عذرخواهی Ubisoft به خاطر مشکلات Assassin’s Creed Unity با بازی رایگان

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
0uee629b4rmts3tlijqp.jpg
Ubisoft امروز رسماً به خاطر مشکلات Assassin’s Creed Unity عذرخواهی کرد و برای جبران، بازی‌های رایگان به خریداران هدیه می‌دهد.

Yannis Mallat مدیرعامل Ubisoft Montreal و Torontoدر بلاگ این شرکت، به خاطر مشکلاتی کهAssassin's Creed Unity از تاریخ عرضه با آنها دست و پنجه نرم می‌کند، عذرخواهی رسمی زیر را منتشر کرد:
"من از صمیم قلب به نمایندگی از Ubisoft و تیم Assassin’s Creed از شما پوزش می‌طلبم. مشکلات بازی، مانع لذت بردن شما از آن شد و بسیاری از شما را از تجربه تمام پتانسیل بازی محروم کرد. ما به سختی در تلاش هستیم تا مشکلاتی که بازیکن‌ها گزارش می‌دهند را برطرف کنیم و Patchهایی که تا به حال منتشر کرده‌ایم بسیاری از مشکلات را برطرف کرده‌اند.
عرضه Assassin’s Creed Unity جز مورد انتظار ترین لحظات، برای من و تمامی تیم‌هایی که از سرتاسر جهان در ساخت و توسعه بازی نقش داشتند و مقدار فراوانی انرژی، علاقه و مهارت را صرف ساخت بازی کرده‌اند، بود."

علاوه بر این عذرخواهی، Mallat اعلام کرد که season pass بازی دیگر به فروش نخواهد رفت و تمام کسانی که Assassin’s Creed Unity را خریده اند، اولین DLC بازی؛ یعنی Dead Kings را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.
کسانی که season pass بازی (که شامل Dead Kings می شود) را خریده‌اند به انتخاب خود می‌توانند یکی از بازی‌های The Crew، Far Cry 4، Watch Dogs، Assassin’s Creed Black Flag، Rayman Legends و Just Dance 2015 را به صورت رایگان دریافت کنند.

>> منبع

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
به نظر من اول یه آمار بگیریم ببینیم اصلا چند نفر از کسایی که اینجا دارن شاکی بازی در میارن رفتن بازیو خریدن یا اصلا بازی کردن که اینقدر بهشون بر خورده.
والا منی که بازیو خریدم به اندازه یه سری از شما ها ناراحت نبودم که باگ داشته. الانم خیلی خوشحالم که یه دی ال سی مجانی میگیرم.
اونایی که سیزن پس خریدن که دیگه هیچی کاملا برد کردن.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
این قسمت دیگه پستت تو یه تایپیک دیگه که نشون میده همین جوری فقط طرفداری میکنی .

اما

معمولا وقتی یه کمپانی به مشتری و مخاطب احترام میزاره ، به خاطری رفع کردن مشکلات بازی یا بهتر کردن چند ماه تاخیر میزنه از هزارتا ترقند دزدی از ملت ( سیزن پس ، dlc و ...) پیروی نمی کنه هرکی علاقه داره حق داره تعریف کنه همه جا ازش. نه اینکه حتی یه بازی مخاطب 7 ساله رو هم برداره 16 اپیزودش رو جدا کنه با سیزن پس بفروشه (rabbids invasion )

شما رو رجوع میدم به GTA V رو نسل قبل اول که واسه رفع شدن همین مشکلات تاخیر خورد و با کمترین باگ زمان ریلیز اومد. بزرگی و جزئیات بماند که یونیتی به گرد پاش هم نمیرسه. پس بزرگی رو بهانه نکنید.

بازم که برگشتی سر پله اول. اگه مهم بود بازی رو اینجوری ریلیز نمی کرد. همین پچ که میگی قبلا از این قرار بود که یکی دوتا از مشکلات جزئی بازی رو رفع میکرد نه الان که هر یکیش یه لیست 40-30تایی داره از تک تک باگ هایی که هست تو بازی.

من خودم از فن های یوبی سافت بودم از خیلی سال ها پیش تا همین الان ولی اینکه الان چند ساله به لجن کشیده شده و هر روزم بدتر میشه با این سیاست های مزخرفش دلیل نمیشه بیام ندید بگیرم. از قضیه POP گرفته تا ریمن و ... بشمار که اینجا جای بحث نداره و سودی هم واسه من نداره.
من کاری ندارم شما فن بودی یا نه! بنده فن نیستم ، دوست دارم این شرکت رو ، به خاطر بازی هاش. خیلی شرکت های دیگه هم هستن که همینطوره!
الکی هم هواداری نمی کنم ، اگه قرار بود کسی شاکی بشه یدونش قطعا خودم بودم که دارم براش پول می دم ، بنده خودم بازی رو خریدم، بازی کردم و ... می دونم چه خبره
حالا شما فکر کن من نمی دونم و طرف داری الکی می کنم و ...
برامم مهم نیست کی چی فکر می کنه!
اینایی هم که الان دارم می گم برای فن بازی نیست ، برای اینه که دیگه روی هر چیزی دارن گیر می دن به این شرکت
بعد بنده کاری با GTA و غیره هم ندارم ، دارم می گم بازی بزرگ باشه مشکلات بیشتره سر راه سازنده! همیشه که یکسان نیست
بیخیال دیگه نه شما منو نقل قول کن و نه من شمارو (البته می دونم شما اختیار دارید اینکارو کنید اما بحث ما بیهودس ، فقط تاپیک رو الکی داریم پر می کنیم)

Mammad Prince

کاربر سایت
Dec 2, 2011
366
نام
محمد
دوستان الان این نسخه های limited edition که تو ایران اومد و همه خریدیم ؛ خب اینا توش کد واسه season pass بود دیگه . پس ما هم میتونیم یکی از اون گیفت های یوبی رو انتخاب کنیم ؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
دوستان الان این نسخه های limited edition که تو ایران اومد و همه خریدیم ؛ خب اینا توش کد واسه season pass بود دیگه . پس ما هم میتونیم یکی از اون گیفت های یوبی رو انتخاب کنیم ؟
Limited Edition سیزن پس نداشت! یک ماموریت داشت فقط! :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
معمولا وقتی یه کمپانی به مشتری و مخاطب احترام میزاره ، به خاطری رفع کردن مشکلات بازی یا بهتر کردن چند ماه تاخیر میزنه از هزارتا ترقند دزدی از ملت ( سیزن پس ، dlc و ...) پیروی نمی کنه هرکی علاقه داره حق داره تعریف کنه همه جا ازش. نه اینکه حتی یه بازی مخاطب 7 ساله رو هم برداره 16 اپیزودش رو جدا کنه با سیزن پس بفروشه (rabbids invasion )

---

شما رو رجوع میدم به GTA V رو نسل قبل اول که واسه رفع شدن همین مشکلات تاخیر خورد و با کمترین باگ زمان ریلیز اومد. بزرگی و جزئیات بماند که یونیتی به گرد پاش هم نمیرسه. پس بزرگی رو بهانه نکنید.
در مورد قسمت اول پستت!
اگه منظورت این بود تاخیر بزنه تا مشکلاتو حل کنه! والا من فن این شرکت هستم و تمام خبرای بازی هاشو دنبال میکنم توی این چند سالی که دنبال میکنم هر بار اومد کوچکترین تاخیری زد به بازیش فقط توی همون تاپیک 20-30 صفحه فحش بار یوبی سافت میکردن و ترول میکردن!آخریشم که واچ داگز بود که وقتی تاخیر زد کلی جک بارش کردن که اگه همونم تاخیر نمیزد مثل یونیتی پر از مشکلات باگ و افت فریم و ... میشد ولی فقط مشکل داونگرید داشت!

---

در مورد قسمت دوم!
بازیه ای راکستارو نمیتونی اصلا با بازی های یوبی مقایسه کنی! راکستار از اون شرکتاییه که بعد از 3 سال یک دونه آی پی معرفی میکنه 3-4 سال خالص روش کار میکنه میده بیرون که اگه مشکلی توش دیده بشه خیلی ایراد بزرگیه اما یوبی سافت هر دو سال کلی آی پی جدید شروع میکنه و نسبت به شرکتای دیگه خیلی تعداد بازیاش بیشتره و سرش شلوغ تره! (کوزت :>:D)
از قضیه POP گرفته تا ریمن و ... بشمار که اینجا جای بحث نداره و سودی هم واسه من نداره.
بعد قضیه ریمن چی بوده ؟:D
نه دیگه! هیچ جوره مشکل لگ و افت فریم شدید رو نمیشه انکار کرد.
لگ و افت فریم واچ داگز؟ اون فقط رو پی سی اینقدر مشکل داشت ( که معمولا خیلی از بازی های یوبی سافت پورتای داغونی میشن که این جز داغون تریناش بود ) ولی روی کنسول جز داونگرید گرافیک و من چیز خاص دیگه ای هم نشنیدم و اگه مشکل خاص دیگه هم میبود متاش مثل یونیتی افت شدید میکرد اما بالای 80 شد!
که همون روی PC هم فقط لگ شدید داشت و همچین افت فریمی ندیدم من!
پ.ن : مجید چرا میپیچونی؟ کنسول چه ضیغه ای هست!!!! یعنی چون نسخه کنسولی مشکل نداره باید هر گندی به پی سی میزنه رو نادیده گرفت؟
yahoo_22.gif
احساس میکنم فن های یوبی یکمی دیگه زیادی از یوبی و کارهای ناجورش داره حمایت میشه.
نه اتفاقا اصلا حمایت نمیشه! من سر واچ داگزم به یوبی تو تاپیک گیر دادم سر یونیتی هم همینطور ولی جوری هم نیست که بخوام بکوبم و هیتر بشم چون همون واچ داگز مشکلاتش در حد یونیتی نبود که غیر قابل بازی بشه! من خودم بازی کردم لذت هم بردم!
یونیتی اینقدر مشکلات داشت که اینقدر قضیش طولانی شد وگرنه واچ داگز که این قضایا سرش در نیومد!!

آخرین ویرایش:

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
در مورد قسمت اول پستت!
اگه منظورت این بود تاخیر بزنه تا مشکلاتو حل کنه! والا من فن این شرکت هستم و تمام خبرای بازی هاشو دنبال میکنم توی این چند سالی که دنبال میکنم هر بار اومد کوچکترین تاخیری زد به بازیش فقط توی همون تاپیک 20-30 صفحه فحش بار یوبی سافت میکردن و ترول میکردن!آخریشم که واچ داگز بود که وقتی تاخیر زد کلی جک بارش کردن که اگه همونم تاخیر نمیزد مثل یونیتی پر از مشکلات باگ و افت فریم و ... میشد ولی فقط مشکل داونگرید داشت!

نه دیگه! هیچ جوره مشکل لگ و افت فریم شدید رو نمیشه انکار کرد.
پ.ن : مجید چرا میپیچونی؟ کنسول چه ضیغه ای هست!!!! یعنی چون نسخه کنسولی مشکل نداره باید هر گندی به پی سی میزنه رو نادیده گرفت؟:| احساس میکنم فن های یوبی یکمی دیگه زیادی از یوبی و کارهای ناجورش داره حمایت میشه.:|

آخرین ویرایش:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
من نمیدون بازی که باگ داره DLC رایگان دادن به چه درد میخوره یا یه بازی هدیه دیگه که اونم باگ داره کامل خدایش این شیوه بچه خر کردن نیست ؟!
همون بازی درست کنن هر چی اپدیت دادن بیشتر بازی به گند کشیدن

کی همچین حرفی رو زده ؟
شما بازی الان رو با نسخه روز عرضه مقایسه کن . کاملا متوجه بهبود محسوس میشید

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
يوبي سافت به خاطر تريلر هاي فوق العاده زيبايي كه قبل از هر بازيش نشون ميده عذر خواهي كنه بهتره بعدشم اومده گند زده تو يونيتي رفته انتظار داشتين چيكار كنه؟؟؟ اومده به خاطر خرابكاريش عذر خواهي ميكنه ميگن چه شركت خوبي!
هه

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
الان یعنی من اساسین و دیجیتالی بخرم،میتونم سیزن پسشو فری دانلود کنم و بعدش فارکرای 4هم فری میشه واسم؟
یعنی واقعیته؟یعنی من امشب بخرمش؟

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
الان یعنی من اساسین و دیجیتالی بخرم،میتونم سیزن پسشو فری دانلود کنم و بعدش فارکرای 4هم فری میشه واسم؟
یعنی واقعیته؟یعنی من امشب بخرمش؟
فقط یکی از DLC های season pass برات free می شه. بازی free رو فقط اونایی می گیرن که تا قبل از این جریان season pass رو هم خریده بودن. Season pass دیگه الان برای فروش نیست جایی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر