ارتقا به Windows 10 به صورت رایگان

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
دقایقی قبل در طول کنفرانس Windows 10: The Next Chapter که به معرفی Windows 10 و قابلیت های جدید این سیستم عامل جدید اختصاص داده شده است، شرکت مایکروسافت اعلام کرد، در 12 ماه اولی که Windows 10 منتشر می شود. تمام کسانی که از Windows 8.1 استفاده می کنند، این قابلیت را خواهند داشت تا به صورت رایگان نسخه Windows 8.1 را به Windows 10 ارتقا دهند. همچنین کسانی که از گوشی های دارای سیستم عامل Windows 8.1 استفاده می کنند، نیز این قابلیت را خواهند داشت تا به Windows 10 سیستم عامل گوشی خود را به صورت رایگان ارتقا دهند. علاوه بر این مایکروسافت اعلام کرد، دارندگان Windows 7 هم قابلیت ارتقا رایگان به Windows 10 را دریافت خواهند کرد.

97ik3vz16t73k5ul1kro.jpg

منبع

7w27uh4y6buj5ogl9cv2.png

آخرین ویرایش:

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
اینطور dsogaming عنوان کرده DirectX 12 روی هیچکدوم از ویندوزهای 7.8.8.1 عرضه نمیشه
که البته منطقی هم هست هرکس DirectX 12 میخواد باید رایگان به ویندوز 10 کوچ کنه. دلیلی نداره اپدیت نکنه .

سیاست خیلی خوبیه همه بصورت واحد از ویندوز 10 استفاده میکنن

آخرین ویرایش:

mammad_n5

کاربر سایت
Aug 23, 2014
148
البته فقط برای 1 سال ویندوز فعال سازی خواهد شد . یعنی انتظار داشتن ملت برای اپدیت گوشیشون پول پرداخت کنن ؟؟ اصلا بعید نیست اولین کمپانی که همچین حرکت کثیفی رو بخواد پیاده سازی کنه مایکروسافت باشه !!

معلومه که خیلی سونی رو دوست داری!...
برو بازیتو بکن...

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
البته فقط برای 1 سال ویندوز فعال سازی خواهد شد . یعنی انتظار داشتن ملت برای اپدیت گوشیشون پول پرداخت کنن ؟؟ اصلا بعید نیست اولین کمپانی که همچین حرکت کثیفی رو بخواد پیاده سازی کنه مایکروسافت باشه !!
وقتی پلتفورم های PS3 و PS4 اون گوشه رو دیدم فهمیدم چرا اصلا چنین پستی رو دادی... به هر حال فن بوی سونی انتظار دیگه ای ازش نمیره. کلا فحش دادن به مایکروسافت تبدیل به یه چیز عادی برای شما شده... البته از اون جایی که مایکروسافت به اندازه کافی گنده هست طبیعتا دشمنای زیادی هم پیدا میکنه! :)

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
یک سوال ساده!
ویندوز 8.1 کرک شده رو می تونیم ارتقا بدیم به ویندوز 10 به نظرتون؟

نه نمیشه ولی راه زیاد داره

ویندوز 7 میشه با ادیت کردن بایوس مادربورد اوریجینال فعالش کرد کاری که خیلی وقته انجام شده
احتمال میدم اینجوری میشه از ویندوز 7 مستقیم رایگان ارتقا بدیم به ویندوز 10

ولی از ویندوز 8.1 کرک شده نمیشه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
کسایی که با اسکایپ ( روش دور زدن استور مایکروسافت که اون موقع ها قابل انجام بود و ما هم انجام دادیم :d) ویندوز 8.1 رو اکتیو کردن ، میتونن به 10 ارتقا بدن یا گیر میده ؟!

mehrdad safari

کاربر سایت
Aug 3, 2009
87
نام
GaMer
کسایی که با اسکایپ ( روش دور زدن استور مایکروسافت که اون موقع ها قابل انجام بود و ما هم انجام دادیم :d) ویندوز 8.1 رو اکتیو کردن ، میتونن به 10 ارتقا بدن یا گیر میده ؟!
اگه os اوریجینال شناخته بشه اجازه اپدیت رایگان داده میشه
اطلاعاتی دراین باره در دسترس نیست :d اگرم نشه مهم نیست . میشه ویندوز 7 نصب کرد فایل بایوس مادربرد ادیت کرد دوباره به مادربرد انتقال داد تا ویندوز 7 اوریج بشناسه بعد ارتقا داد به win10 فرقی نمیکنه :d

آخرین ویرایش:

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
نه نمیشه ولی راه زیاد داره

ویندوز 7 میشه با ادیت کردن بایوس مادربورد اوریجینال فعالش کرد کاری که خیلی وقته انجام شده
احتمال میدم اینجوری میشه از ویندوز 7 مستقیم رایگان ارتقا بدیم به ویندوز 10

ولی از ویندوز 8.1 کرک شده نمیشه
یک مشکلی که دارم اینه که، من نمی تونم ویندوز 7 نصب کنم! :d
ویندوز 7 به پائین نمی تونه هارد اینترنال 3 ترابایت رو شناسائی کنه! ویندوز 7 فقط 2 ترابایت از 3 ترابایت رو در دسترس قرار می ده! :d به همین دلیل من محکومم به استفاده از ویندوز 8 به بالا! :d
به همین دلیل، بعد از انتشار ویندوز 10 باید صبر کنم ستاپش بیاد تا مثل ویندوزهای معمولی نصبش کنم! غیر از این نمی شه! /:)

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
یک مشکلی که دارم اینه که، من نمی تونم ویندوز 7 نصب کنم! :d
ویندوز 7 به پائین نمی تونه هارد اینترنال 3 ترابایت رو شناسائی کنه! ویندوز 7 فقط 2 ترابایت از 3 ترابایت رو در دسترس قرار می ده! :d به همین دلیل من محکومم به استفاده از ویندوز 8 به بالا! :d
به همین دلیل، بعد از انتشار ویندوز 10 باید صبر کنم ستاپش بیاد تا مثل ویندوزهای معمولی نصبش کنم! غیر از این نمی شه! /:)
دو ترابایت نشون بده ! شما نصب میکنید همون 7 رو اگر بصورت اورجینال دارید ، ارتقا میدید به 10 . بعد اگر هنوز دو ترا بود ، اون یک ترا رو با برنامه های مخصوص پارتیشن بندی بر میگردونی ، فکر میکنم اینطوری ممکنه .
اگر هم اوریجینال نداری ویندوز 7 رو که ...

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
دو ترابایت نشون بده ! شما نصب میکنید همون 7 رو اگر بصورت اورجینال دارید ، ارتقا میدید به 10 . بعد اگر هنوز دو ترا بود ، اون یک ترا رو با برنامه های مخصوص پارتیشن بندی بر میگردونی ، فکر میکنم اینطوری ممکنه .
اگر هم اوریجینال نداری ویندوز 7 رو که ...
خب شما به این نکته توجه کنید که من کلی اطلاعات تو هارد دارم و مطمئنا باید بترسم از پریدنشون! :d شما خودتون چنین ریسکی می کنید؟ :d
آخه مشکل اینجاست که معلوم نیست ویندوز 7 با چه الگوریتمی هارد رو دُو سوم می کنه! کلا ریسکه! :d

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
خب شما به این نکته توجه کنید که من کلی اطلاعات تو هارد دارم و مطمئنا باید بترسم از پریدنشون! :d شما خودتون چنین ریسکی می کنید؟ :d
آخه مشکل اینجاست که معلوم نیست ویندوز 7 با چه الگوریتمی هارد رو دُو سوم می کنه! کلا ریسکه! :d
هارد رو دو سوم نمیکنه ! من فکر میکنم مثل ویندوز 32 بیت که تا 3گیگ رم رو بیشتر نمیشناسه ، اینم همینطوره ! اون یک گیگ آخری میمونه ، فقط ویندوز نمیشناستش !
بعدم یک هاردی چیزی پیدا کن ، بک آپ بگیر ، بعد با خیال راحت اینکارو کن که استرس زا هم نباشه ! بهرحال ویندوز اوریجینال یک چیز دیگست ! (البته اگه 64 بیت باشه).

Dr.Trax

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,054
هارد رو دو سوم نمیکنه ! من فکر میکنم مثل ویندوز 32 بیت که تا 3گیگ رم رو بیشتر نمیشناسه ، اینم همینطوره ! اون یک گیگ آخری میمونه ، فقط ویندوز نمیشناستش !
بعدم یک هاردی چیزی پیدا کن ، بک آپ بگیر ، بعد با خیال راحت اینکارو کن که استرس زا هم نباشه ! بهرحال ویندوز اوریجینال یک چیز دیگست ! (البته اگه 64 بیت باشه).
آره، حرف شما درسته. ولی حدودا تا لب پُره! هم واهمه دارم از پریدنشون، هم هارد در دسترس نی فعلا!
به نظر شما ویندوز 10 به شکل ستاپ عرضه میشه؟ یا مثلا دوستان عزیز توسعه دهنده اون رو به شکل ستاپ در بیارن؟ :d
حالا اگر به شکل ستاپ هم در بیارن، از شانس بد من شروع نصب ویندوز از بيس ویندوز 7 هست! :d

فعلا صبر می کنم تا ببینم چی پیش میاد! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر