Hideaki Itsuno از معرفی عنوانی جدید خبر داد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
xvoomg31r1xrr4umn2wy.jpg

همانطور که می‌دانید، نام تجاری Dragon's Dogma Online در هفته گذشته به ثبت رسیده بود اما آخرین شماره مجله Dengeki PlayStation، از اخبار بیشتری نوید می‌دهد.

آخرین شماره این مجله، شامل بخش پرسش‌نامه بسیار بزرگی بوده که در آن 107 سازنده، از جمله آقای Hideaki Itsuno و Minaeu Matsukawa نیز در آن حضور داشتند.

بنابر گفته های آقای ایتسونو، در حال حاضر "چندین بازی در دستور کار قرار دارند" که یکی از آن ها در "آخرین مراحل طراحی" خود به سر می‌برد و به زودی "معرفی خواهد شد".

همچنین آقای Matsukawa در ادامه افزود: "ما به سرسختانه در حال تلاش برای آماده شدن برای رونمایی کردن چیزهایی برای عرضه در 2015 هستیم که مردم را به شوق خواهد آورد."

هنوز معلوم نیست که نام تجاری که در هفته پیش به ثبت رسید، برای یک نسخه کاملا آنلاین بوده و یا برای بخش آنلاین قسمت دوم عنوان Dragon's Dogma در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است در بخش دیگری از این پرسش‌نامه، آقای Hiroyuki Kobayashi از تهیه کنندگان مطرح کمپانی Capcom ضمن اعلام 10 سالگی سری Sengoku Basara، به طرفداران قول رونمایی های هیجان انگیز و بزرگی را داد.

منبع

پ.ن: لازم به ذکره در تاریخ 2 دسامبر، نام تجاری Devil May Cry هم آپدیت شده.

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
امیدوارم DMC5 باشه، اگه این نبود دنباله DmC باشه، واسه من فرقی نداره فقط یه چیزی از این سری باشه :D البته از DMC5 مسلما بیشتر استقبال میکنم :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
ینی امیدوار باشم؟

این آپدیت کردن Devil May Cry ینی چی؟ فکر نکنم خبر خاصی باشه خوب میخان بگن این آیپی واسه ماس دیگه؟ نه ؟ :(

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
شش سال از آخرین نسخه گذشت و هنوز خبری از DMC5 نشده ، تا کی باید صبر کنیم=((

دو ماه دیگه میشه 7 سال :crying1:

من که به این معرفی (همین پروژه که میگه آخراشه) امید زیادی ندارم. به نظرم همون Dragon's Dogma Onlineـه. ولی خب اینکه تایید کردن چندتا پروژه دارن یکم امیدوارم میکنه که Devil May Cry 5 هم یکی از اونا باشه.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Dante Never Cry:d
...........................................

خدا کنه جز پروژه هاشون DMC 5 هم باشه . شدید منتظرم. الان دوباره ps2 از زیر خاک کشیدم بیرون از شماره 2 بازی کنم.
من جای تو بودم دوباره PS2 رو میکردم زیر خاک:| کژ سلیقه بودن تا چه حد8-| :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من جای تو بودم دوباره PS2 رو میکردم زیر خاک:| کژ سلیقه بودن تا چه حد8-| :d

یادم رفته خوب یادم نیست 5 سال میش بازی میکردم از اول شروع کنم بهتره . به نظرت از چند شروع کنم همون 2 خوبه یا از 3 شروع کنم برسم به 4:bighug:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یادم رفته خوب یادم نیست 5 سال میش بازی میکردم از اول شروع کنم بهتره . به نظرت از چند شروع کنم همون 2 خوبه یا از 3 شروع کنم برسم به 4:bighug:
1 بعدش 3 و آخرم 4. کلا طرف 2 نرو و همین الان دیسک بازی رو هم بشکن و بعدش توبه کن که فکر بازی کردنش به ذهنت خطور کرد:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
1 بعدش 3 و آخرم 4. کلا طرف 2 نرو و همین الان دیسک بازی رو هم بشکن و بعدش توبه کن که فکر بازی کردنش به ذهنت خطور کرد:d
ویت آل دو رسپِکت به نظر علی :D به نظرم اگه قبلا سری رو بازی کردی و الان هم صرفا جهت تجدید خاطره میخوای بازیشون کنی، به ترتیب داستانی بری برات جذاب تره :D پس:
3 ---> 1 ----> 4

کلا چیزی به اسم Devil May Cry 2 وجود نداره :-" :D

راستی اگه از من میشنوی حتما سعی کن هر نسخه رو تا تموم کردن درجه سختی DMD بازی کنی! لذت واقعی بازی توی درجه سختی DMD ـه :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر