طرفداران nintendo ds

dariushzx

کاربر سایت
Feb 26, 2014
138
آره بازیش خیلی شاخه بعد اینکه انحصاری ds ه :x داستانش با gta فرق میکنه چون تو بازی پلیسی و دنبال دزد ها و ..... هستی اما با بقیه پلیس ها فرق داری و صد البته برای ds توپ و عالی ساخته شده :x

مرسی داداش :x

پس باید داستان جالبی داشته باشه

خواهش عزیزی :x

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
از کجا میتونم آخرین آپدیت R4 رو دانلود کنم ؟ خواهش میکنم کمکم کنید یه چند تا بازی رو که خیلی دوست دارم روی این R4 اجرا نمیشه ولی روی DSTT راحت اجرا میشه.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
از کجا میتونم آخرین آپدیت R4 رو دانلود کنم ؟ خواهش میکنم کمکم کنید یه چند تا بازی رو که خیلی دوست دارم روی این R4 اجرا نمیشه ولی روی DSTT راحت اجرا میشه.

روی فلش کارتت مدل رو زده برو گوگل بنویس r4 بعد مدل بنویس و سرچ بزن لینک صفحه اختصاصی فلش کارتت میاد و آپدیت دانلود کن

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
روی فلش کارتت مدل رو زده برو گوگل بنویس r4 بعد مدل بنویس و سرچ بزن لینک صفحه اختصاصی فلش کارتت میاد و آپدیت دانلود کن

همین کار رو میکنم آپدیت رو دانلود میکنم و کارایی رو که میگه رو انجام میدم ولی دیگه کلا کنسول بالا نمیاد و یه صفحه مشکی میاد LOADING.... اما اتفاقی نمیفته، تمام R4 ها شبیه هم نیستند ؟ یعنی احتمال اینکه آپدیت یه r4 با r4 دیگه فرق داشته باشه هست ؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
همین کار رو میکنم آپدیت رو دانلود میکنم و کارایی رو که میگه رو انجام میدم ولی دیگه کلا کنسول بالا نمیاد و یه صفحه مشکی میاد LOADING.... اما اتفاقی نمیفته، تمام R4 ها شبیه هم نیستند ؟ یعنی احتمال اینکه آپدیت یه r4 با r4 دیگه فرق داشته باشه هست ؟

فایل دانلود کن بعد فایلا سیستمی تو مموری کارت کات کن تو یه فایل دیگه مموری خالی باشه بعد فایل آپدیت از حالت فشرده خارج کن کلی فایل توشه همه رو بریز صفحه اصلی مموری کارتت

هواست باشه مموری فرمتش باید fat32 باشه نه ntfs

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
امروز تونستم 18 تا از مرحله بازی de blob 2 برم نظرم درباره بازی اینه که بازی خو تونستن تو سبگ پلتفرمر بیارن موزیک و صدا گذاری بازی واقعا عالیه بازی شاد و سرگرک کننده ایه

گیم پلی بازیش خوب کار شده و احساس خسته کنندگی به آدم نمیده البته معماهاش ساده ان

بازی kirby mass attack در یک کلام یه شاهکار به تمام معناه 2 تا kirby بهترین kirby ها عمرم بودن 1- kirby mass attack و 2- kirby epic yarn

بین این 2 تا kirby mass attack بهترین بوده برای من هنوز موزیک متن بازی تو گوشمه بنظر من موزیک خیلی خیلی قشنگ و موندگاری داره از نظر گرافیک و خلاقیت خیلی عالی کار شده

این سایت کلی بازی ds برای دانلود داره

NDS ROMs | Emuparadise

تو این سایت میتونید کاور یه سری از بازی ها ds ببینید ( از سمت چپ روی سبک مورد دلخواهتون انتخاب کنید )

NDS Action and Shooting Games

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
احسان ول نمیکنی این DS رو؟ :)) هی میفروشی هی میخری :d دفعه چندمته؟ :d

میگم این RTS Lite رو از کجا گرفتی؟ چند گرفتی؟ :-/
این Dual-Core ایی که من دارم قدیمی شده :| بعدشم این Dual-Core ها قابلیت Real-Time Save رو ندارن واسه همین میخوام یه دون RTS Lite بخرم چون بشدت به قابلیت RTS نیاز دارم :d

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان ول نمیکنی این DS رو؟ :)) هی میفروشی هی میخری :d دفعه چندمته؟ :d

میگم این RTS Lite رو از کجا گرفتی؟ چند گرفتی؟ :-/
این Dual-Core ایی که من دارم قدیمی شده :| بعدشم این Dual-Core ها قابلیت Real-Time Save رو ندارن واسه همین میخوام یه دون RTS Lite بخرم چون بشدت به قابلیت RTS نیاز دارم :d

نه ول نمیکنم :d چون عاشق ds ام :x ds حرف نداره کلی هم خصوصیت و قابلیت با این قیمت خیلی ارزون داره

یه ds سری فت داشتم همون زمان لانچ خریدم 2 سال بعد ds lite اومد یه سفیدشو خریدم تا چند سال داشتم حدود 5 سالی شد . که بعد اون ds lite دو رنگ آبی کاربنی و مشکی خریدم که بعد بخاطر مشکلی فروختم به دوستت الانم یه ds lite آک فیروزه ای خریدم :x

فلش کارت ds lite از حیدری خریدم ds lite با این کارتج با یه رم 4 گیگ که پر بازیش کردو برام 170 هزار حساب کرد فکر کنم فلش کارت آکبند 35 هزار تومن حساب کرده

یه جایی گیر آوردم قاب کریستالی و قاب ژله ای و کیف برای dsi xl داره اگر خواستی خبرم کن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

حملات بامزه | نقد و بررسی بازی Kirby: Mass attack

cover_large.jpg

Publisher: Nintendo

Developer: HAL Laboratory

Genre: Platformer

Players:1

Release Date: 19th Sep 2011 USA

Series: Kirby

Also Known As: Atsumete! Kirby JP

عنوانی شاد و رنگارنگ که چشمان هرکس را به خود خیره می کرد، نیتتندو با این که هم کنسول دستی نسل بعدی خود را معرفی کرده و ۳DS را عرضه کرده بود . اما با این حال برای کنسول های قبلی بازی می سازد تا به این زودی طرفداران با کنسول های خود خداحافظی نکنند!

داستان Mass Attack از جایی آغاز می شود که هیولایی به نام Necrodeus تصمیم می گیرد کربی را نابود کند. برای این کار Necrodeus تصمیم می گیرد تا کربی را به ۱۰ کربی کوچک تر و ضعیف تر تبدیل کند و آنها را زندانی کند. اما یکی از این ده کربی موفق می شود فرار کند و به امید اینکه بتواند ۹ کربی دیگر را با خود متحد کند و بتواند طلسم Necrodeus را از بین ببرد کار خود را آغاز می کند. گیم پلی نیز دقیقا بر اساس داستان شکل می گیرد و در طول مرحله بایستی دیگر کربی ها را به دست آورید تا قدرت ازبین بردن موانع و دشمنان را داشته باشید. هر مرحله از بازی را با یک کربی آغازخواهید کرد و برای افزایش تعداد کربی ها بایستی میوه های مختلف را جمع آوری کنید تا با پر شدن نوار تعیین شده یک کربی به کربی اول اضافه شود.

هرچه میوه بیشتری جمع آوری کنید به کربی های شما اضافه می شود و حتی می توانید آنها را به ۱۰ برسانید. در کنسول دستی DS کربی ها را باا ستایلوس کنترل و هدایت می کنید. معماها و مبارزه با باس ها هر کدام نیازمند روش واستراتژی خاصی هستند و از این رو بازی یکنواخت و خسته کننده نخواهد شد. KMA یکی از بهترین نمونه ها دراستفاده از صفحه لمسی کنسول در گیم پلی بازی است و دقت بالای آن بازی را برای شما لذت بخش می کند.

large.jpg

همان طور که گفته شد با خوردن میوه ها کربی های شما بیشتر می شوندو هر ۱۰۰ امتیاز برابر با یک کربی اضافه است. اگر یکی از کربی ها صدمه ببیند، برای مثال به تیغ یا یکی از دشمنان برخورد کند تبدیل به کربی آبی رنگ که نشان روح شدن آناست می شود و برای اینکه دوباره به حالت عادی بازگردد باید آن را به چک پوینت ها برسانید. KMA یک بازی فوق العاده جذاب ، زیبا و دوست داشتنی ماننده بازی های قبلی ساخته شده از روی کربی است.

میزان Cute بودن کربی در KMA به دلیل تعداد بالای کربی های ریزه میزه بالاست. کربی های کوچکی که به دنبال هم کلیدی را بر بالای سر خود می گیرند و میدوند و یا به صورت گروهی به یک گل حمله می کنند. در بازی برای از بین بردن هر دشمن ابتدا کربی ها آن را گرفته و با مشت زدن پیاپی آن را به زمین می کوبند تا نابود شود. اگر بخواهید این کار را تنها با یکی از کربی ها انجام دهید موفق نخواهید شد و کربی شما ضعیف عمل می کند. در هر قسمت گیم پلی چیزهای جدید برای شما دارد . همیشه نیز کربی شما کوچک نیست و در برخی قسمت ها با خوردن آب نبات کربی ها به اندازه واقعی بازمی گردند و آن موقع قدرت تخریبشان بیشتر شده و سریع تر موانع را رد میکنید. پس از تمام کردن بخش داستانی می توانید به سراغ انجام مینی گیم ها بروید. تعداد مینی گیم ها بالا بود و هرکدام جذابیت خاص خودشان را دارند و می توانید تامدت ها با این بازی سرگرم شوید و امتیازهای خود را بیشتر کنید.

گرافیک بازی برای کنسول دستی DS عالی است. پس زمینه های شاد درکنار گرافیک کارتونی بازی شما را بیش از بیش به این عنوان علاقه مند خواهند کرد. با توجه به این که تنوع مراحل بالا است در هر مرحله فضای بازی نیز عوض می شود. موسیقی و صداگذاری بازی نیز گوش نواز و زیبا است و به خوبی با فضای بازی و مراحل مختلف هماهنگ شده اند. اکثر منتقدین و کسانی که این عنوان را تجربه کرده اند از کنترل خوبب ازی تعریف کرده اند، KMA در ابتدا شمارا با یک کربی تنها می گذارد اما زمانی که تعداد آنها بیشتر می شود و موفق می شوید سخت ترین باس ها را به راحتی از بین ببرید احساس قدرت خواهید کرد!

در آخر باید بگویم Kirby Mass Attack یکی از بهترین بازی های DS در چند سال اخیر و همین طور امسال است که DS بازی های زیادی نداشت. بااین که DS امسال چندان بازی های زیاد و بزرگی نداشت اما KMA آنقدری جذاب و متنوع است که زمان زیادی از کسانی که با این کنسول دستی خود را سرگرم می کنند به خود اختصاص خواهد داد. امسال طرفداران این شخصیت خوشحال هستند چرا که میتوانند دو بازی مختلف را تجربه کنند. اگر به کربی علاقه دارید به هیچ وجه این عنوان زیبا را از دست ندهید.

large.jpg

نکات مثبت: ۱۰ کربی، طراحی بصری رنگارنگ و دوستداشتنی، ریتم سریع و جذاب بازی، کنترل عالی و بی نقص

نکات منفی: نکته منفی خاصی وجود ندارد تقریبا همه بخش ها در این عنوان عالی کار شده اند

گیم پلی: ۹٫۵

گرافیک: ۹

صداگذاری: ۹

جذابیت: ۹٫۵

large.jpg

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
نه ول نمیکنم :d چون عاشق ds ام :x ds حرف نداره کلی هم خصوصیت و قابلیت با این قیمت خیلی ارزون داره

یه ds سری فت داشتم همون زمان لانچ خریدم 2 سال بعد ds lite اومد یه سفیدشو خریدم تا چند سال داشتم حدود 5 سالی شد . که بعد اون ds lite دو رنگ آبی کاربنی و مشکی خریدم که بعد بخاطر مشکلی فروختم به دوستت الانم یه ds lite آک فیروزه ای خریدم :x

فلش کارت ds lite از حیدری خریدم ds lite با این کارتج با یه رم 4 گیگ که پر بازیش کردو برام 170 هزار حساب کرد فکر کنم فلش کارت آکبند 35 هزار تومن حساب کرده

یه جایی گیر آوردم قاب کریستالی و قاب ژله ای و کیف برای dsi xl داره اگر خواستی خبرم کن

:d

35 ت واسه RTS Lite 2014؟! اوریجه؟ :d Dual-Core 2014 رو چند میداد؟

مگه دیوانم واسه DSi X گارد ببندم :d اولا کلا DS خودش ماشا الله بزنم به تخته عین چی سفته :d دوما DSi XL خودش به اندازه کافی بزرگ هست دیگه گاردم ببندم چجوری بگیرم دستم :|
کیف رو چند میگفت؟ شاید کیفشو بخوام اگه ارزون بود.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
:d

35 ت واسه RTS Lite 2014؟! اوریجه؟ :d Dual-Core 2014 رو چند میداد؟

مگه دیوانم واسه DSi X گارد ببندم :d اولا کلا DS خودش ماشا الله بزنم به تخته عین چی سفته :d دوما DSi XL خودش به اندازه کافی بزرگ هست دیگه گاردم ببندم چجوری بگیرم دستم :|
کیف رو چند میگفت؟ شاید کیفشو بخوام اگه ارزون بود.

آره دیگه برای RTS Lite 2014

نمیدونم Dual-Core 2014 چند میده چون من دوال کور 2013 داشتم قبلا

هم قاب ژله ای . هم گارد . هم قاب کریستالی . کیف خود xl . پکیجا چند تیکه لوازم جانبی xl طرف داره

خوب خود xl پسندیدی بقیه چیزاشم باید گردن بگیری :d من برای ds lite قاب کرستالی با گارد گرفتم روی صفحاتشم دادم محافظ چسبوندن :x

قیمت کیف xl ندارم اما کیف dsi که عکسشو صفحه ها گذاشتم با دوتا قلم دو پک بودو 8500 تون خریدم xl خوب باید گرونتر باشه

پس لوازم نخری بهتره :d

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
آره دیگه برای RTS Lite 2014

نمیدونم Dual-Core 2014 چند میده چون من دوال کور 2013 داشتم قبلا

هم قاب ژله ای . هم گارد . هم قاب کریستالی . کیف خود xl . پکیجا چند تیکه لوازم جانبی xl طرف داره

خوب خود xl پسندیدی بقیه چیزاشم باید گردن بگیری :d من برای ds lite قاب کرستالی با گارد گرفتم روی صفحاتشم دادم محافظ چسبوندن :x

قیمت کیف xl ندارم اما کیف dsi که عکسشو صفحه ها گذاشتم با دوتا قلم دو پک بودو 8500 تون خریدم xl خوب باید گرونتر باشه

پس لوازم نخری بهتره :d

من اگه DS Lite یا DSi هم داشتم بازم قاب مابو گارد نمیبستم واسش :d خودش به اندازه کافی سفت هست پول خرج کنم که چی :|

شاید کیفشو بخرم اگه زیر 15 ت بده، RTD Lite رو هم که حتما میخرم. همینا بسه :d

ولی باید بذارم واسه بعد امتحانات بخرم ._.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من اگه DS Lite یا DSi هم داشتم بازم قاب مابو گارد نمیبستم واسش :d خودش به اندازه کافی سفت هست پول خرج کنم که چی :|

شاید کیفشو بخرم اگه زیر 15 ت بده، RTD Lite رو هم که حتما میخرم. همینا بسه :d

ولی باید بذارم واسه بعد امتحانات بخرم ._.

میبستی من میدونم :d کجا سفته فقط سنگ سفته :d دستگاه به این شیکی کوچیکی ظریفی خوش دستی :x

نه بابا نخری بهتره پولات تموم میشه :d هیکل xl ببین بعد بگو ارزون منم همچین هیکلی داشتم هیچی گیرم نمیومد :))

خوبی این فلش کارت اینه که مصرفش از دوال کور کمتره خود من دستگاه روشن کردم یه بازی گذاشتم کذاشتمش کنار تا باتری اولیه تموم شه تا بزنم شارژ اولیه از 18:20 تا 22:35 روشن موند باتریش قرمز شده بود اما همون قرمز بیشتر از نیم ساعت نگه داشت اما دوال کور مصرف باتریش 2 برابره قشنگ

باتری ds . ds lite . dsi . dsi xl هم سراغ دارم هر کی خواست

یادش بخیر من که درس خون نبودم فقط شب امتحانا درس میخوندم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر