ساخت نسخه PC بازی GTA V توسط تیم توسعه دهنده نسخه PC بازی Max Payne 3

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
به گزارش سایت یونانی Alt + Tab،گردانندگان این سایت در صحبتی که با یکی از دست‌اندرکاران ساخت قسمت آنلاین این بازی داشته‌اند دریافته‌اند که نسخه PC بازی GTA V توسط تیم توسعه دهنده نسخه PC بازی Max Payne 3 در حال ساخت است. این فرد اذعان داشته همان تیمی که پورت قابل قبولی را از Max Payne 3 برای پلتفرم PC آماده کرده بودند،وظیفه‌ی ساخت GTA V را برای PC برعهده گرفته اند. همچنین در خبر آمده است که این بازی بر روی 60 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد اما هنوز اطلاعاتی از سیستم مورد نیاز بازی در دسترس نیست.

از نسخه‌ای که این تیم برای Max Payne 3 بر روی PC آماده کرده بودند،به دلیل بهینه سازی خوب و انتخاب‌های فراوانی که برای تنظیمات به بازیکنان میداد،به خوبی استقبال شد،پس اگر این شایعه حقیقت داشته باشد نسخه PC از GTA V واقعا ارزش این همه صبر را دارد.

این نسخه از بازی 27 ژانویه 2015 یعنی چیزی در حدود یک ماه دیگر عرضه خواهد شد.

منبع

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
پورت MP# عالی بود و واقعا گرافیک خیلی بهتری از کسنول ها داشت... اینم احتمالا رو درجه ای مثل High باید کیفیت مشابه کنسول بده و روی درجات بالاتر ، احتمالا کیفیت از کنسول هم بهتر میشه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
همچین می گن 60 فریم انگار پدیده ی ناشناخته ای برای pc هست البته این تقصی سازنده های اخیر هست که گند زدن pc با کنسول اشتباه گرفتن

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
مکس پین که عالی بود من بدون هیچ اپدیتی بازی رو بدون مشکل تا آخر رفتم
منتظر اینم هستیم
پ.ن خبری از مکس پین جدید نیست:d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
MP3 میتونه به عنوان نامزد 10 پورت برتر تاریخ انتخاب شه :D
با اون گرافیک عالی، با یدونه 460 و CPUـه دو هسته ای Dual Core با بالاترین تنظیمات 40 فریم میانگین میداد :D
بهترین خبر برای PC Gamerـهاست.

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
حالا اگر بتونید بازی رو بازی کنید !! بازی قفلی که روشه با قفل فیفا یکیه ! با اون شرکت قرار داد بستن !
فک نمیکنم اومدم بتونیم بازی کنیم
حالا شاید باورتون نشه من با 9500gt مکس پین رو با بهترین فریم و گرافیک بازی کردم !!! فک کن !!:))
واقعا دمشون گرم

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
حالا اگر بتونید بازی رو بازی کنید !! بازی قفلی که روشه با قفل فیفا یکیه ! با اون شرکت قرار داد بستن !
فک نمیکنم اومدم بتونیم بازی کنیم

خود راکستار تایید کرده که از دنوو استفاده نمیکنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر