شایعه Call Of Duty 2015 با نام Call Of Duty: World at War 2

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
Call Of Duty 2015 با نام Call Of Duty: World at War 2 (آپدیت شد)

Treyarch_logo.png

همه ما می دانیم که عنوان بعدی Call Of Duty توسط استدیو پرآوازه Treyarch در حال ساخت است و بدون شک در سال 2015 انتشار خواهد یافت.
حال این استدیو در صفحه رسمی ف ی س بوک خود با یک پست ذهن همه را به طرف جنگ جهانی معطوف کرده است:
"December 7, 1941...a date which will live in infamy." - Franklin Delano Roosevelt
Attack on Pearl Harbor - Wikipedia, the free encyclopedia

7 "دسامبر ، 1941.... تاریخی که با رسوایی زنده خواهد ماند." - فرانکلین دلانو روزولت

و در پایین این پست یک لینک از ویکی پدیا قرار داده شده که واقعه به وقوع پیوسته در آن تاریخ را بازگو می کند و آن حمله گسترده هوایی ارتش ژاپن به ناوگان بزرگ دریایی ایالات متحده است به نام:
"Attack on Pearl Harbor"

حال بیش از پیش احتمال ساخت نسخه دوم World at War بیشتر می شود که البته بازگشت به جنگ جهانی دوم آن هم با طعم Trayarch چیز دیگریست. هم چنین با توجه به اینکه نسخه اول در دوره جنگ جهانی اول دنبال می شود با توجه به اشاره Trayarch به جنگ جهانی دوم احتمال به حقیقت پیوستن این شایعه بسیار زیاد است. همین طور تمام کاربران در صفحه رسمی استدیو به World at War 2 اشاره کرده اند که البته تایید یا رد نشده است.

treyarch در صفحه فیس بوک خودش به تازگی پست دیگه ای قرار داده که احتمال ساخت WAW II بیش از پیش بیشتر می کنه و به احتمال بسیار زیاد این شایعه درست است:

On this day in 1962, the first two teams were formed: one stationed at the Naval Amphibious Base Coronado (Team One) and one at the Naval Amphibious Base Little Creek, in Virginia Beach (Team Two). Happy anniversary!

United States Navy SEALs - Wikipedia, the free encyclopedia
Übersetzung anzeigen

Vietnam WarWar in North-West PakistanMultinational Force in LebanonOperation Urgent FuryAchille Lauro hijackingOperation Earnest WillOperation Prime...
en.wikipedia.org

در چنین روزی در سال 1962 دو تیم اول SEAL (تیم های آبی، خاکی و هوایی ضربتی سریع و شناسایی) تشکیل شدند. یکی در یگان آبی - خاکی نیروی دریایی مستقر در کورنادو (تیم اول) و دیگری در یگان آبی - خاکی نیروی دریایی مستقر در "خلیج کوچک" ، واقع در سواحل ویرجینیا (تیم دوم). سالگرد تشکیلشان مبارک
Übersetzung anzeigen

Vietnam WarWar in North-West PakistanMultinational Force in LebanonOperation Urgent FuryAchille Lauro hijackingOperation Earnest WillOperation Prime...
en.wikipedia.org

اگر لینک ویکی پدیا قرار داده شده توسط treyarch را نگاهی بیندازید، ریشه های این SEAL Team را جنگ جهانی دوم معرفی کرده و هم چنین ماموریت ها و عملیات این تیم ها را در خلال جنگ جهانی دوم به طور کامل شرح داده......
امروزه SEAL Team به 11 تیم مجزا تقسیم شده......
به نظر شما treyarch از قرار دادن این گونه پست ها منظور دیگری جز COD WAWII می تواند داشته باشد؟

ساعاتی پیش پوستری از طریق کاربری به نام Anonymous در توییتر لیک شد که تاریخ رونمایی از بازی را معلوم میکند........بر این اساس بازی قرار است در یک مراسم به وسیله برند XBOX ماکروسافت در تاریخ 4 مِی 2015 رونمایی شود. با این تفاسیر احتمال به وقوع پیوستن این شایعه زیبا(:d) و همچنین عطش طرفداران روز به روز بیشتر می شود.
در زیر می توانید پوستر مربوطه را مشاهده کنید.

call-of-duty-world-at-war-II-reveal-poster.jpg

آخرین ویرایش:

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
واقعا برگشت به جنگ جهانی دوم با طعم داستان سرایی بی نقص Treyarch و گرافیک نسل هشتی فوق العادست بازیم که سه ساله در حال ساخته و‌وحشتناک میشه بش امیدوار بود:bighug:
پ ن: دلم لک زده برا یه شوتر تو جنگ جهانی با طعم cod نا امیدمون نکنTreyarch:(

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
برای اولین بار تو عمرم با شنیدن خبر COD جدید خوشحال شدم :d

از جنگای آینده اصلا خوشم نمیاد با جنگ جهانی دوم خیلی بیشتر حال میکنم (هرچند من کلا FPS باز نیستم :d )

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
بهترین خبری که میشد توی این چند وقت بخونم :bighug:
واقعا دیگه از این مدرن و پیشرفته خسته شده بودیم دیگه!
کارای Treyarch رو هم بشدت قبول دارم! تا حالا عنوان بد ندیدم از این استدیو، حتی BOII بنظرم خیلی هم عالی بود مخصوصا از نظر داستان!
علاوه بر اینا اگه داستان خطی نباشه و قابل تغییر باشه بیشتر استقبال میشه مثل BOII!

خلاصه از الان منتظر نسخه جدید:bighug:

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
شاید E3 نمایشی ازش بیرون بیاد
واقعا تعجب کردم 3 سال روش کار کردن ؟!
خیلی خوشحال کنندس

پ.ن : به! تو بخش شایعه بود حالمون گرفت :| /:)

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
WoW
مطمعنا treyarch این فرانچایز رو سرپا نگه داشته و واقعا خوشحالم که بعد از حدود ۷-۸ سال انتظار یه cod با طعم جنگ جهانی دوم درحاله ساخته...امیدوارم بتونه ذره ای از جذابیت cod 1&2 رو داشته باشه.

sad but true

Beckon the sick winds of pestilence
کاربر سایت
Apr 29, 2007
696
نام
آرش
قبلا به اتفاقات Attack on Pearl Harbor پرداخته شده بود. تو عنوان Pacific Assault مدال افتخار بود (که خیلی هم خوب بود!). اگه مربوط به اون زمان باشه باید منتظر لوکیشن‌هایی در جنگل‌های سرسبز ژاپن باشیم که تو نسل هشتم غوغا میکنه :d

پ.ن. به شخصه از همین الان منتظره مد زامبیش هستم !

Pacific Assault بود فکر کنم.
آره، درسته :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر