کاراکتر جدید Mortal Kombat X در شماره جدید Gaming Magazine UK معرفی خواهد شد

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
به نام یگانه هستی و نیستی

امروز صبح Games Master در صفحه فیس - بوک خود جلد جدید مجله GMUK در ماه Jan را منتشر کرد که حاکی از یک کاراکتر جدید برای MKX می باشد . این شماره در January 2nd, 2015 در دسترس خواهد بود و باید تا ان موقع منتظر باشیم . EdBoon در صفحه توئیتر خود به این موضوع اشاره کرد :
الان وقت پیدا کردن اصل موضوع هست :d
Time to start dropping clues
حال بایستی منتظر ماند و دید چه می شود .

منبع

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بابا من خودم مورتال بازم ولی راستش کلی شخصیت بهتر از این 2 تا هست که می تونن بیان .مثلا این شماره اگر بورایچو یا موادو یا ریکو رو هم معرفی کنن بازی خیلی جذاب تر میشه

منم به نوعی حرف شما قبول دارم به عنوان یک مورتال باز ولی مسله ای که مطرح هست دوستمون مثال خیلی قشنگی زدش الان سانتا مونیکا بیاد یک خدای جنگ چند برابر قشنگ تر از نسخه سوم بزنه ولی بدون کریتوس چه اتفاقی می افته ؟ الان هم همین دوتا کارکتر تو سری مورتال کمبات این حالت رو پیدا کردن خوده Edboone کبیر هم خیلی تابلو بارها و بارها نشون داده علاقه وحشتناک زیادی به اسکورپین داره از انتخاب کردن اسپورپین برای لوگو استدیوش تا زیر فک زدن به ساب زیرو تو منوی مورتال 9 و رونمایی مورتال کمبات X با اسکورپین (اینم اضافه کنم حتی خوده Edboone به عنوان صداگذار شخصیت اسکورپین تو فیلم هاش بوده !!) وقتی هم که این شخصیت قراره تو همه نسخه های این بازی قرار بگیره طبیعی هستش ساب زیرو به عنوان شخصیت مقابل اسکورپین هم حضورش الزامی هستش

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
علی این شوخی بود دیگه؟ :d :|

اتفاقا کاملا جدی بود :D الان برو توی MK9 یه نیگا به قیافه سونیا بنداز. خداییش حالت بهم نمیخوره؟ :D

به نظرم بیشتر مشکلشون توی طراحی صورته. چون کرکترهای نینجا مانند مثل Scorpion یا Subzero واقعا طراحیشون عالیه ولی صورتها خیلی نابودن :D Injustice هم همین مشکل رو داشت :|

Last edited by a moderator:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
خدا ایشالا شفا بده.

اتفاقا کاملا جدی بود :D الان برو توی MK9 یه نیگا به قیافه سونیا بنداز. خداییش حالت بهم نمیخوره؟ :D

به نظرم بیشتر مشکلشون توی طراحی صورته. چون کرکترهای نینجا مانند مثل Scorpion یا Subzero واقعا طراحیشون عالیه ولی صورتها خیلی نابودن :D Injustice هم همین مشکل رو داشت :|

ازون حرفاست ها. دقیقا برعکس شما به نظر من هات ترین و جذابترین طراحی زنهای MK تو همون MK9 اتفاق افتاد. یعنی علاوه بر خصوصیات زنانه، یه استایل چنگجوییست هم در طراحی ظاهر و لباسشون وجود داشت.
در مورد سونیا خب اون کلا از اول هم خشک و تفلون بود. توی MK9 هم روند نچسب بودنش رو ادامه داد.
20140729082734!Jade_(Mortal_Kombat).png
نیگا کن! ماهه مـــاه.:d
من فقط با BARAKA مشکل داشتم. تو MK9 شبیه سنجد شده بود. اصلا اون ابهت و راز آلود بودن سابق رو نداشت.

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ازون حرفاست ها. دقیقا برعکس شما به نظر من هات ترین و جذابترین طراحی زنهای MK تو همون MK9 اتفاق افتاد. یعنی علاوه بر خصوصیات زنانه، یه استایل چنگجوییست هم در طراحی ظاهر و لباسشون وجود داشت.
در مورد سونیا خب اون کلا از اول هم خشک و تفلون بود. توی MK9 هم روند نچسب بودنش رو ادامه داد.
20140729082734!Jade_(Mortal_Kombat).png

نیگا کن! ماهه مـــاه.:d
من فقط با BARAKA مشکل داشتم. تو MK9 شبیه سنجد شده بود. اصلا اون ابهت و راز آلود بودن سابق رو نداشت.

من گفتم صورت :D شما دقیقا صورت رو ول کردی چسپیدی به باقی ویژگی(!) ها ؟ :D

الان این رو نگاه کن:
n0jhevssti67q0j50zhk.jpg
خداییش غیر از "بی ریخت/زشت/حال بهم زن" شما چه کلمه دیگه ای میتونی در وصف این صورت به کار ببری؟ :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali

شما الان این رو نگاه کن:
n0jhevssti67q0j50zhk.jpg
خداییش غیر از "بی ریخت/زشت/حال بهم زن" شما چه کلمه دیگه ای میتونی در وصف این صورت به کار ببری؟ :D

عزیز مگه قراره همه شخصیت ها تو بازی های از لحاظ چهره زیبا باشند ؟ من اولش فکر کردم منظورت جزییات صورت پلیگان از بحث ها هستش ولی الان میبینم دارید درباره زیبایی صحبت میکنید واقعا دارم شاخ در میارم !

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
عزیز مگه قراره همه شخصیت ها تو بازی های از لحاظ چهره زیبا باشند ؟ من اولش فکر کردم منظورت جزییات صورت پلیگان از بحث ها هستش ولی الان میبینم دارید درباره زیبایی صحبت میکنید واقعا دارم شاخ در میارم !

اونی که الان باید از تعجب شاخ در بیاره منم!!! شما اصلا پستی که من از امیر نقل قول کردم رو خوندی؟ امیر گفت طراحی کرکترهای MK9 عالی بود! که منم گفتم از لحاظ طراحی به نظرم زشت ترین فایتینگ نسل بود و الان هم دارم دلیل این حرفم رو میگم.

آخه طراحی چه ربطی داره به گرافیک تکنیکی که شما همچین فکری کردی؟!!!! طراحی زشت، زشته! حالا گرافیک تکنیکی بازی هرچقدر هم که میخواد بالا باشه.

اینم یه نمونه دیگه از طراحی افتضاح صورت شخصیت ها توی MK9:
eyve2ytur2v2lxbycj9s.jpg

این مورد به Mk9 هم خلاصه نمیشه، همونطوری که باقی بچه ها هم بهش اشاره کردن Injustice هم همینطوریه. کلا مثل اینکه NetherRealm توی طراحی صورت شخصیت ها مشکل داره.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773

الان این رو نگاه کن:
n0jhevssti67q0j50zhk.jpg
:blink1:
نا امیدم کردی.
این عکسی که گذاشتی FAN MADE هستش ( fan art )

662824-bigthumbnail.jpg

این عکس اورجینال kitana و mileena در mk9 هستش.https://www.google.com/search?q=mileena+mk&spell=1&sa=X&ei=yGyTVKDDEYK1uAS6xID4Aw&ved=0CBsQBSgA
به خاطر شیلترینگ عکس بهتری نتونستم پیدا کنم. ولی تو همینم مشخصه. هیچ ایرادی توشون نیست. چه در طراحی و جزییات صورت. و چه در لباس و استایلشون در بالاترین سطح تو تاریخ mk هستن.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
نا امیدم کردی.

662824-bigthumbnail.jpg

این عکس اورجینال kitana و mileena در mk9 هستش.
به خاطر شیلترینگ عکس بهتری نتونستم پیدا کنم. ولی تو همینم مشخصه. هیچ ایرادی توشون نیست. چه در طراحی و جزییات صورت. و چه در لباس و استایلشون در بالاترین سطح تو تاریخ mk هستن.
رفیق تو این عکس که 2/3 صورتشون معلوم نیست :-? @-)

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نا امیدم کردی.

662824-bigthumbnail.jpg

fan made؟ Really؟

ببخشید که وارد بحث شدم اما قبل از اینکه با اطمینان حرفی بزنید تحقیق کنید. (معلوم میکنه چقدر MK9 بازی کردید.) اون عکسی که علی دانته گذاشته دقیقا خود Kitana توی MK9 هست. لباس Alternate هستش که باید با پرداخت 1200 سکه از توی قبرستون بازش کنید.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
نا امیدم کردی.

662824-bigthumbnail.jpg

بخش اول پستت رو که فردین توضیح داد که لباس و مدل رسمی از خود MK9 ـه.(کلا فن آرت یه چیزه دیگه است! خدایی چطوری اینا رو با هم اشتباه گرفتی؟ :D) و اما در مورد این عکسی که گذاشتی. علاوه بر این که از جزییات صورت تقریبا هیچی توی عکس پیدا نیست (مگر اینکه ماسک رو صورت حساب کنید :D) این عکسها اصلا مدل های اصلی بازی هم نیستن و فقط آرت هایی اند که قبل از شروع مبارزه میبینیمشون. مدل اصلی کلی با این آرتا تفاوت داره.

به عنوان مثال:
frrg722rrgh7cs1i2kia.jpg

eyve2ytur2v2lxbycj9s.jpg

بحث من سر داغون بودن طراحی چهره مدل های واقعی بازیه که از این نظر MK9 و Injustice دو تا از بدترین فایتینگ های نسل قبل اند.

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
fan made؟ Really؟

ببخشید که وارد بحث شدم اما قبل از اینکه با اطمینان حرفی بزنید تحقیق کنید. (معلوم میکنه چقدر MK9 بازی کردید.) اون عکسی که علی دانته گذاشته دقیقا خود Kitana توی MK9 هست. لباس Alternate هستش که باید با پرداخت 1200 سکه از توی قبرستون بازش کنید.
yes realy
خواهش میکنم. لطفا شماهم قبل از اینکه با اطمینان حرفی بزنید تحقیق کنید. ( مطمئنن در عمل میتونم ثابت از شما خیلی بیشتر mk9 بازی کردم. با اعتماد به نفس کامل میگم.) اون عکس fanart ـه و توسط کاربری به نام winchester01 در سایت deviatart ساخته/ادیت شده.
اینم لینکش Mortal Kombat: Unmasked Kitana by winchester01 on DeviantArt
اینم کامنتش در مورد عکس
someone requeseted it, so I did some editing to screenshot of Kitana. Good for wallpaper.
smile.gif

عکس ادیت شدست

اینم عکس رو زهمینجوری پیدا کردم. با اینکه کیفیتش فوق العاده پایینه ولی بازهم اختلاف زیادی با اون عکسی که علی آقا گذاشتن داره.
92070789803124866035.jpg

دیگه همه چیز گویاست.

آخرین ویرایش:

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
بخش اول پستت رو که فردین توضیح داد که لباس و مدل رسمی از خود MK9 ـه.(کلا فن آرت یه چیزه دیگه است! خدایی چطوری اینا رو با هم اشتباه گرفتی؟ :D) و اما در مورد این عکسی که گذاشتی. علاوه بر این که از جزییات صورت تقریبا هیچی توی عکس پیدا نیست (مگر اینکه ماسک رو صورت حساب کنید :D) این عکسها اصلا مدل های اصلی بازی هم نیستن و فقط آرت هایی اند که قبل از شروع مبارزه میبینیمشون. مدل اصلی کلی با این آرتا تفاوت داره.

به عنوان مثال:
frrg722rrgh7cs1i2kia.jpg

eyve2ytur2v2lxbycj9s.jpg

بحث من سر داغون بودن طراحی چهره مدل های واقعی بازیه که از این نظر MK9 و Injustice دو تا از بدترین فایتینگ های نسل قبل اند.

اختلاف بین آرت و مدل اصلی مد نظر من نبود.
بحث سر اینکه شما عکس ادیت شده و آلتر کاستوم یه کارکتر رو گذاشتی. من خواستم اونو با اورجینالش مقایسه کنم.
بعدم گفتم که به خاطر شیلتر نتونستم عکس/سکرین شات خوبی پیدا کنم، متوسل به آرت شدم. :D
ویرایش : در هر صورت طراحی و جزییات هم در آرت و هم در مدل 3 بعدی یکیه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر