ساخت نسخه PC بازی GTA V توسط تیم توسعه دهنده نسخه PC بازی Max Payne 3

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
به گزارش سایت یونانی Alt + Tab،گردانندگان این سایت در صحبتی که با یکی از دست‌اندرکاران ساخت قسمت آنلاین این بازی داشته‌اند دریافته‌اند که نسخه PC بازی GTA V توسط تیم توسعه دهنده نسخه PC بازی Max Payne 3 در حال ساخت است. این فرد اذعان داشته همان تیمی که پورت قابل قبولی را از Max Payne 3 برای پلتفرم PC آماده کرده بودند،وظیفه‌ی ساخت GTA V را برای PC برعهده گرفته اند. همچنین در خبر آمده است که این بازی بر روی 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد اما هنوز اطلاعاتی از سیستم مورد نیاز بازی در دسترس نیست.

از نسخه‌ای که این تیم برای Max Payne 3 بر روی PC آماده کرده بودند،به دلیل بهینه سازی خوب و انتخاب‌های فراوانی که برای تنظیمات به بازیکنان میداد،به خوبی استقبال شد،پس اگر این شایعه حقیقت داشته باشد نسخه PC از GTA V واقعا ارزش این همه صبر را دارد.

این نسخه از بازی 27 ژانویه 2015 یعنی چیزی در حدود یک ماه دیگر عرضه خواهد شد.

منبع

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دمشون گرم ولی دست آخر ما نتونستیم Max Payne 3 رو Win 8 اجرا کنیم:|

ما بلاخره با 6 تا آپدیت تونستیم ، مثل بچه ها با گرافیک 9500GT و 5450 رو بهترین تنظیمات بازیش کردم واقعا عالی بود ... حالا GTA هم اینطوری باشه عالیه

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
دمشون گرم ولی دست آخر ما نتونستیم Max Payne 3 رو Win 8 اجرا کنیم:|

من خودم بعد از اومدن ویندوز 8 حدود یک هفته هم از طریق توییتر و هم از طریق سایت بازی و هم از طریق ایمیل با راکستار در ارتباط بودم تا اینکه اونها آپدیت رو دادن د و مشکل اجرای بازی تو ویندوز 8 برطرف شد.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
ما بلاخره با 6 تا آپدیت تونستیم ، مثل بچه ها با گرافیک 9500GT و 5450 رو بهترین تنظیمات بازیش کردم واقعا عالی بود ... حالا GTA هم اینطوری باشه عالیه

با این تفاوت که لوکیشنهای مکس پین بسته بوده اما اینجا با یه شهر بزرگ با آبجکتهای غیرقابل شمارش رو به رو هستیم
در کل نمیشه امید داشت به سیستمی که راحت مکس پین رو باهاش میشد بازی کرد ، الانم جوابگوی GTA باشه

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
کاش Rockstar بیاد در اقدامی بشر دوستانه Steam Workshop Support به بازی اضافه کنه. هم تو مولتی مشکل پیدا نکردن بازیکن حل میشه هم به فروش نسخه PC کمک میکنه. :bighug:
fingers crossed for Zombie mod :d

نه نه..خدا کنه در اقدامی فوق بشر دوستانه نسخه ریمستر Red Dead Redemption رو برای کنسولهای کنونی و ""همچنین PC"" معرفی کنه...تا بدین وسیله بر درجاتش در بهشت اضافه بشه!:d

Durance

کاربر سایت
Jan 19, 2014
560
نه نه..خدا کنه در اقدامی فوق بشر دوستانه نسخه ریمستر Red Dead Redemption رو برای کنسولهای کنونی و ""همچنین PC"" معرفی کنه...تا بدین وسیله بر درجاتش در بهشت اضافه بشه!:d
آره تنها بازی بود که به معنای واقعی کلمه حسرت عدم تجربه ش رو میخورم . حتی حاضرم فقط بخاطر این بازی یه ps3 بگیرم و بعدا ردش کنم :(
حتی اگر GTA V برای pc عرضه نمیشد (درصورت ریلیز rdr) حسرت چندانی نمیخوردم.

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
آره تنها بازی بود که به معنای واقعی کلمه حسرت عدم تجربه ش رو میخورم . حتی حاضرم فقط بخاطر این بازی یه ps3 بگیرم و بعدا ردش کنم :(
حتی اگر GTA V برای pc عرضه نمیشد (درصورت ریلیز rdr) حسرت چندانی نمیخوردم.

من در حسرت نسخه PC بازی RDR :

crying-waterfalls.gif

و جواب راکستار :

51762847422832915342.gif

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
دلیل کج افتادن راک* با PC سر RDR یکی از مبحث های مبهم صنعت گیمینگ که هنوز که هنوزه کسی نتونسته کشفش کنه !

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دلیل کج افتادن راک* با PC سر RDR یکی از مبحث های مبهم صنعت گیمینگ که هنوز که هنوزه کسی نتونسته کشفش کنه !

اره ولی خداییش من جای شما بودم حداقل واسه این red dead شده یک کنسول قرض میکردم
بیخیال 4 تا افکت گرافیکی بالا و aa و.. این بازی ی اثر معنوی و زیباست ، لپ کلام بگم این بازی یک شاهکار هنری هست.
از لحاظ بصری و داستان و... اشتباه میکنید این بازی دیگه پروندش برای pc بسته شده و امکان نداره بیاد .

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
اره ولی خداییش من جای شما بودم حداقل واسه این red dead شده یک کنسول قرض میکردم
بیخیال 4 تا افکت گرافیکی بالا و aa و.. این بازی ی اثر معنوی و زیباست ، لپ کلام بگم این بازی یک شاهکار هنری هست.
از لحاظ بصری و داستان و... اشتباه میکنید این بازی دیگه پروندش برای pc بسته شده و امکان نداره بیاد .

شاید این جمعه بیاید، شاید.... :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر