تاخیر دوباره The Witcher 3: Wild Hunt

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
mia9gav80hgbrv5zm12o.jpg

CD Projekt Red اعلام کرد که The Witcher 3: Wild Hunt با تاخیر دوباره، در تاریخ 19 می 2015 عرضه خواهد شد.
این عنوان نقش آفرینی جهان باز در ابتدا قرار بود پاییز سال گذشته میلادی منتشر شود، اما تاریخ عرضه بازی تاخیر خورد و 24 فوریه 2015 به عنوان روز انتشار بازی اعلام شد.
CD Projekt Red حجیم بودن و پیچدگی بازی و رفع مشکلات جزئیات کلیدی آن را دلیل این تاخیر اعلام کرده است.
آنها همچنین به خاطر شتاب در انتخاب تاریخ قبلی، از طرفداران عذرخواهی کردند.

>>منبع

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
شک نکنید که پلتفرمش pc بود به هرحال این تریلر در TGA پخش شده که برای خود cd خیلی مهمه از نظر تبلیغات و باید بی نقص بهترین باشه
این تریلری که من دیدم از دراگون ایج پایین تر بود
احتمالش کمه PC بوده باشه و به نظرم نماینده کیفیت بقیه پلتفرم‌ها هم نیست. در تریلرهای قبلی (مثل VGX 2013) همین کاراکترهایی که Geralt باهاشون مبارزه میکرد کیفیت بیشتری داشتن. تا اونجایی که میدونم DA بازی open-world نیست. TW3 محیط خیلی بزرگ و وسیعی داره ولی با این حال گرافیک نفس‌گیری ارائه میده و این بحث Downgradeـی که الان مطرح شده فقط به چندتا بافت ختم میشه (در صورتی که بخوایم اون رو باور کنیم که به اندازه کافی شواهد کافی وجود نداره برای باور کردن اون)

به نظرم با این هایپ عظیمی که برای بازی راه افتاده سخت میشه انتظار داشت یک شاهکار بشه ! این استدیو با این که 2 بازی عالی ( هرچند از نظر خود witcher 1 بیش از حد بهش بها داده شد ) ولی هنوزم بی تجربه هستش !
کارنامه یه استودیو لزوما به معنی توانایی فعلی اون نیست. همه‌ی استودیوها و سازنده‌های صاحب‌نام الان یه روزی بی‌نام و نشان بودن و بعد از عرضه یه بازی قوی به یک سازنده مطرح تبدیل شدن. از اول تاسیس که اینقدر مطرح نبودن. یه سازنده‌ای مثل Rocksteady قبل از ساخت Batman Arkham Asylum چی در کارنامه خودش داشت؟ اما الان یکی از مورد احترام ترین استودیوها در جهان هست. TW3 هم برای CDPR همین حکم رو داره.

آخرین ویرایش:

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
تاخیر اصولا تو صنعت گیم نشونه ی خوبی نیست ... اصلا و ابدا
هر بازی تاخیر خورده و روند ساختش به طول انجامیده با کله خورده زمین به جز چنتا استثناء
اما از یه طرف با هر استدیویی طرف نیستیم , استدیوی CD استدیوی کمی نیست و میشه بهشون ایمان داشت که هیچ وقت کار بد و نصفه نیمه تحویل ندادن و میدونم که نخواهند داد
من این تاخیر ها رو نشونه ی خوبی میدونم از اینکه میخوان به قول ها و چیزهایی که نشون دادن تمام و کمال عمل کنند و کیفیت کار رو فدای زمان ساختش نکنند .
و گرنه خیلی راحت میتونستن تو همین تاریخ مشخص شده بازی رو دانگرید شده عرضه کنند و بعدش هم با عذر خواهی با یه سیزن پسی چیزی سر و تهش رو هم بیارن ولی لازمه یه بار دیگه بگم با که با هر استدیویی طرف نیستیم!

بنظرم اینکه بازی رو مولتی پلتفرم کردن خیلی ازشون انرژی گرفته. اگه فرضا مثل شماره 1 فقط روی PC بود یا مثل 2 فقط محدود به 2 پلتفرم با فاصله ی انتشار بلند بود فکر می کنم شاهد این تاخیر ها نبودیم.

پ.ن : راحع به تریلری که می گید توش خیلی دانگرید شده خود مسئلین CD گفتند که ویدیو آپلود شده تو یوتیوب ویدیوی اصلی نبوده و پاکش کردن و دوباره آپلودش کردن.

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
هم چنان معتقدم زیادی بلندپروازانست این عنوان برای CDP! من خودم ویچر 2 رو 3 بار تموم کردم(نه این که 3 تا پایانش رو دیده باشم! 3 بار کامل بازی کردم:D) و یکی از بهترین تجربه های نسل قبل من بوده:D پس گیر الکی ندید. هم چنان امیدوارم اشتباه باشه حسم:D
پ.ن: البته راجع به Infinite هم بعد تأخیرش همچین حسی داشتم ولی خب خیلی خیلی اشتباه کردم!:D
یعنی یه حرفی می زنی آدم نمی دونه بخنده گریه کنه ، چیکار کنه؟ :|
بازی رو ساخته تموم شده ، بعد بلندپروازانس ؟ ؟؟؟؟

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
یعنی یه حرفی می زنی آدم نمی دونه بخنده گریه کنه ، چیکار کنه؟ :|
بازی رو ساخته تموم شده ، بعد بلندپروازانس ؟ ؟؟؟؟
همم، بازی تموم شده الکی 3 ماه تاخیر زدن؟
رفع باگ های بازی به این عظیمی کار ساده ایه اونوقت؟:D

sent from mobile

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
همم، بازی تموم شده الکی 3 ماه تاخیر زدن؟
رفع باگ های بازی به این عظیمی کار ساده ایه اونوقت؟:D

sent from mobile

از تو بعیده اینقد منفی نیگا کنی :D
شاید میخوان بهینه ترش کنن ... تثبیت فریم این بازی کار حضرت نوحه والا :D
3 ماه اوکیه فک میکنم , خیلی بتونن پولیش کنن بازی رو

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
CDPR در مورد تریلر آخر گفته :

“I believe some explanation is required here. Unfortunately this time we’ve encountered some horrible YouTube compression problems. At this very moment we are working on fixing this and will upload another version of the trailer as soon as we can. It will present much higher quality. I want to assure you that there will be no downgrade – I see this game every day – it looks stunning.”

اینم بگم که تنها نمایشی که تا الان تایید شده رو PC بوده همون نمایش 30 دقیقه ای GC بود! اون نمایش هم کیفیتش فوق العاده بود، خیلی خیلی بهتر از نمایش E3 که رو XO اجرا می شد ولی تنها نکته منفی افت فریم ــش بود که ربطی به گرافیک نداره! نمایش آخری هم حدس من اینه که رو کنسول بوده ولی در هر حال حدسه و سندی برای تاییدش نیست! گرافیک همون نمایش PC هم به نظرم از خیلی از بازی های آینده و همین نسل جدید تو سبک های مختلف بهتر بود! تصاویرش هست برای مقایسه!
اما کلا چیزی که همیشه بوده اینه که بازی هایی که بیشتر تو چشم باشن حرف و حدیث های پشتشون هم بیشتر به چشم میاد هر چند که خیلی کوچیک و ساده باشند! این بازی هم مورد انتظار ترین بازی 2015 هست و ......

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
نمیدونم چرا شرکت ها نمیان یه تاریخ بلند انتخواب کنن برای زمان عرضه بازی ؟! اگر زودتر تموم شد انتشار بدن ....

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
درسته این تاخیر ها در راستای افزایش کیفیت بازی و محصول نهایی هستش ولی از طرفی هم داره cyberpunk رو میندازه عقب هی. :| حالا هر چقدر هم بگن این دو تا تاثیری رو هم دیگه ندارن. من cyberpunk رو میخوام ببینم. :|:D

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
ای بابا! باز دو ماه تاخیر خورد! اشکال نداره، الان وقت بیشتر گیر من اومد که با نسخه نسل جدیدی Dark Souls II سر و کله بزنم ولی اینجوری با Bloodborne همزمان میان!!!!خیلی انتخاب سختیه.....از لحاظ کیفیتی امیدوارم که تاخیر واسه این باشه که میخوان بازیرو بهینه سازی کنن تریلر آخر با اینکه روی Xbox One بود خیلی ناراضی بودم از Downgrade ش.....امیدوارم بهینه سازی بشه و به بهترین شکل ممکن عرضه بشه! اصلا تا تابستون هم تاخیر بندازن اشکال نداره.

دقیقا کجا گفتن که روی xone بوده؟؟؟!!!!

درمورد بازی هم با وجود CD هیچ جای نگرانی نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر