Square Enix در ماه دسامبر از بازی نقش آفرینی جدیدی رونمایی خواهد کرد

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
ewjqyvncufk8an7mbwv0.jpg

آقای Yosuke Matsuda، رئیس شرکت Square Enix در مصاحبه با مجله ژاپنی Famitsu اعلام کرد که این شرکت در ماه دسامبر از عنوان نقش آفرینی جدیدی برای کنسول ها رونمایی خواهد کرد.
وی به Famitsu گفت: "حقیقتاً ما هم اکنون در حال کار بروی یک عنوان نقش آفرینی و مخصوص کنسول ها هستیم که یک بازسازی نیست. ما در مورد این بازی در ماه دسامبر و پس از آن بیشتر صحبت خواهیم کرد."
لازم به ذکر است که در ماه دسامبر دو مراسم The Game Awards و PlayStation Experience شرکت سونی برگزار خواهند شد و برگزار کنندگان هر دو مراسم قول معرفی بازی های جدیدی را داده اند، به این ترتیب مکان و زمان احتمالی معرفی این بازی یکی از این مراسم ها خواهد بود.
Matsuda ادامه داد: "فقط برای رفع ابهام باید اعلام کنم که صفی طولانی از بازی هایی داریم که برای Smartphone ها و PC ها هم منتشر خواهند شد و در انحصار کنسول ها نخواهند بود، بازی های استودیو های بین المللی ما که در حال کار بر روی آنها هستند هم در این صف طولانی جای خواهند داشت. من در حال حاضر نمی توانم در مورد اینکه سایر عناوین ما برای چه پلتفرم هایی منتشر خواهند شد صحبت کنم اما باور دارم که ما باید تنوع گسترده ای در بازی هایی که قرار است سال آینده رونمایی کنیم، داشته باشیم. این ها پروژه هایی هستند که پس از شروع کار من به عنوان رئیس Square Enix کار بر روی آنها آغاز شده است. چیز های زیادی برای نمایش دادن به بازار ژاپن و بازار های بین المللی داریم."
منبع

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
میپسندیم :)

قط برای رفع ابهام باید اعلام کنم که صفی طولانی از بازی هایی داریم که برای Smartphone ها و PC ها هم منتشر خواهند شد و در انحصار کنسول ها نخواهند بود

بیشتر میپسندیم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر