طرفداران nintendo ds

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی سالگرد 30 سالگی سوباسا - مخصوص DS

images

همینطور که خودتون میدونید کاپیتان سوباسا از قهمرمان ها زمان کودکی ماست

چند وقت پیش پیش سالگرد 30 سالگی یکی از محبوبترین مانگا/انیمه های کل جهان بود.

کاپیتان سوباسایی که از بچگی با ما بوده و اکثر بچه ها ( الان بزرگ شدن دیگه :d ) باهاش خاطراتی دارند.

شرکت کونامی که حق استفاده انحصاری از عنوان کاپیتان سوباسا رو برای بازی های ویدئویی خریده بود به همین مناسبت یک بازی طراحی کرده.

اسم بازی Tsubasa - New Kick Off nds هست و فقط برای کنسول دستی Nintendo Ds طراحی و ساخته شده.

سبک بازی مثل بهترین بازی ساخته شده برای سوباسا یعنی کاپیتان سوباسا سوپر استریکر هست که ساخته شده بود.

ولی فرق هایی هم داره . وقتی توپ دست شماست شما وقت زیادی برای مانور دادن ندارید. تصویر تا حدودی از بالا نمایش داده میشه

images

و شما باید سریع تصمیم بگیرید که می خواید چیکار کنید. با زدن دکمه مخصوص ( دقیقا مثل نسخه میکرو ) بازی نگه داشته میشه تا شما از بین گزینه های شوت ، پاس ، یک دو و دریبل کردن یکی رو انتخاب کنید.

گرافیکش نسبت به اینکه برای DS ساخته شده خیلی خوبه.

موزیکش هم مثل همیشه خیلی خوب هست و حس و حال خوبی برای بازی به آدم میده. مورد دیگه ای که فکر کنم باید نقل بشه اینه که به قدرت های بقیه بازیکن ها هم بها داده شده. مثلا در تیم نانکاتسو مثلث هجومی تیم (ایزاوا، کیزوگی ، تاکی ) می تونن پاسکاری منحصر به فردی بکنن که توی بازی به زیبایی پیاده شده و قطعا از پاسهای تک ضرب اونها خوشحال میشین.

images

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

خلاقیت لمسی در دو صفحه نمایش Nintendo DS

3051-4.jpg

گیمر ها با کنسول های بازی اشنا هستن و غیرگیمر ها هم کنسول ها بازی میشناسن.

حالا میخواهم نگاهی به کنسول های دستی
DS بیاندازیم . تنوعکنسول های دستی به اندازه کنسول های معمولی نیست . در حقیقت تنها شرکت در بازارموجود هستند که هر کدوم بخش مشخصی از این باز رو هدف گرفتن.

نینتندو که قدیمی ترین و محبوب ترین تولید کننده جهانی بازار کنسول بازی است استبا کنسول متفاوت
NintendoDS و سونی تازه واردتر دنیای کنسول بازی هم با PSP پلی استیشن قابل حمل.

NINTENDO DS ساده اما نوآور

نینتندو قدیمی ترین تولید کننده کنسول بازی در این صنعت است . کمپانی نینتندو 130 سال قدمت داره و اعتبار بالایی تو این صنعت داره.

نینتندو چه زمانی که کنسول ها تک بازی میساخت بازار میداد مثل GAME WATCH که کنسول دستی تک بازی بود چه حالا که چندین نسل برترین بوده همیشه طرفداران زیادی داشته

زمانی که تی وی گیم ها در بازار بودن نینتندو هم کنسول خانگی تک بازی و کنسول دستی تک بازی ارائه میداد و موفق هم بود تا اینکه کنسول اسطوره ای به نام NINTENDO NES وارد بازار کرد که ما ایرانی ها به اسم میکرو میشناسیمش

نسنتندو تو پرونده خودش چندین نسل برنده رقابت کنسولی بوده و از اولین مدل کنسول دستی که در سال 1989 وارد باز کرد به اسم GAMEBOY که از اون زمان تا امروز تمام کنسول ها دستی نینتندو بی رقیب بوده و پرفروشترین بودن مدل ها کنسول دستی گیم بوی . گیم بوی کالر . گیم بوی ادونس و DS

کنسول NINTENDO DS در حقیقت ادامه دهنده راه کنسول های Gameboy، Gameboy Color و Gameboy Advanced است، اما بسیار کامل تر و نواورانه تر از آن ها . هنگامی که نینتندو تصمیم به ارائه این کنسول گرفت ،مدت ها بود که کنسول قبلی آن یعنی Gameboy Advanced بازار را در تسخیر خود داشت . اما نینتندو نمی خواست یک کنسول بهتر به بازار عرضه کنه .

این شرکت قصد ارایه یک محصول متفاوت را داشت و کنسول با این تفکر طراحی شد . یک کنسول ساده با دو صفحه نمایش (در حقیقت اسم DS هم به معنی Dual Screen یا با دو صفحه نمایش است) که به یک اتصال شبکه بی سیم مجهز بود و البته توانایی های گرافیکی خیلی بالایی نداشت .اما به دلیل استفاده از یک صفحه نمایش لمسی می شد خیلی کارها با آن انجام داد.

3051-9.jpg

DS در سال 2004 وارد بازار شد و با استقبال رو به رو شد 2 سال بعد و زمان ارایه کنسول Wii نینتندو باز هم از استراتژی عرضه محصول نواورانه که جواب خود را روی کنسول DS پس داده بود به بهترین نحو استفاده کرد . خلاصه این که این کنسول که اواخر سال 2004 به بازار عرضه شد هنوز هم پس از گذشت حدود 8 سال پر فروش ترین کنسول بازار ،چه در میان کنسول های دستی و چه در میان کنسول های خانگی است فروش رسمی اعلام شده DS در سراسر کشورها 155 میلیون دستگاه است که این فروش هنوز ادامه دارد .حدود 2 سال پس از عرضه نسخه اصلی ، نینتندو نسخه Lite این کنسول را طراحی کرد و به بازار فرستاد.

نسخه Lite تفاوتی با نسخه معمولی از نظر مشخصات فنی وتوانایی در اجرای بازی ها نداشت .اما اندازه ان حدود 42درصد کوچک تر و وزن ان هم حدود 21درصد کمتر شده بود .چون نسخه معمولی مدت ها است که تولید نمی شود و پیدا کردن ان در بازار هم غیر ممکن است مشخصاتی که در جدول بالا اورده ام مشخصات نسخه Lite است.

از دیگر تغییرات نسخه Lite نسبت به نسخه معمولی می توان به استفاده از باتری پرتوان تر و هم چنین صفحه نمایش با قابلیت تنظیم میزان روشنایی اشاره کرد . نینتندو با ارایه این کنسول طوفانی به راه انداخت . بازی های فوق العاده جذاب ، کم حجم و متنوع که بازی کردن با آن ها بسیار لذت بخش بود توانستن دل میلیون ها انسانی را به دست بیاورن . این کنسول به شدت از طرف همه سنین و همه سلیقه ها مورد توجه قرار گرفت . درست مانند کنسول Wii تا این کنسول را در دست نگیرید نمی تونید متوجه بشید که نینتندو چه کرده. دنیایی از نو اوری در اختیار شماست تا با ان سرگرم شوید .به جز صفحه لمسی ،بازی سازها به خوبی از دیگر قابلیت های این کنسول ، مانند میکروفن داخلی آن استفاده کرده اند. شما می توانید به راحتی با استفاده از فرمان های صوتی با بازی های مختلف ارتباط برقرار کنید. خلاصه تا خودتان از آن استفاده نکنید، نمی توانید بفهمید DS چیه؟

images

نینتندو بخاطر قدمت در این صنعت و پرفروشی همیشگی محصولات دستی اش همیشه عناوین بازی خوب و خیلی زیادی برای کنسول هاش ساخته میشود همین DS بالا 5000 هزارتا بازی داره . کنسول ها نینتندو تو همه سبکا ها و سلیقه ها بازی داره با استفاده از اتصال بی سیم این کنسول می توان به صورت آنلاین بازی کرد و یا دو دستگاه در کنار هم باهم بازی کنن.

خوب اما DS را چگونه و چند و از کجا بخریم و چطوری با آن بازی کنیم ؟ کنسول بسیار ارزان قیمت است یعنی DS LITE الان آکبندش در بازار با 145 هزار تومن هست ، DS پرفروشترین کنسول نسل هفتی هست اما این کنسول زیاد در ایران شناخته شده نیست این هم به دلیل اینه که خیلی از ایرانی ها خیلی عشق گرافیک هستن و این کنسول خیلی مورد توجه ما قرار نمیدن که این طبیعیه بخاطر سن کم خیلی از گیمر ها تو ایران عقلشون به چشمشونه

باورتون نمیشه چند نفر وقتی که منو در حال بازی با این کنسول دیدند در حالی که پوزخند میزدند شروع به یادآوری سنم به من کردن ! اما به خودشون نگاه نکردن که بزرگترینشون 18 ساله منم گفتم وقتی من اولین کنسولمو گرفتم گیمری شروع کردم شما هنوز ازوت تو هوا نبودید :d اما خوب در جاهای دیگر دنیا تعداد مخاطبان بزرگ سال این کنسول از هر کنسول دیگری بیشتره !

اگر کنسول را درست بگیرید، دو شکاف میبینید که با نام های Slot 1 و Slot 2 نام گذاری شدن. Slot 1 که کوچک تر است برای استفاده از بازی های اصلی خود DS است و Slot 2 هم برای اجرای بازی های Gameboy Advanced ( که کنسول دستی قبلی NINTENDO DS است) به کار می رود.

کارتج خود DS لازم به خریدن نداره شما میتونید کارتج کپی خور بگیرید رم میکرو اس دی بهش میخوره بازیا تو رم بریزید و تمام بازیا اجرا کنید و از دنیا بینظیر نینتندو لذت ببرید :x

در این تاپیک اطلاعاتی از DS بدست بیارید

تاپیک http://forum.bazicenter.com/thread93849/

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

پلیسی متفاوت در دنیای تبهکاران

cover_large.jpg

Publisher: Ubisoft

Developer: Ubisoft

Genre: Adventure, Driving

Tags: Crime, Police, Mystery, Cars

Players: 1

Release Date: 13th Nov 2009 UK/EU

Also Known As: COP The Recruit

Official Site: coptherecruit.us.ubi.com

پلیس مخفی وارد میشود

داستان بازی درباره یک راننده مسابقات غیرقانونی به نام دن مایلز (Dan Miles) است که پس از دستگیر شدن توسط نیروهای پلیس دو انتخاب پیش روی خود دارد؛ گذراندن مدت زمان مشخصی در زندان یا تغییر رویه دادن و تبدیل شدن به یک پلیس خدمتگزار . دن گزینه دوم را انتخاب می کند. بعد از این که وی به خدمت پلیس درمی آید به عنوان یک تازه کار وارد برنامه براندازی جرم در شهر می شود.

پس از گذشته مدتی دن ارتقای درجه یافته و کارآگاه می شود. مربی دن یعنی کارآگاه برد وینتر( Brad Winter) به خاطر مسایلی که طی یکی از پرونده ها پیش می آید، به اشتباه و بی گناه دستگیر می شود و اکنون نوبت به دن می رسد تا با وارد شدن به باند جنایتکاران، مدرکی مبنی بر بی گناهی مربی خود پیدا کند. همان طور که می بیند با یک داستان کلیشه ای مواجه هستیم که برگرفته شده از کتاب ها و فیلم های بسیاری است؛ ولی Ubisoft قول یک داستان پیچیده و جذاب را داده بود که بهترین نحو این قول را عملی کرد.

افزاری DS و کمبود فضا کاملا منطقی به نظر می رسد. البته یک سری از دیالوگ ها در میان بازی گفته می شوند که متأسفانه به خاطر کمبود حجم فقط به صورت نوشتاری هستند. از همه این مسایل گذشته، سازندگان C.O.P تمام سعی و تلاش خود را کرده اند تا این بازی را شبیه به نسخه های کنونی و مدرن GTA طراحی کنند؛ کاری که شرکت بزرگی مانند Rockstar آن را انجام نداد و سعی کرد گیم پلی کلاسیک این سری عناوین را برای دارندگان DS به ارمغان بیاورد. اما آن ها فراموش کردند، چه گروهی از بازیبازها دارندگان این کنسول دستی را تشکیل می دهند.

00047882.JPG

Ubisoft با درس گرفتن از این موضوع گیم پلی ای را طراحی کرده که شاید جزییات و نکات GTA را برنداشته باشد، اما چیزی است که مخاطبان انتظار آن را می کشیدند.

GTA بدون خرابکاری!

شاید در نگاه اول با خود بگویید، پلیس بودن دن مشکلاتی را در گیم پلی بازی ایجاد می کند و باعث می شود برخی از ویژگی های خشن این سبک نادیده گرفته شود. اما سازندگان C.O.P با قرار دادن قابلیت های جانبی در گیم پلی، سعی دارند کمرنگ بودن این المان را جبران کنند تا به نقطه ضعف بازی تبدیل نشود.

قابلیت های جانبی موجود در C.O.P از یک سری مزایای پلیس بودن شامل درخواست نیروی کمکی، مسدود کردن راه ها، درخواست وسیله نقلیه جدید و ... تشکیل شده اند. این قابلیت های جالب و تازه که همگی به صورت صوتی انجام می پذیرند به نظر می رسد به خوبی جایگزین خرابکاری خواهند شد و کاری می کنند که این خصوصیت تا حدی در گیم پلی جایگزین شود.

تقلید برای نجات

دوربین بازی در حالت سوم شخص قرار دارد و زمانی که دن حرکت می کند فضای مناسبی را به نمایش درمی آورد.

هنگامی که دن اسلحه خود را آماده به شلیک می کند، دوربین روی شانه اش قرار می گیرد (مانند Resident Evil 4) این حالت که تاکنون چندان استفاده ای در عناوین DS نداشته، چنان گیم پلی روان و خوبی را به ارمغان می آورد.

حرکت دن با استفاده از D- pad (کلیدهای چهار جهت) صورت می گیرد و بازیباز می تواند دوربین را با کشیدن قلم روی صفحه حرکت دهد. برای شلیک کردن چند روش وجود دارد.

در حالت اول بازیباز می تواند با دوبار زدن قلم روی صفحه شلیک کند؛ ولی در حالت دوم که بهتر نیز به نظر می رسد بازیباز می تواند با فشار دادن کلید L یا R (راست دست یا چپ دست) شلیک کند.

اسلحه ها از تنوع قابل قبولی برخوردار هستند .

large.jpg

نکته مهم این که این تنوع تنها مربوط به سلاح های گرم نمی شود و در بعضی مراحل هدف شما فقط از پای درآوردن دشمن ها نیست و باید به طور مثال با استفاده از کپسول آتش نشانی آتشی که راه تان را مسدود کرده، خاموش کنید.

این مراحل در کنار بخش اکشن، توازنی ایجاد کرده اند که به احتمال فراوان می تواند از تکراری و خسته کننده شدن بازی جلوگیری کند.

وسعت در کنار محدودیت کنترل وسایل نقلیه همانند راه رفتن دن با استفاده از D-pad انجام می گیرد و به نظر نرم و روان می رسد.

همانند عناوین کلاسیک این سبک کنترل ماشین و قابلیت های آن به 3 عمل اصلی که روی 3 کلید طراحی شده اند، تقسیم می شود. این 3 قابلیت چیزی جز گاز، ترمز و ترمزدستی نیست و البته انتظار بیشتری از یک عنوان به این صورت و با این محدودیت نمی رود.

تنوع ماشین ها در سطح قابل قبولی است و بازیباز می تواند به جز چند وسیله نقلیه جانبی همانند موتور سیکلت از وسایل دیگری نظیر خودروهای شهری، اتوبوس، کامیون و ... نیز استفاده کند.

وسایل نقلیه با جزییات خوبی طراحی شده اند، در نمایش هایی که C.O.P داشته، این مساله کاملا مشهود است که وزن، سرعت و فرمان دهی یک کامیون با یک خودرو سبک تفاوت دارد. نکته قابل توجه وجود قایق است. دن می تواند با استفاده از قایق برخی از مسیرهای طولانی را کوتاه کند. همین مساله کوچک می تواند تنوع خوبی به گیم پلی این عنوان ببخشد.
البته طبق اظهارات سازنده ها، آن ها قصد داشتند حداقل یک وسیله نقلیه هوایی مانند هلیکوپتر را نیز به بازی اضافه کنند، اما مانند قسمت های دیگر با کمبود حجم مواجه شده اند که این خود می تواند در طول بازی باعث ایجاد مشکلاتی در گیم پلی شود.

large.jpg

با این وجود Ubisoft شهر نیویورک را در مساحتی حدود 6 مایل مربع واقعی به حساب می آید. همچنین 60 مرحله اصلی برای C.O.P در نظر گرفته شده که برای اتمام همه آن ها به چیزی حدود 20 ساعت زمان احتیاج است.

همان طور که می بینید تمامی جزییاتی که در رابطه با گیم پلی به نمایش درآمده اند، نوید یک بازی خوب در این سبک را می دهند و Ubisoft تمام اصول اولیه و لازم را رعایت کرد و توانست این سبک را بر روی DS به تکامل برساند.

اما نکته ای در مورد C.O.P وجود دارد که می تواند این عنوان به یکی از بهترین های DS تبدیل کند و آن نکته گرافیک بازی است. اما یوبی سافت موفق شد در کنار این گرافیک قابل توجه گیم پلی درخشانی ارائه بدهد.

اژدها وارد می شود!

در نگاه اول شاید گرافیک C.O.P چیز عجیبی به نظر نرسد، اما با کمی تامل و در نظر گرفتن قدرت سخت افزاری DS به این نکته پی می برید که به واقع گرافیک این عنوان بالاتر از سطح استانداردهای DS است. نورپردازی، انعکاس نور و سایه زنی ها در سطح قابل قبولی قرار دارند و در کنار طراحی های انجام شده، بیشتر نشان از این دارند که سازندگان C.O.P سعی کرده اند از تمام قدرت این کنسول استفاده کنند، نه این که با کارتونی جلوه دادن گرافیک ضعف های آن را بپوشانند.

طراحی شعله های انفجار و دودهای حاصل از آن نیز به خوبی انجام شده و تیم طراح با لرزشی هایی که برای دوربین در نظر گرفته اند، سعی کرده اند این عنوان بیش از پیش سینمایی جلوه کند. Ubisoft برای بخش گرافیکی C.O.P از تیمی به نام VD- Dev کمک گرفته است. این تیم که سابقه ای طولانی در طراحی بازی های مختلف برای کنسول های دستی نینتند و از جمله Game Boy Advance و Game Boy Color دارد؛ تاکنون وظایف خود را به خوبی انجام داده اند. تنها مشکل عمده ای که در زمینه گرافیکی دیده می شود pop In (ظاهر شدن اجسام، عابرها، ماشین ها و...) است که می تواند برای گیم پلی مشکل ساز شود.

تیمی شگفتی ساز!

Ubisoft برای طراحی بصری این عنوان از تیمی به نام VD-Dev کمک گرفته است. VD-Dev در سال 1992 تأسیس شده و تاکنون تنها روی کنسول های دستی نینتندو یعنی GBC و GBA کار کرده بودند. یکی از Ubisoft این تیم را انتخاب کند، استفاده از تکنولوژی جدیدی برای طراحی بازی ها روی DS است که به صورت انحصاری توسط VD-Dev ابداع شده است. این تکنولوژی اجازه طراحی محیط های بزرگ تا سقف 6/2 مایل مربع را به بازیساز می دهد و با کمک آن می توان تمام این محیط را با وجود سخت افزار محدود، فقط با یک بار لودینگ رندر کرد.

large.jpg

البته لازم به ذکر است که این بارگذاری مربوط به محیط های داخلی و سربسته نیز می شود و بازیباز در طول بازی هیچ گونه لودینگی نخواهد دید. یکی دیگر از قابلیت های این تکنولوژی به وجود آوردن آسمانی کاملا پویا و طراحی انعکاس های متفاوت روی سطح زمین و آب است که خود یک امتیاز بزرگ برای عناوین DS به حساب می آید. طبق گفته های VD-Dev تمامی قابلیت های این تکنولوژی برتر را می توان در سبک های مختلف از جمله FPS ،TPS ،Racing و... به کاربرد.

با این حال VD-Dev قبل از طراحی تکنولوژی ذکر شده نیز در بخش گرافیکی حرف های زیادی برای گفتن داشته و می توان با بررسی عناوینی چون Stuntman، DRIV3R ،V Rally و XX روی GBA به قدرت این تیم در زمینه گرافیکی پی برد.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من وی زیاد داشتم ولی حیف کیه قدر بدونه

wii هم برنده نسل هفت شد و کنسول خیلی جالب و خوبیه ds هم برنده نسل هفت شد و پرفروشترین کنسول دنیا ( میزان فروش تو نسل خود ) شد و فروش 155 میلیون کنسول رسید که این فروش هنوز ادامه داره

هر دو کنسول نینتندو تو نسل هفت هم برنده نسل شدن هم یکه تاز هستن

حتی تو بازی ها تو نسل هفت بازی مثل new super mario حدود 87 میلیون نسخه فروخت لذتی که این بازی روی ds به من میده هیچ بازی نمیده

عناوین انحصاری نینتندو و عناوین انحصاری بیشماری که کمپانی ها دیگه رای wii و ds منتشر کردن واقعا زیاد . جالب . عالی و ..... هستن

بنظر من همین بازی kirby mass attack برای ds ارزش خرید ds داره اگر بازی ها انحصاری نینتندو بازی کرده باشی این بازی رو بازی کنی شیفته اش میشی

روی ds حدود 4 عنوان kirby . دانکی کونگ . 5 نسخه سونیک . 2 نسخه متروید . بالا 6 عنوان هاروست ون و ران فاکتوری . 3 نسخه کستلوانیا . ماریو کارت . ماریو پارتی . 2 نسخه واریو وار . متال اسلوگ ( سرباز کوچولو ) . و هر بازی که فکرشو بکنید داره

قیمت ds هم واقعا مفته آخه با چیزی مثل 145 هزار تومن ت. این دوره زمونه چی میدن الان رادیو 50 هزار تومن میفروشن

mmmrrrkkkk

کاربر سایت
Apr 28, 2012
26
نام
حبیب
wii هم برنده نسل هفت شد و کنسول خیلی جالب و خوبیه ds هم برنده نسل هفت شد و پرفروشترین کنسول دنیا ( میزان فروش تو نسل خود ) شد و فروش 155 میلیون کنسول رسید که این فروش هنوز ادامه داره

هر دو کنسول نینتندو تو نسل هفت هم برنده نسل شدن هم یکه تاز هستن

حتی تو بازی ها تو نسل هفت بازی مثل new super mario حدود 87 میلیون نسخه فروخت لذتی که این بازی روی ds به من میده هیچ بازی نمیده

عناوین انحصاری نینتندو و عناوین انحصاری بیشماری که کمپانی ها دیگه رای wii و ds منتشر کردن واقعا زیاد . جالب . عالی و ..... هستن

بنظر من همین بازی kirby mass attack برای ds ارزش خرید ds داره اگر بازی ها انحصاری نینتندو بازی کرده باشی این بازی رو بازی کنی شیفته اش میشی

روی ds حدود 4 عنوان kirby . دانکی کونگ . 5 نسخه سونیک . 2 نسخه متروید . بالا 6 عنوان هاروست ون و ران فاکتوری . 3 نسخه کستلوانیا . ماریو کارت . ماریو پارتی . 2 نسخه واریو وار . متال اسلوگ ( سرباز کوچولو ) . و هر بازی که فکرشو بکنید داره

قیمت ds هم واقعا مفته آخه با چیزی مثل 145 هزار تومن ت. این دوره زمونه چی میدن الان رادیو 50 هزار تومن میفروشن

ای ماریو یعنی زندگی هنوزم با وی خودم حال میکنم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه بازی که باهاش خیلی خاطره دارم یادش بخیر
نسخه DS :

Metal Slug 7

th

metal-slug-7-ds-23596.jpg

اینم لینک دانلود:
Metal Slug 7 (E)(EXiMiUS) ROM < NDS ROMs | Emuparadise

ایول دمت گرم بازی خیلی توپیه فکر کنم حداقل 3 بار روی ds تمومش کردم

بازیش با اینکه اصلا داستانی در اصل نداره اما گیم پلی . صدا گذاری . هیجان و ..... خاص و قویی داره

ای ماریو یعنی زندگی هنوزم با وی خودم حال میکنم

موافقم باهات

نینتندو با برنامه ریزی خیلی خوب و پیشرفته ip ماریو پیش میبره که ماریو همیشه متا بالا 90 و برنده نسل بودن یدک میکشه

اما همین عدم برنامه ریزی تو سگا برای سونیک باعث شد که کلی عنوان سونیک منتشر کنن که همه معمولی بودن و هر بار یه بازی بد از آب در میاد و باعث عدم محبوبیت سونیک شده

من اولین بار new super mario روی ds بازی کردم و سورپرایز شدم و بعد از 3 سال نسخه wii این بازی هم اومد البته نسخه wii هم مراحلش بیشتره هم خیلی سخت تر اما خوب من نسخه ds ترجیه میدم

ماریو کارت هم روی کنسولا دستی هم خونگی نینتندو واقعا شاهکاره اولین تجربه من از ماریو کارت روی کنسول دستی نینتندو برای gba بود بعد نسخه ds بازی کردم نسخه ds دیوانه کننده بود برای من چون هم سطح ماریو کارت wii ساخته شده

واریو وار اسموت مویی اگر روی wii بازی کردی حتما واریو وار تاچد ds بازی کن

خیلی از عناوین هستن که بین wii و ds مشترکن

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
ایول دمت گرم بازی خیلی توپیه فکر کنم حداقل 3 بار روی ds تمومش کردم

بازیش با اینکه اصلا داستانی در اصل نداره اما گیم پلی . صدا گذاری . هیجان و ..... خاص و قویی داره

نوکرتم :x
آره واقعا بازی جذابی هست بخصوص اگه 2 نفره بازی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر