تاخیر دوباره The Witcher 3: Wild Hunt

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
mia9gav80hgbrv5zm12o.jpg

CD Projekt Red اعلام کرد که The Witcher 3: Wild Hunt با تاخیر دوباره، در تاریخ 19 می 2015 عرضه خواهد شد.
این عنوان نقش آفرینی جهان باز در ابتدا قرار بود پاییز سال گذشته میلادی منتشر شود، اما تاریخ عرضه بازی تاخیر خورد و 24 فوریه 2015 به عنوان روز انتشار بازی اعلام شد.
CD Projekt Red حجیم بودن و پیچدگی بازی و رفع مشکلات جزئیات کلیدی آن را دلیل این تاخیر اعلام کرده است.
آنها همچنین به خاطر شتاب در انتخاب تاریخ قبلی، از طرفداران عذرخواهی کردند.

>>منبع

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
نامه تیم سازنده برای تاخیر بازی:

Dear Gamers,

Ever since we started working on The Witcher 3: Wild Hunt, we knew it would be an ambitious game. We wanted, and still aim, to give you an incredible experience, an epic adventure in a vast, completely open fantasy universe.

The sheer size and complexity of The Witcher, key features of the title, have had a decisive impact on production. Now, nearing the end of our work, we see many details that need to be corrected. When we release the most important game in our studio’s history, we must be absolutely sure that we did everything we could to limit any bugs to a level that will allow you to enjoy the game thoroughly.

With this in mind, we took another look at current workloads and what they mean for the team. Even though everyone is working at full speed, we concluded that we need another 12 weeks, so we are shifting the release date of The Witcher 3: Wild Hunt to May 19th, 2015.

We owe you an apology. We set the release date too hastily. It’s a hard lesson, one to take to heart for the future. We know what we want to do to make Wild Hunt one of the best RPGs you will ever play. And we continue to work hard to achieve just that. So, we apologize and ask for your trust.

Thank you for the all support you show us on a daily basis. We truly do appreciate it. It has fueled us in our passion since the start and will continue to do so.

The Board of CD PROJEKT SA

® John Wick

کاربر سایت
Nov 25, 2014
17
چی میشد این بازی کلا انحصار PC میموند. بدون محدودیت بدون زحمت الکی ، هر کی یه ساز دستش گرفته. ولی خوب بیزنسه دیگه.
به نظر من همه تاخیرا برای بهینه کردن این عظمت رو کنسول هاست .

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
TW 3 به نظر من یه جورایی بیش از حد تحت Skyrim effect هست.یعنی‌ هر چی‌ بسازن یکی‌ میاد یه گیری میده بهش که چرا گرفیکش در حد CG نیست،و نمیدونم چرا تعداد مأموریت‌ها چند هزار تا نیستن...و با توجه به اینکه هممون از کار CDP مطمئن هستیم به نظرم یکمی تاخیر می‌تونه بهشون کمک کنه که بتونن بازی رو کاملتر عرضه کنن و حداقل بین قشر گیمر خیلی‌ بیشتر مورد قبول واقع بشن.
کلا TW 3 پروژه خیلی‌ بزرگ و ریسک داری هست (مخصوصا در حال حاضر)،برا کامل تر کردن بازی هر نوع تأخیری رو می‌شه توجیه کرد و فهمید.

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
افت گرافیکی وحشتناکی داشت این بازی روی آخرین تریلر. در حدی که با DA I همسطح یا بعضی وقت ها هم پایین تر بود!

از اونور انتشار بازی با 1 هفته اختلاف از اوردر میتونست به فروش بازی روی پلتفرم سونی تاثیر مستقیم بذاره.

بعضی پست ها هم جالب بودن :D یه بازی یه ذره داون گرید میشه تو مرحله پرآلفا، آخ و توف میشه، اما اینجا گیم پلی مهمه داون گرید فداری سرشون :D

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
تو این یک ساله اینقدر بازی با مشکلات عجیب غریب عرضه شده که من دیگه با تاخیر خوردن بازیا ناراحت نمیشم البته بشرطی کامل و بی نقص بشه زمان انتشار نه بعد این همه تاخیر بگن حالا توی روزشو بازی کنید تا شب رو بصورت پچ آماده کنیم شیش ماه دیگه بدیم بهتون :d

خودم میدونم این چیزا به CD اصلا نمیخوره =;

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
ببخشید، تریلری که قرار بود دوباره آپلودش کنن هنوز نیومده؟
آخه گفتن دوباره یک تریلر از همون قبلی میدیم ولی با کیفیت بالاتر، و اون تریلر هم به خاطر نمایشگاه و فشرده سازی یو* تیوب اینجوری شده.
اگر تریلرش اومد ممنون میشم قرارش بدید.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
در حدی که با DA I همسطح یا بعضی وقت ها هم پایین تر بود!

فردین وجدانا اصلا DA I رو بازی کردی؟ :D گرافیکش رو خودت دیدی؟ :D

DA I با توجه به عظمت نقشه و Open World بودن و خود بازی تا الان بهترین گرافیک نسل رو داشته. بدون اغراق میگم.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
فردین وجدانا اصلا DA I رو بازی کردی؟ :D گرافیکش رو خودت دیدی؟ :D

DA I با توجه به عظمت نقشه و Open World بودن و خود بازی تا الان بهترین گرافیک نسل رو داشته. بدون اغراق میگم.

والا این دوستم داره بازی میکنه گاها اسکرین شات میفرسته واسم خون گریه میکنم :D من در بهترین حالت گفتم اون پستم رو :D

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
امیدوارم این تاخیر در آخر باعث بهبود کیفیت کلی بازی بشه. به هر حال این بزرگترین بازی ساخته شده در تاریخ این استودیوست و دو تا ناشر بزرگ هم پشت بازی هستن، باید کاملاً محتاط باشن. یه بازی مثل Unity بدن بیرون نابود میشن، مثه یوبی نیستن که 100 تا آی پی داشته باشن و میلیون ها طرفدار که چشم بسته بازیشونو بخرن.

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
افت گرافیکی وحشتناکی داشت این بازی روی آخرین تریلر. در حدی که با DA I همسطح یا بعضی وقت ها هم پایین تر بود!

از اونور انتشار بازی با 1 هفته اختلاف از اوردر میتونست به فروش بازی روی پلتفرم سونی تاثیر مستقیم بذاره.

بعضی پست ها هم جالب بودن :D یه بازی یه ذره داون گرید میشه تو مرحله پرآلفا، آخ و توف میشه، اما اینجا گیم پلی مهمه داون گرید فداری سرشون :D

آخه مگه گرافیک DAI بده؟ :D

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
والا این دوستم داره بازی میکنه گاها اسکرین شات میفرسته واسم خون گریه میکنم :D من در بهترین حالت گفتم اون پستم رو :D

یه خلاصه بهت بدم که نورپردازی و برف های بازی در حد DriveClub و تخریب پذیری محیط در حد Battlefield و عظمت نقشه حدود 2 برابر Skyrim و تقریبا برابر GTA V و هنری در حد Bioshock :D

کلا بخاطر این سیستم مزخرف DRM رو PC زیاد خبری ازش بین گیمر های ایرانی نیست وگرنه الان PC Gamer ها سر این بازی خفمون میکردن:D

-------------------

The Witcher3 هم مطمئنا عالی میشه :D اون تریلر رو بزارید رو حساب اینکه از دستشون در رفته :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آخه مگه گرافیک DAI بده؟ :D
نه، اون چیزی که از ویچر دیدیم فضایی بود :D
یه خلاصه بهت بدم که نورپردازی و برف های بازی در حد DriveClub

حالا آف تاپیک داره میشه اما خدایی با این یدونه شوخی نکن که امکان نداره رو دستش بیاد فعلا :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
البته خودشون گفتن که تریلر آخر بخاطر یه مشکلی بود که با Youtube داشتن و کیفیت ویدیوی آپلودی رو آورده پایین:D البته نمی دونم واقعاً چطور ممکنه ولی خودشون گفتن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
البته خودشون گفتن که تریلر آخر بخاطر یه مشکلی بود که با Youtube داشتن و کیفیت ویدیوی آپلودی رو آورده پایین:D البته نمی دونم واقعاً چطور ممکنه ولی خودشون گفتن.

بابا این اصلا حرف مسخره ای بود. من از گیمرساید دانلود کردم همین تریلر رو :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر