راهنمایی در بازی Dark Messiah

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
من اونجایی که یه موجودی مثل میمون هست که پدر اون دختره که اولای بازی منو میبره پیشش میبره گیر کردم که مرحله سه هستش.
اون میمونه پدره دختره رو میکشه و یه کریستالی رو ازش میدزده و میبره یه جایی زیر زمین دست یه جادو گر دیگه میدش.
اونجا یه سری زندانی هست که آونا رو ازاد میکنم و حواس نگهبانا پرت میشه ولی وقتی کریستال رو میگیرم و میخوام که فرار کنم .اولا نمیدونم کجا برم چون از راهی که اومدم بخوام بگردم بسته شده و یه راه دیگه هم هست که نگبانا اونجا مشغول کتک زدن اسرا هستن و جادو گره هم همش دنبالم میاد و منو میکشه.
من باید اینجا چکار کنم

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
من دقیقا نفهمیدم کجائی. به کشتی رسیدی یا نه؟
احتمالن بعد از اینکه کریستالو ورداشتی اگه از همون راهی که اومدی برگردی, دست راست یه کانال آب هست. برو داخل اون و تا آخر برو که مرحله تموم میشه بعد به لنا می رسی.

dm_039.jpg

dm_040.jpg

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

اگه اهرم سلول زندانی ها رو پایین بکشی و کریستال و برداری و برگردی عقب یه در فلزی که یه ابراه توش هست رو باز میکنه(اهرم سلول زندانی ها این در رو باز میکنه) که وقتی وارد ابراه میشی و یکمی میری جلو مر حله تموم میشه.

آخرین ویرایش:

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
دوباره سلام .
یه مشکل دیگه.
بعد از اینکه اون اژدها رو میکشم اون دختره یه راه برای من باز میکنه و من میرم توش که پر عنکبوته بعدش میرسم به یه جایی که شبیه سیاه چاله و با اون تیرکمان که يناب درست میکنه میرم بالا تا جایی که به یه سوراخ میرسم که وقتی میرم توش از جایی که اون غول تک چراغه رو کشتم در میاد و دیگه نمی دونم چی کار کنم؟

cogame

کاربر سایت
Dec 24, 2006
188
نام
GNBBAKER
ژنرال اروین رومل

دوباره سلام .
یه مشکل دیگه.
بعد از اینکه اون اژدها رو میکشم اون دختره یه راه برای من باز میکنه و من میرم توش که پر عنکبوته بعدش میرسم به یه جایی که شبیه سیاه چاله و با اون تیرکمان که يناب درست میکنه میرم بالا تا جایی که به یه سوراخ میرسم که وقتی میرم توش از جایی که اون غول تک چراغه رو کشتم در میاد و دیگه نمی دونم چی کار کنم؟

دوست عزیز اگه یه عکس از جایی که گیر کردی بزاری بهتر میشه فهمید کجایی تا کمکتون کنیم. چون بیشتر قسمتهای این بازی مثل همدیگست به خاطر این نمیشه فهمید کجا هستین پس لطف کنین یکی دوتا عکس هم بزارین قربونت. موفق باشی.

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
دوست عزیز اگه یه عکس از جایی که گیر کردی بزاری بهتر میشه فهمید کجایی تا کمکتون کنیم. چون بیشتر قسمتهای این بازی مثل همدیگست به خاطر این نمیشه فهمید کجا هستین پس لطف کنین یکی دوتا عکس هم بزارین قربونت. موفق باشی.
عکس چه جوری باید از بازی گرفت؟
من هم بخواطر همین حیرون موندم چون همه جاها به هم ربط دارن و من نمیدونم از کجا باید عکس بگیرم

شما وقتی اژدها رو میکشین و وارد او راه تونلی شکلی که دختره با برداشتن یه مجسمه از روش باز میکنه میشین چی کار میکنین.اون راهه تو همون سالنیه که اژدها از سقفش وارد میشه.
تا جایی هم که میدونم از من میخواد که با کریستال یه کاری کنم و یه معبد که غول تک چراغه یا همون یه چشمه که غوله اوله یه کارایی انجام بدم ولی چیکار نمیدونم؟

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
دوست عزیز:
1- سعی کن بازی رو تنهایی تموم کنی چون اینطوری به همه مکان ها سر می زنی و لذت بیشتری می بری و ضمنا به نظرم (جدا از برخی مشکلات) این بازی بیش از این ها ارزش داره. وگرنه پیدا کردن راهنمائی کار زیاد سختی نیست.
2- اگه می خوای از بازی عکس بگیری اکثر بازی ها کلیدی را به این موضوع اختصاص دادن (تو option قسمت کنترل و کلیدهای بازی ببین کدام کلید مربوط به screenshot) ولی یادم نمیاد تو Dark Messiah داشته باشه. راه دیگه اینه که هر جا خواستی عکس بگیری کلید Printscreen را فشار بدی. بعد تو یه برنامه گرافیکی مثل piant یا photoshop کلید ctrl+v را بزنی و بعد عکس را سیو کنی. و یه راه دیگه استفاده از برنامه هایی مثل Fraps که علاوه بر screenshot می تونی فیلمم بگیری. لینکشم برات آوردم:
http://www.aliveupload.com/file/110/FPS-2-9-2-home-exe.html
3-یه راهنمایی خوب واسه بازی با عکس تو IGN هست ولی سعی کن ازش استفاده نکنی:
http://guides.ign.com/guides/736193/page_11.html
4-اما راهنمائی: من بازم نفهمیدم دقیقا کجائی. وقتی از اینجا بالا میری:

dm_087.jpg

تو همون سوراخ بالائی یه چاله هست که باید بیفتی پائین.(ولی توصیه می کنم قبلش بالاتر برو تا به Secret Area برسی.) بعد مسیر مشخصه. تا برسی به جائی که گوبلین ها هستند.

dm_092.jpg

اگه خواستی می تونی به سالن کناری بری و غول یه چشمو بکشی این اختیاریه و خیلی هم جالب و 2 تا Skill point هم بهت میده.

dm_093.jpg

در هر صورت برای ادامه مسیر به طبقه بالائی برو و از پل به سمت روبرو برو و سپس دست راست مسیر خروجو پیدا می کنی. توصیه می کنم همه اتاق ها را بگردی.

dm_096.jpg

موفق باشی.

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
دوست عزیز این کارا رو من قبل از کشتن اژدها کردم و حالا هم بازم رسیدم همین جا ولی کجا باید برم.

دقیق تر بگم قبل از اینکه برم با اژدها بجنگم رفتم اون یه چشمه رو کشتم و بعدش هم از اون راهایی که شما مشخص کردین به یه جایی رفتم که خونه ها روی کوها بودن و پر ارک اونجا بود که دخل همه رو آوردم و از روی خونه ها این درو اون در کردم و از پشت وارد یه خونه شدم که درش از جلو قفل بود و یه غار توش بود که وقتی توش رفتم یه دستگیره بود که پایین کشیدم و چرخ دنده هایی که اونجا بود شروع به چرخیدن کردن و سمت دیگه همون جا یه کوره بود که یه اهن داشتم تو آتیش انداختم و باهاش شمشیر درست کردم و بعدش رفتم پیش دختره و با اژدها جنگیدم و کشتمش و بقیش رو هم که همه رو طبق عکس هایی که گذاشتی رفتم و دوباره از اونجایی که شمشیرو درست کردم در میام.شمشیره همونیه که تو عکس اول دستشه و با گابلینا میجنگه

به نظر شما چه کاری رو من نکردم؟

آخرین ویرایش:

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
هدف تو برگرداندن انرژی به معبد عنکبوت با استفاده از کریستاله. اگه آسانسورو تعمیر کردی. خب! به اتاق آسانسور برگرد و با اون به طبقه بالاتر برو. بعد از اون می تونی انرژیو به معبد برگردونی.
مگر اینکه ندونی آسانسور کجاست؟

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
هدف تو برگرداندن انرژی به معبد عنکبوت با استفاده از کریستاله. اگه آسانسورو تعمیر کردی. خب! به اتاق آسانسور برگرد و با اون به طبقه بالاتر برو. بعد از اون می تونی انرژیو به معبد برگردونی.
مگر اینکه ندونی آسانسور کجاست؟
عجب هوشی دارین.
فکر منو چجوری خوندی.
خب این آسانسور کجاست؟

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
پس هنوز خنجرهای صاعقه رو نگرفتی. اینجا بعد از اینکه وارد یه load جدید شدی

dm_097.jpg

بعد از اینکه اورک ها رو دست راست بالای پله ها کشتی. همونجا هاست. یه کم بگرد. مشخصاتش اینه که یه ابزار برای شکستن در به قول معروف دژکوب (یعنی battering ram) اونجاست. با این ابزار وارد یه قبر میشی و داخل تابوت دو تا خنجر صاعقه هست.
شایدم اینا رو دیدی. حالا میدونی آسانسور کجاست؟:confused: دست چپ اون دژکوب(واسه همینه که می گم یه کم کنجکاو باش تا بیشتر لذت ببری.)

آخرین ویرایش:

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
پس هنوز خنجرهای صاعقه رو نگرفتی. اینجا بعد از اینکه وارد یه load جدید شدی

dm_097.jpg

بعد از اینکه اورک ها رو دست راست بالای پله ها کشتی. همونجا هاست. یه کم بگرد. مشخصاتش اینه که یه ابزار برای شکستن در به قول معروف دژکوب (یعنی battering ram) اونجاست. با این ابزار وارد یه قبر میشی و داخل تابوت دو تا خنجر صاعقه هست.
شایدم اینا رو دیدی. حالا میدونی آسانسور کجاست؟:confused: دست چپ اون دژکوب(واسه همینه که می گم یه کم کنجکاو باش تا بیشتر لذت ببری.)
من محض خنده گفتم نمیدونم آسانسور کجاست ولی به هر حال دستت درت نکنه.
راستی اون خنجرو هم خیلی وقت پیش گرفتم ولی وقتی میگیرمش دستم یه کم اذیت میکنه و لکه های سفید رویه مانیتور میفته و دید رو مشکل میکنه ولی خنجرهای توپین.ارگا رو برای چند لحظه خشک میکنه.

فعلا...

آخرین ویرایش:

DJmoji

کاربر سایت
Jan 27, 2007
399
سلااااااااام.

باز من اومدم.

یه مشکل دیگه.

اونجایی که اون دختره لنا اسیر اون جادو گره میشه من از او دری که دختره برام باز کرده وارده یه جایی میشم که توش چند تا زامبیه و بالاش هم مجسمه یه عنکبوت که که یه نوشته کنار مجسمه هسته که روش نوشته چشمای عنکبوت رو پیدا کنید و برگردونید.من یکیشو پیدا کردم که تو همون محوطه هستش ولی هرچی میگردم بقیشون رو پیدا نمیکنم و همه درها هم قفلا وجب به وجبشو گشتم ولی دستگیره ای چیزی پیدا نکردم که درا رو باز کنه؟
مشکل چیه؟

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
سلام.
یکی روی یه دیواره (این از همه سخت تره, اکثرا تو پیدا کردنش مشکل دارن),
یکی دیگه تو قبر لیچه که توی یه سرداب پر از آبه,
وآخری توی یه قبر خالیه.
حدث می زنم به سرداب پر از آب نرسیدی. تو اون سالنی که 2 تا گوبلین میبینی یه راهی برای رفتن به سرداب هست. سعی کن اونا پیدا کنی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر