Fergal Gara : بهترین روز های PS4 در پیش است

PoPEye

کاربر سایت
Jul 5, 2014
626
نام
ایمان
آقای Fergal Gara، رئیس بخش انگلستان PlayStation، گفت:" به عقیده من این سال دوم نسل است که می تواند با عناوینی که دارد تعیین کننده کل نسل باشد."

khhzi35tg7gkjd0q97az.jpg

Fergal Gara معتقد است که بازی های درخشانی از فرانچایز های بزرگی مانند Call of Duty، FIFA و Assassin's Creed برای PS4 منتشر شده است اما بهترین ها در پیش هستند.

"به عقیده من این سال دوم نسل است که تعیین کننده است. بهترین ها برای PS4 در پیش رو قرار دارند. PS4 شروع بسیار درخشانی با عرضه فرانچایزهای بزرگی مانند Call of Duty،fifa و Assassin’s Creed و همچنین عرضه IP های قدرتمندی همچون Destiny و Watch Dogs بر روی این کنسول داشت اما اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، بازی های که به معنای واقعی تعریف نسل جدید باشند هنوز عرضه نشده اند."
او ادامه داد:
"در واقع این موضوع نشانه این هست که برای هر پلتفرم جدید، برای مدتی زمان می برد تا کامل و به نوعی جا بیفتد و نیز سازندگان آن را بهتر بشناسند. شما PS3 را مشاهده کردید که دو بازی The Last of Us و GTA V در سالی که گذشت بر روی آن منتشر شدند و از بهترین ها بودند و این یک نشانه خوب از چرخه و تکامل این صنعت است."

همچنین سونی در PlayStation Experience اشاره کرد که PS4 سریعترین فروش تاریخ کنسول ها را داشته است.

عناوین بزرگی مانند Uncharted 4 : A Thief's End، Metal Gear Solid 5 : Phantom pain، BloodBorne، The order 1886 در سال آینده برای PS4 منتشر می شوند.

Source 1
Source 2

آخرین ویرایش:

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
من به این The Order عجیب اعتقاد دارم :d راستش بیشتر به استودیوی سازندش. فقط یه کار نباید انجام بدن و باید تا به حال درس گرفته باشن که گرفتن( از امثال AC U و DC) که بازی رو زود عرضه نکنن.
همین DC الان میومد بازخورداش خیلی مثبت تر میشد

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
TLOU R با اختلاف بهترین انحصاری امسال بین تمام پلتفرما بود. حتی نینتندو با اون همه بازی تاپ، هیچ بازی ایش در حد TLOU R نبود. امتیازات، نقد و جوایز نسخه نسل قبلش اینو ثابت میکنه. بهترین بازی موجود روی کنسولای نسل جدید TLOU R هست. فارغ از این که نسل قبل هم منتشر شده بود. به شخصه اگه برگردم به سال قبل، بهم بگن PS4 فقط یه بازی توی سال 2014 خواهد داشت و اونم TLOU R هست، بازم کنسولو میخریدم.

در ضمن بازی رو روی PS3 هم تموم کرده بودم. تاپ 3 تاریخ دنیای گیم، بدون شک.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
TLOU R با اختلاف بهترین انحصاری امسال بین تمام پلتفرما بود. حتی نینتندو با اون همه بازی تاپ، هیچ بازی ایش در حد TLOU R نبود. امتیازات، نقد و جوایز نسخه نسل قبلش اینو ثابت میکنه. بهترین بازی موجود روی کنسولای نسل جدید TLOU R هست. فارغ از این که نسل قبل هم منتشر شده بود. به شخصه اگه برگردم به سال قبل، بهم بگن PS4 فقط یه بازی توی سال 2014 خواهد داشت و اونم TLOU R هست، بازم کنسولو میخریدم.

در ضمن بازی رو روی PS3 هم تموم کرده بودم. تاپ 3 تاریخ دنیای گیم، بدون شک.

فکر نکنم هیشکی به اندازه خودت با Tlou حال کرده باشه تو هر تایپکی دیدم با نیکی از بازی یاد کردی !
و 10 بار تموم کردی و تروفی ... فکر کنم ته دیگ بازی هم تموم کردی ! :d

Saeed17

کاربر سایت
Dec 27, 2010
61
فکر نکنم هیشکی به اندازه خودت با Tlou حال کرده باشه تو هر تایپکی دیدم با نیکی از بازی یاد کردی !

سال 2010 زمان ریلیز شدن بازی Heavy rain زبان حال تمام منتقدین این بود که کلیت این بازی بیشترازاینکه به یک بازی شبیه باشه به یک فیلم سینمایی شباهت داره دیوید کیج بازی ساخت که چندساله بعد باید انتظار شاهکار های فوقالعاده ای باشیم و همینطور هم شد "آخرین ما" یک "شاهکار به تمام معنا" بود
حالا به لطف دیوید کیج وقتی صحبت از "داستان" بازی میکنیم یک سری توقعات و تعاریف از داستان خوب در ذهنمون ایجاد میشه
در دو سال آینده هم گرافیک 85-90% بازی ها روی این کنسول در نقطه ایده آل قرار میگیره اما این روند داستانی بازی هست که برگ برنده بازی ها خواهد بود
داستان قوی همیشه چیز جدیدی به دنیای گیم اضافه میکنه
پس قطعا The Last Of Us ارزش بار ها تحسین رو داره

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,438
نام
علی

مشکله اساسیه TLoU اینه که همه باهاش حال میکنن! اصن بازیش ایراد داره!:D

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,773
1 عدد Twisted Metal معرفی کنن دیگه من چیزی نمیخوام
یعنی ai توی tm نسل هشتمی چه شکلی خواهد شد. فکر کنم همون اول بازی تکون بخوری منفجر میشی

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب

همین که 36 نفر این پستش رو Like کردن، یعنی اینکه فقط خودش با بازی اینقدر حال نکرده، همه ماهم در همون حد ازین بازی لذت بردیم. هم در نسل پیش هم در نسل حاظر.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
همین که 36 نفر این پستش رو Like کردن، یعنی اینکه فقط خودش با بازی اینقدر حال نکرده، همه ماهم در همون حد ازین بازی لذت بردیم. هم در نسل پیش هم در نسل حاظر.
شما درست متوجه منظورم نشدید و حالا نقل قول میکنید ایشون کلا با Tlou رفت تو دنیای دیگه ، چون من پست هاش دنبال میکردم ، کسی که اصلا به تروفی و اچیومنت اهمیت نمیداد بخاطر این بازی تروفی هاش کامل کرده و 10 بار بازی تمام کرده
ولی من چون به دلایل مختلف هنوز نتونستم Tlou بازی کنم درک انچنانی از دنیای Tlou ندارم.:d

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
شما درست متوجه منظورم نشدید و حالا نقل قول میکنید ایشون کلا با Tlou رفت تو دنیای دیگه ، چون من پست هاش دنبال میکردم ، کسی که اصلا به تروفی و اچیومنت اهمیت نمیداد بخاطر این بازی تروفی هاش کامل کرده و 10 بار بازی تمام کرده
ولی من چون به دلایل مختلف هنوز نتونستم Tlou بازی کنم درک انچنانی از دنیای Tlou ندارم.:d

نه متوجه شدم اتفاقا، حرفم هم همین بود که خیلی از ماها در اون حد از این بازی لذت بردیم، همین امشب توی قهوه خانه پای قلیون داشتم به یکی از دوستان میگفتم که شاهکاری که The Last of Us بودش، حالا حالاها حتی توسط خود Naughty Dog هم توی اون سبک تکرار نمیشه و یه چند سالی باید واسه یه بازی توی اون سطح صبر کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر