20 بازی برتر ترسناک به قلم Origami 2008 - آپدیت می شود!

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
تا اینجا کار که تقریبا انتخاباتون منطقی و درست بود'البته غیر از یکی دو دونه نکته '
امید وارم ۳ جایگاه اول رو کاملا با در نظر گرفتن همه ی جوانب انتخواب کنید

bo2song-ir

کاربر سایت
Jan 15, 2010
4
ONLY THE THING

خدای ترس بود

The_Thing.jpg

Amir_Music

کاربر سایت
Sep 23, 2011
329
نام
Amir
سايلنت هيل 2 يكي از تاثير گذار ترين بازي هاي عمرم بوده به طور كلي سري سايلنت هيل (4 شماره اول منظورمه) شيوه جديدي در سري بازي هاي horror به وجود آوردند و به نظرم سايلنت هيل 2 نهايت اين سري رو نشون داد بازي كه در اون ترس و احساسات در هم آميخته بود بازي كه براي اولين بار نشون داد همه چيز اونطور كه فكر مي كنيد نيست و آخر بازي شخصيت كه تقريبا تمام طول بازي باعث ترس شما ميشد شخصيت بد قضيه نبود و همه چيز تو خود جيمز خلاصه ميشد واقعا شاهكار بازيسازي بود اين بازي و تقريبا هر ليست معتبري از بهترين هاي horror تاريخ رو ببينيد شماره يك ليست همين سايلنت هيل 2 هستش

پس ليست فاقد اعتباره :d
ولي من اگه جاي شما بودم زياد روي عناوين نسل 7 مانور نمي دادم نمي دونم بازي هاي مثل rule of rose و clock tower و fetal frame يا siren و... رو بازي كرديد يا نه ولي اين بازي هاي نمونه بارز horror بودند البته دقيق نمي دونم ادامه اين ليست چيه ولي با توجه به اينكه هنوز اسمي از سايلنت هيل ها و رزيدنت ها نيومده حدس مي زنم هيچ كدوم از بازي هاي بالا در ليست شما نيست
من سبك مورد علاقم همين سبك horror هستش و مي تونم بگم نسل هفت نابودي اين سبك رو در پيش گرفت
Rule OF The Rosesخیلی سعی کرد مثل Silent Hillبشه اما نشد و اون جذابیت رو نداشت
Clock Towerیک بازی ترسناک فوق العاده جذاب و متفاوت بود که نتوسنتم تمومش کنم
Fetal Frameبیش از حد سخت بود من جذبش نشدم,Silent hillعنوانی هست که همه دوستش دارند آزادی عمل توش بیشتره و محیط بزرگتری رو میبینیم بر عکس بقیه بازی های ترسناک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر