assassin creed victory

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
به تازگي بازي assassin creed victory ليك شده و توسط يوبيسافت تاييد شده و سايت هايي از جمله ign اين خبر رو تاييد كرده و از عكس هاش هم پيدا هست كه بازي قشنگي هست البته اساسين يونيتي هم همين طور بود و بايد ببينيم اين بازي چي ميشه.يوبيسافت اعلام كرده اين بازي براي جبران يونيتي هست.اين بازي در قرن نوزده و در شهر لندن هستش و در استوديوquebec ساخته ميشه.
البته هنوز خبر هاي زيادي از اين بازي منتشر نشده اگه دوستاني كه به منبع هاي معتبر دسترسي دارن اگر خبر هايي از اين بازي منتشر شد بيان به ما ها بگن.

- - -ویرایش - - -

عكس هايي از بازي

assassins_creed_victory.jpg

assassins_creed_victory.0.0.jpg

آخرین ویرایش:

colossus2

کاربر سایت
Dec 1, 2014
14
assassins creed flying eagle

خدا نابود کنه ریشه سازندگان اساسین کرد رو که بخاطر پول دارن هر بار بازی رو کپی پیست می کنن می دن به خورد مردم الکی میگن اساسین جدید اومده... بابا دیگه پول پرست بودنم حدی داره... همون ایده های چرت رو دوباره بخورد مردم میدن... یکمم از اساسین من یاد بگیرید چقدر نواوری داره حال کنید
ac5.gif

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
خدا نابود کنه ریشه سازندگان اساسین کرد رو که بخاطر پول دارن هر بار بازی رو کپی پیست می کنن می دن به خورد مردم الکی میگن اساسین جدید اومده... بابا دیگه پول پرست بودنم حدی داره... همون ایده های چرت رو دوباره بخورد مردم میدن... یکمم از اساسین من یاد بگیرید چقدر نواوری داره حال کنید
ac5.gif
اون عقابه يا اساين؟
ولي در كل افرين ايده ي جالبيه:>خود من هم كه خيلي اساسينو دوست دارم اما ديگه حالم داره به هم ميخوره هر سال يه بازي پر از باگ ميدنو يه عذر خواهي ميكنن و موضوع رو تموم ميكنن.

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
البته اگر بازيش مثل تصوير هاش باشه و تصوير ها الكي نباشن بازي خيلي باهالي ميشه
تا اون جايي كه شنيدم عكس دومي كه گذاشتم مربوط به يكي از مراحل ميشه

آخرین ویرایش:

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
کلا یوبی سافت خیلی خوشگل گند زد تو این عنوان این چه سیاستیه دیگه هر سال یه اساسینز مسخرست ... با گندی که تو Unity زدن و بازی کلا همش باگ بود:-& احساس میشد در روند تولید این عنوان کمی تامل داشته باشن

colossus2

کاربر سایت
Dec 1, 2014
14
اقا یه سوال دارم... من تازه ثبت نام کردم... چه جوری باید پست ارسال کنم... ایا باید ده روز بگذره از ثبت نامم... امضا هم ندارم چرا... این سایت چرا اینطوریه... باید چقدر صبر کنم یه خبر مهم دارم از بازی ایرانی کلوسوس 2..... یکی منو دریابد

Harry-Pedram

کاربر سایت
Jul 10, 2012
124
نام
پدرام
اقا یه سوال دارم... من تازه ثبت نام کردم... چه جوری باید پست ارسال کنم... ایا باید ده روز بگذره از ثبت نامم... امضا هم ندارم چرا... این سایت چرا اینطوریه... باید چقدر صبر کنم یه خبر مهم دارم از بازی ایرانی کلوسوس 2..... یکی منو دریابد
سلام اگر سوالي داريد از مديران محترم سايت بپرسيد و اين تاپيك مكان اين صحبت ها نيست.

راستي دوستان خبر جديدي اگر كسي از اين بازي پيدا كرد بياد به اشتراك بگزاره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر