی که تا سال ها بعد از انتشار بازیشون مدام بازی رو آپدیت میکنن و این فقط به رفع باگ محدود نمیشه،محتویات جدید به بازی اضافه میکنن تا fan base رو راضی نگه دارن و عمر بازی رو زیاد کنن،کاری که ea و شرکت های بزرگ دیگه نمیکنن،به عمد عمر بازی رو کوتاه میکنن تا بازی بعدیشون فروش بره.
متاسفانه الان اکثرا سازنده های indie/مستقل هستن که این کار رو میکنن و اکثر شرکت های بزرگ فقط سود خودشون براشون مهمه.

من خودم با این که اکثرا BF4 بازی میکنم ولی هنوز هم گاهی اوقات میرم و BF3 بازی میکنم و اصلا این جوری نیست که حمایت از نسخه های قبلی قطع شده باشه و سرور ها مثل ساعت کار میکنه فقط تعداد پلیرها کمتر شده که ربطی به ساپورت و این حرف ها نداره.
هیچ کس هم کسی رو مجبور نمیکنه که بازی رو بخره من خودم خیلی ها رو میشناسم که هنوز میرن BF3 بازی میکنن.
سرور ها دست ea نیست،master server دست ea هست فقط....
منظورم از ساپورت همون محتویات جدید و رفع باگ های بازی هست،یه مورد دیگه هم اینه که برای اینجور بازی ها وقتی نسخه جدیدشون منتشر بشه اکثر فن ها میرن میخرنش و به نسخه جدید کوچ میکنن،بعد شما هم بخوای با دوستات و اون فن ها بازی کنی باید بری شماره بعدی بازی رو بخری.......اینم از سیاست هاشون هست :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر