مشکلات فراوان پس از آخرین بروزرسانی بازی GTA V

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
hspfshu0obxlzzi8zn79.png

سرور های بخش آنلاین بازی Grand Theft Auto پس از بروزرسانی 1.03 برای کاربران پلتفرم های PS4 و XboxOne قطع شد. طبق گفته های استدیو بازیسازی Rockstar این مشکلات متناوب بوده است اما پس از آپدیت مشکلات متفاوت دیگری نیز برای کاربران این بازی ایجاد شده است.
مشکلات گوناگونی از طرف کاربران در صفحه مخصوص بازی GTA V در سایت اجتماعی Reddit گزارش شده است که از عمده ترین مشکلات می توان به شروع نشدن بازی و همچنین توقف در بارگزاری 20 درصدی برای شروع بازی اشاره کرد .
این مشکلات حتی گریبان گیر بعضی از کاربران آنلاین بازی نیز شده است اما با اینحال بعضی از کاربران نیز بوده اند که مشکلی در طول بازی مشاهده نکرده اند ولی با اینحال ذکر کرده اند که "متصل شدن به بازی مشکل شده است "، کاربرانی نیز گزارش داده اند که برای بازی کردن باید اطلاعات نصب شده بر روی کنسول خود را پاک کرده و دوباره اطلاعات را نصب کنند و همچنین مورد های متعددی نیز اشاره شده است که پس از نصب این آپدیت اسلحه های آنان در قسمت آفلاین بازی ناپدید شده است.
در موردی عجیب تر بعضی از کاربران نیز با اخطار "CE -34878 -0" در هنگام بارگزاری بازی برخورد کرده اند که حاصل آن متوقف شدن بازی و شروع دوباره آن بوده است، در همین راستا استدیو Rockstar راه حلی برای این اخطار در انجمن رسمی بازی پیشنهاد داده است.

البته لازم به ذکر است که این مشکلات برای کاربران متعددی نیز رخ نداده اند و طیف این مشکلات شامل تعداد کمی از بازیکنان بوده است.

منبع

آخرین ویرایش:

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
اینم از GTA
جایزه رو بدین به TLOU بره پی کارش :d البته احتمالا اگه بخش مولتی TLOU هم شلوغ بود همین مشکل آنلاین و سرور گریبان گیرش میشد :d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اینم از GTA
جایزه رو بدین به TLOU بره پی کارش :d البته احتمالا اگه بخش مولتی TLOU هم شلوغ بود همین مشکل آنلاین و سرور گریبان گیرش میشد :d

والا اون اوایل که من بازی کردم به اندازه کافی شلوغ بود سرورهاش به مدت چند ماه.

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
والا اون اوایل که من بازی کردم به اندازه کافی شلوغ بود سرورهاش به مدت چند ماه.

خداوکیلی به اندازه یه بازی اول شخص شوتر به اسم هیلو و یه بازی که همه میتونن توش آزادی داشته باشن میتونه شلوغ باشه؟ نمیگم کلا خلوت باشه که. اصل حرفم اینه که اصلا بخش چند نفره این بازی نمیتونه به اندازه Halo و GTA شلوغ باشه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خداوکیلی به اندازه یه بازی اول شخص شوتر به اسم هیلو و یه بازی که همه میتونن توش آزادی داشته باشن میتونه شلوغ باشه؟ نمیگم کلا خلوت باشه که. اصل حرفم اینه که اصلا بخش چند نفره این بازی نمیتونه به اندازه Halo و GTA شلوغ باشه.

خوب آخه بعضی مشکلات هست که ربطی به شلوغی ندارن. مثلا سرورهای Driveclub که اصلا هم شلوغ نبود از روز اول خوابید. از اونور بازی ای مثل BF3 با اون همه بازیکن روی 3 پلتفرم هیچ وقت نخوابید و وقتی هم که میخوابید به مدت 2 ساعت میشد بعضا. این مشکلات برمیگرده به ایرادهای کدنویسی بازی نه به سرورهای شلوغ. مثلا تقسیم 6-4 توی سرورهای هیلو ربطی به شلوغی نداره. یه تقسیم ساده است! همونطور هم که تو متن خبر گفته بعد از پچ بیشتر این مشکلات دیده شدن که نشون میده این پچ بعضی از چیزا رو تغییر داده.

ljmd

کاربر سایت
Oct 19, 2014
77
مشکلان انلاین gta حل میشه قطعا
جایزه ریمستر بهتر بدن به یه بازی غیر tlou
دیگه tlou خیلی جایزه گرفته سال گذشته
اون همه جایزه برد دیگه حقشه چند تا بازی ساز دیگه هم جایزه بگیرن و تشویق شن و گرنه دیگه خیلی لوث میشه همش هرچی جایزس تو ضمینه های مختلف بازم بدن tlou
از اونجایی هم که با توجه به متا gta , tlou بیشترین شانس برای گرفتن جایزه ریمستر دارن من دوست دارم gta ببره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر