جزئیات جدید از Phantom Dust انحصاری Xbox One

Mr. Worldwide

کاربر سایت
Feb 10, 2014
562
نام
Profesoer Charles Francis Xavier
phantomdust.jpg

Ken Lobb مدیر و Creative Director بخش Microsoft Game Studios Partner جزئیاتی از ریبوت Phantom Dust را بیان کرد.

Lobb در اجرای پادکست The Inner Circleبیان کرد:"
بازی انحصاری The Phantom Dust یک ریبوت در سبک JRPG است و در حالت کمپین دارای 30 ساعت گیم پلی است. من میخواهم مطمئن شوم عدالت درمورد روایت داستانی در بخش کمپین رعایت می شود در حالی که داستان بازی در روند توسعه بهبود پیدا می کند. داستان بازی یکی از نقاظ قوت بازی بود چیزی که من حس میکنم این است که بهترین روایت دوباره را سازندگان نوشته اند. چیزی متاسفانه در نسخه اول فقط 60,000 آن را تجربه کرده اند و سازندگان تلاش میکنند تا روایت بازی را برای هماهنگی با محتوای داخل بازی بهتر میکنند. ما مثال های جالبی در گذشته دیده ایم, و این طبیعی است که طرح بازی توسعه دهنده همان باشد."

Lobb ادامه داد:"
ریبوت Phantom Dust اشتباهات نسخه 2005 بازی را اصلاح خواهد کرد, یکی از مشکلات واقعا بزرگ بازی در اصل نبود ایده بود یعنی اینکه شما در شروع بازی بعد از سرعت 5 الی 6 ساعت از گیم پلی نمیدانستید باید در محیط چکار کنید. ریبوت بازی تمرکز بسیار زیادی برروی داستان دارد و شما به وسلیه کارت ها به مبارزه خواهید پرداخت. من میخواهم مطمئن شوم بازیکنان در PvP بازی را قبل از 6 ساعت در مبارزات کارتی به پایان برسانند و تا 15 ساعت ادامه دهند چرا که در بازی قبی این مبارزات کارتی بین 3 الی 6 ساعت از چشمان من پنهان بود."

Lobb در آخر گفت:"
مایکروسافت هنوز در چگونگی قیمت گذاری و فروش Phantom Dust تردید دارد, چرا که گیمران ریسک خرید یک بازی 06 دلاری را نمی کنند ما هنوز هیچ تصمیم نگرفته ایم ولی ممکن است قیمت گذاری و مدل فروش به مانند Killer Instinct باشد در آخر باید بگویم بازی The Phantom Dust هم ممکن است در سال 2015 هم ممکن است هم شاید در سال اینده عرضه شود."

منبع

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
از صحبتاش مشخصه کلا با بازیه عجیب و غریبی اونم ب سبک کارت بازی و ژاپنی طرفیم!!!

کارت بازی نیست. اتفاقاً یک بازی تماماً اکشن هست. چیزی که من از دیدن ویدئوهاش متوجه شدم این هست که کاراکترهای بازی رو میشه با یسری کارت که پیدا میکنید یا میخرید و ... ارتقا بدید (قدرتهاشون رو) و در کل برای بخش آنلاینش برنامه ریزیهای زیادی میتونن بکنن. در کل تا یک ویدئو خوب از گیم پلی و توضیحات در مورد بازی رو نبینید شاید نتونید درست بازی رو درک کنید. نکته مثبت بازی هم اینه که از 2005 تا الان بازیی ایده‌اش رو استفاده نکرده و هنوز میتونه برای خیلیها جدید و تازه بنظر بیاد.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
گیم پلی: /watch?v=PrhSmuhegdM
نسخه خیلی زیاده;حال نداشتم ببینم:
یه چیزیه بین پوکمون و wRPG یعنی قبل از بازی قدرت هاتو انتخاب میکنی ولی نوبتی نیست و تو مایه های HnSـه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر