Arma III EPOCH

4_dayz_epoch_logo.png

Arma 3 : Epoch Mod

آغاز فصلی جدید

این ماد با سبک Open World Survival در سال 2035 یعنی 2 سال بعد از تقریبا منقرض شدن نسل انسان اتفاق میفته . اونایی هم که زنده موندن براشون چیزی باقی نمونده جز بقایای یک جامعه که یه زمانی تکنولوژی داشته . شما باید سعی کنید زنده بمونید , بسازید یا راه خودتون رو توی این محیط خشن و پویا پیدا کنید . زنده ماندن تنها فقط به پیدا کردن محل استراحت , غذا و دارو منتهی نمیشه و شما تا چند وقت اینطوری میتونید دوام بیارید ؟ در Epoch شما میتونید با پیدا کردن چند همراه پایگاه خودتون رو بسازید و جامعه رو دوباره شکل بدید به طوری که به جمع کردن زره زره پیشرفت کنید و به جایی برسید که دیگه نیازی زنده ماندن نباشه و زندگی کنید .

خلاصه ای از ویژگی های این ماد :
نسخه فعلی :

Features for Closed Alpha 0.2.0.1

Players

• Male and Female players.
  • Custom: Hats, uni*** vests, and Uniforms for females.
  • Persistence: Location, Appearance, Inventory, Health, Custom Stats.
Weapons

• Custom weapons; Rollins Rifle, 1911, Ruger, Multi Gun.
  • ​Melee weapons: Hatchet, Sledge Hammer, Chainsaw
Vehicles

• Persistent tracking of vehicles position, color, direction, and inventory.
  • Custom E-Bike and JetSki.
Base Building

• Re-envisioned for Arma 3 PhysX. Persists exact position, direction, and angle.
  • Persistent secure and insecure storage devices.
  • Upgradeable locking doors.
Economy

• Barter based economy backed by a single crypto currency ¤ called "Krypto".
Environment

• Random encounters with several different types of antagonists.
  • Interactive Player to Player trading menu.
  • Persistent NPC Traders with randomly chosen home and a work locations.
  • Trader cities with some extra protection.
  • Weather extremes:
    • ​Air and Water temperatures
    • Earthquakes
  • Explore & Loot:
    • Wrecked ships
    • Abandoned vehicles and buildings
* Many more features are planned, features may change at any time.

ویژگی های نسخه Closed Alpha 0.2.0.1

بازیکن : شخصیت قابل بازی مونث و مذکر
شخصی سازی : کلاه های متفاوت - جلیقه برای هر دو جنس و یونیفورم برای خانم ها
مقاومت و ماندگاری : تعیین محل , ظاهر , Inventory یا فهرست وسایل بازیکن , سلامتی , و آمار سفارشی

سلاح ها :
سلاح های سفارشی از جمله : Rollins Rifle, 1911, Ruger, Multi Gun که درباره Multi Gun بعدا توضیح میدم
سلاح های سرد : تیشه , چکش , اره برقی:d

وسایل نقلیه :
ردیابی مداوم وسایل نقلیه , رنگ , مسیر و فهرست یا همون Inventory
دوچرخه شخصی و جت اسکی

ساختمان سازی (پایگاه سازی) :
سیستم ساختمان سازی بازی برای Arma 3 دوباره برنامه ریزی و باز بینی شده و شامل ادامه ی موقعیت دقیق , جهت و زاویه میشه .
ماندگاری دستگاه های ذخیره سازی امن و ناامن که این دستگها ذخیره سازی یا همون Storage Box خیلی کمیاب طوری که همه دارن گریه میکنن براش :d
قفل درب قابل ارتقاء

اقتصاد :
سیستم داد و ستد بازی توسط واحد ارزی به نام Krypto حمایت میشه که قابل پیدا کردن نیست شما باید چیزایی رو که پیدا میکنید از یه قوطی نوشابه گرفته تا هلیکوپتر رو میبرید پیشه فروشنده ها که نقطه های قهوه ای و سبز روی نقشه هستن و آبشون میکنید و به جاش Krypto میگیرید که بعدا باهاش میتونید همه چیز بخرید ( اصلحه و وسایلش - ماشین - ابزار ساختمان سازی و ...)

محیط :

برخورد تصادفی با انواع مختلفی از دشمن ها .
منوی تعامی تجارت بازی کن با بازیکن (منوی Trade)
NPC Trader ها به طور مداوم تصادفی محل خونشون و کارشون مشخص میشه یعنی هر بار که سرور ریستارت میشه جاشون عوض میشه .
شهر های معامله گر برخی با حافظت اضافی .
آب و هوا : آب و هوا با دمای متغیر و زمین لرزه .
کاوش و غارت : کشتی های غرق شده , ساختمان ها و وسایل نقلیه رها شده .

ویژگی های بسیار زیادی برای این ماد در نظر گرفته شده که ممکنه در هر زمان به بازی اضافه بشن و یا تغییر درشون ایجاد بشه .

شروع :

شروع تازه توی هر بازی یا مادی میتونه دلهره آور باشه . خوشبختانه توی این بخش به کمک این ویدیو شما میتونید با خیال راحت وارد بازی بشید و چیز هایی که این ماد داره به شما ارائه میکنه رو تجربه کنید .

Spawning In : بعد از اینکه وارد یکی از سرور های EPOCH شدید به شما این انتخاب داده میشه که برای بازیکن خود یک شخصیت مرد زن یا انتخاب کنید . وقتی که انتخاب کردید شما توی یک نقطه به اسم Central Spawn Hub یا محل ظاهر شدن مرکزی ظاهر میشید که 3 تا میانبر به 3 نقطه ی متفاوت نقشه داره که از اینجا شما راه خودتون رو انتخاب میکنید .
این ویدیو شمارو راهنمایی میکنه .
ویدیو از سایت utube هست .

ویژگی های Epoch :
سیستم گروه بندی (با 100 Krypto شما میتونید گروه خودتون رو تشکیل بدید که 4 نفر میتونید عضو گیری کنید و برای پلیر های بیشتر باید بیشتر پرداخت کنید و با این قابلیت میتونید دوستانتون رو دعوت کنید برای همکاری و غلبه بر بقیه . البته با این کار شما شامل قدرت پردازش گروهی هم میشید که باعث میشه شما بتونید از وسایل نقلیه همدیگه استفاده کنید و بتونید ققلشو باز و بسته کنید یا اگر توی محیطی یکی از اعضا یا سردسته Base Jammer کار گذاشته بقیه بتونن ساخت و ساز انجام بدن و در آخر شما هم گروهی های خودتون رو توی محیط بازی میتونید با علامتی همیشه همراهشون از دور یا نزدیک شناسایی کنید .)
شخصیت مونث (شخصیت زند یه کاراکتر جدید هست که توسط گروه Epoch طراحی شده و لباس های خاص خودشو داره
Bandicam_2014-10-17_10-20-01-138.jpg

Bandicam_2014-10-09_23-45-16-552.jpg

Bandicam_2014-10-09_23-42-41-464.jpg

Bandicam_2014-10-09_23-39-27-249.jpg

Bandicam_2014-10-09_23-37-44-100.jpg
Wetsuit.png
Wetsuit.png
Wetsuit_Purple.png
Wetsuit_Blue.png
Wetsuit_White.png
منوی اشکال زدایی یا Debug Menu(با استفاده از دکمه کنسول ~ فعال میشه که توی این منو مقدار سلامتی - فشار خون - تشنگی - گشنگی - قدرت بدنی - دما و سری مشخصات محیطی مثل مقدار اکیسژن و مه و ... میتونید ببینید کاربر خیلی مهمی داره تو بعضی از نقاط مثل قواصی یا زمانی که شب هست و ... )
Bandicam_2014-10-10_05-22-56-362.jpg
.
تربیت کردن سگ (توی Epoch شما میتونید سگ هارو آموزش بدید که اونها با اینکار اونها با شما دوست میشن و دیگه بهتون حمله نمیکنن . ویژگی های خیلی زیادی برای سگ ها در نظر گرفته شده که در آینده اضافه خواهند شد .)

اینم یک عس از Multi Gun
463px-Multi-Gun.png
این اصلحه به حای مهمات از انرژی استفاده میکنه که انرژی به طور خودکار وقتی توی ماشین هستید یا یک نیروگاه تولید برق دریافت میکنید یا اینکه باید بسته انرژی مصرف کنید برای دریافت مستقیم انرژی .
بازیکن با استفاده از این اصلحه میتونه به طور مستقیم پلیرهایی که مردن رو احیا کنه و برگردونه یا میتونه سلامتی اون هارو پر کنه و شکستگی ها رو خوب کنه و یا اینکه وسایل نقلیه ای که خراب شدن یا تصادف کردن رو تعمیر کنه که یعنی اگر یکیشو تو گروه داشته باشین دیگه غمی ندارین :d .
تا اینجا همه چیز گفته شد جز بحث Building and Crafting که درباره ساختن یه خونه یا قلعه و چیزای دست ساز هست که توضیح میدم یه سری توضیحات هم درباره تفنگ های بازی و Attachment ها و مهمات هست که نیازی به توضیح نداره و الکی وقت رو فقط پر میکنه پس میریم سراغ ادامه توضیحات .
ساختمان سازی و دست سازی (Crafting) :
سیستم انرژی EPOCH : قبل از اینکه پلیر بتونه ساخت و ساز رو شروع کنه باید اول یه مقدار انرژی به دست بیاره که از 3 راه امکان پذیر هست : 1 : وسایل نقلیه : شما وقتی توی یه یه وسیله نقلیه هستین که موتورش روشنه شما حدودا 5 تا انرژی توی 10 ثانیه میگیرید.
انرژی خورشیدی/بادی : اگر بازیکن توی فاصله 75 متری یا کمتر از یه برجک نیروگاه خورشیدی یا توربین باد باشه تقریبا 5 تا انرژی توی 10 ثانیه دریافت میکنه .
Energy Packs یا بسته انرژی که توی Looting از هرجایی ممکنه پیدا کنید که از توی منوی Inventory روش دابل کلیک میکنید و Use رو میزنید که بهتون 100 تا انرژی میده .
همچنین استفاده از دوربین دید در شب , تابع دید در شب (من خودم هنوز نمیدونم) و Range Finder نیاز به انرژی داره .
امتوسط نرژی دریافتی شما اگر داخل یه وسیله نقلیه باشید و هم در نزدیکی یه منبع انرژی خورشیدی یا بادی زیاد نمیشه پس وقت تلف نکنید :d .

طریقه ساختمان سازی و کنترل هاش (راستش من یه 3 4 تایی بیس بزرگ تو بازی دیدم که وقتی دیدمشون گفتم WTF ولی خودم هنوز چیزی نساختم ولی با 2 تا اجنبی دیگه برنامه داریم بسازیم پس خودم هنوز امتحان نکردم.) :
اول این ودیو آموزشی رو ببینید از سایت utube هست .
یادداشت : ساختمان ها و اشیای ساخته شده بعد از 7 روز حذف میشن (برای اطلاعات بیشتر به بخش نگهداری پایگاه مراجعه کنید) مگر اینکه شما تکونشون بدید یا رنگشون کنید که واسه 7 روز دیگه میمونن (به نظر من تکون ندیدن ممکنه کار رو خراب کنه فقط رنگش کنید.)
ارتقاء قطعات : مقداری از قطعات ساختمان رو میشه ارتقاء داد البته به مواد اولیه نیاز داره (برای مثال شما از دیوار چوبی شروع میکنید و بعدا دیوار میشه و بعدا میشه دیوار چوبی راه راه با درب و بعدا میشه درب قفل دار البته با وسایلی مثل Salvage Metal - Lumber Pack و Electronic Components نیاز دارید.)

نگهداری پایگاه :
اگر شما از پایگاهتون نگهداری نکنید قطعات بهد از 7 روز پس از اینکه جاگذاری شدن حذف میشن که برای جلوگیری از این کار میتونید :
1 : با جایگذاری یک Frequency Jammer (میتونید با 3xSalvage Metal بسازیدش) و خرج کردن 1 Krypto برای هر بیس از این کار جلوگیری کنید .
2: دیوارهای خودتون رو ارتقاء بدید تا بشه رنگشون کرد بعد با رنگ کردن میتونید از اینکار جلوگیری کنید .
3: قطعات رو جا به جا کنید هر چند وقت یه بار (اگر خرابش نکنید:d)
قطعا بهترین راه برای نگهداری بیس همین Frequency Jammer هست چونکه رنگ کردن کردن دیوار فقط روی دیواره های اتقاء یافته امکان پذیر هست و جا به جایی هم باید تک تک قطعات رو با به جا کنید که اگر شما مهندس باشید و بخواید برای خودتون Castle Dracula بسازید باید بگم وقت کم میارید واسه اینکار :d.

بررسی Crafting :
آیتم های زادی هستن که میتونید بسازید ولی همشون از یه جا شروع میشن شما از توی Inventory روی یه آیتم دابل کلیک میکنید و بعدش شروع میکنید به ساختن یه آیتم جدید با قاطی کردن چند تا آیتم .
این ویدیو بهتون نشون میده که سیستم Crafting چجوری کار میکنه از سایت utube هست .
آیتم های خیلی زیادی هست و همچنین دستورالعمل های زیادی که فرصت نمیکنم توضحی بدم در آخر لینک منبع رو میزارم اگر دوست داشتید و نیاز داشتید حتما یه سری بزنید .

توی بازی دو تا Event مختلف هست میتونید با سرزدن به این موقعیت ها آیتم های خوبی به دست بیارید مثل قطعات مختلف برای ساختن بیس و تعمیرات و ... و Backpack ها البته ریسک بالایی هم داره .
1 : Shipping Containers که روی نقشه با رنگ قرمز مشخص شده و نزدیک ساحل هست که با سرزدن به این نقاط آیتم های خوبی به دست میارید البته ریسک خیلی بالایی داره (حتما گروهی و تا دندون مسلح برید) .
Shipping_Containers.png
2 : Epicenter : توی نقشه با رنگ قرمز مشخص شده که شما میرید به مرکز زلزله و در اینجا یه نقطه از پوسته زمین باز میشه و از توش مواد معدنی بیرون میاد که تا 10 دقیقه وقت دارید ازشون برداشت کنید که فکر کنم نیاز به چکش داره قبل از اینکه برگرده تو زمین که ازش میتونید استفاده های متعددی کنید البته بیشتر برای ساختمان سازی هست ولی عنصر اصلی هم هست برای Upgrade کردن .

Looting غارت قسمت مورد علاقع من :d
راه های متعددی برای پیدا کردن آیتم توی Epoch وجود داره که توضیح میدم .

میتونید تو خونه ها برید دنبال لوت و از توی کمد - کشو - طاقچه دیوار - گاز - یخچال - مبل - کاناپه - تخت و ... آیتم به دست بیارید التبه این وسایل شانسی Spawn میشن پس هر جایی نیستن پس خوب بگردید . البته کلیسا ها و بیمارستان ها هم جای خوبی هستن و شانس بالایی دارن .
میتونید توی سطل های آشغال و یه سری آشغال هایی که روی زمین ریخته شدن رو بگردید .
میتونید ماشین هایی که پیدا میکنید رو توشون رو بگردید .
یا که میتونید توی مپ برید به نقاطی که کشتی قرق شده Shipwreck و یه جعبه داره که توش ممکنه Gem پیدا کنید .

آب و غذا :
لیست آب و غذا هم رو میتونید از توی منبع چک کنید .

دشمن و حیوانات : اطلاعات کاملی در دسترس نیست .

وسایل نقلیه :
ماد Epoch به جز وسایل نقیله که شامل بازی میشه 2 تا وسیله نقلیه جدا داره که یکی E-Bike هست
Electric_Motorcyclee.png
Electric_Motorcycle.png
و بعدیش Jet Ski هست
400px-Jet_ski.png
توی این ماد چند راه مختلف برای تعامل با وسیله نقلیه وجود داره :
1 : باز و بسته کردن قفل : با فشردن دکمه I نزدیک ماشین یه منو میاد که با Lock - Unlock میتونید باز و بسته کنید .
2 : تعمیر کردن : اگر ماشین تصاف کرد یا از جاده منحرف شد یا به سنگی چیزی خورد و صدمه دید با داشتن ابزار مورد نیاز میتونید تعمیرش کنید . ابزار مورد نیاز : Repair parts که بیشتر صدمات رو میتونید تعمیر کنید و Repair kit که ماشین رو کامل تعمیر میکنه یا با استفاده از Multi Gun :d
3 : سوخت گیری و سوخت کشی : با داشتن یه بطری پر از سوخت میتونید سوخت گیری کنید یا یه بطری خالی میتونید سوخت رو بکشید . وسایل زمینی رو میتونید توی پمپ بنزین سوخت گیری کنید و هلیکوپتر هارو روی سقف یا محلی که H هست میتونید فرود بیارید و سوخت گیری کنید (البته سیستم پرواز ماد EPOCH پیشرفته هست و نیاز به تمرین داره من دیشب یه Humming Bird و خودم رو به باد دادم الکی :d)
4 : Inventory وسله نقلیه : وقتی که یه ماشین - قایق - هلیکوپتر یا هر وسیله ای رو سرور میسازه و Spawn میکنه که محلش و زمانش و ... شانسی هست لوت های مختلفی میتونن داشته باشن مثل اصلحه - محمات - غدا - دارو یا مواد اولیه ساختمان سازی . برای دسترسی به این تجهیزات میرید نزدیک ماشین و دکمه Inventory خودتون رو میزنید که یه منو میاره اول Unlock میزنید و ماشین رو باز میکنید و بعد Inspect میزنید و یه سری به Inventory ماشین میزنید . وسایل نقلیه مختلف مقدار لوت مختلفی دارن .

توضیحات : شرمنده اگر کامل نیست من زیاد وقت ندارم و بازی هم Closed Alpha هست ولی خیلی حال میده و چونکه برگفته از Dayz Epoch هست و گروه قوی و کاربلدی پشتش هست پس خیالتون راحت باشه شما به یه سر زدن به Wiki Dayz Epoch میتونید متوجه بشید چه دنیای وسیعی داره این ماد . فعلا تا اینجا من خیلی حال کردم توی بازی زیردریایی هم هست و کلی چیز دیگه باید برم ببینم چه خبره .
یه توضیح بدم درباره فرق این ماد با بقیه ماد های Survival معروف : تو بقیه ماد ها شما سعی میکنید زنده بمونید از دست بقیه پلیر ها و زامبی ها ولی توی این ماد زامبی ها 3 دسته هستن که کلا با بقیه زامبی هایی که دیدید تا الان فرق دارن و یه دفعه با یه لشکر رو به رو نمیشید بلکه تعدادشون کمه ولی خطرناک هستن و صد البته فقط زامبی نیست که دنبال شما هست پس ادامه رو بخونید : لیست دشمنایی که باهاشون رو به رو هستید : 1 : بزرگترین خطر انسان ها هستن ! بله بعد از تقریبا منقرض شدن نسل انسان هنوز هم انسان ها به خون هم تشنه هستن برای قدرت و زنده ماندن ! 2 : Cultist این دشمن عجیب به شما اگر نزدیک بشه Stamina شما رو میکشه و شمارو کند میکنه بعد شمارو از پا در میاره و میشه کشتش ولی باید خیلی باید بهش دمیج وارد کرد و اگر شما پشتتون رو بهشون بکنید فقط راه میرید لول و میتونن در هارو باز کنن و از نردبال بیان بالا بهرتین راه هم برای فرار هنوز مشخص نیست پس Good Luck ! من که تا حالا نخوره تو پستم خدا رو شکر :d
3 : Sapper
Sapper.jpg
یه زامبی بدون دست و خیلی زشت و بدقیافه که صدای زشتی هم داره . این زامبی بی دست و بی روح همیشه دنبال بغلی هست که گیرش نمیاد خیلی بهش نزدیک نشید که تو صورتتون منفجر میشه اگر دید یا فرار کنید یا قبل از اینکه منفجرتون کنه منفجرش کنید :d.
4 : Drones and Bandits (بهپاد و راهزن ها) : بهپاد ها
Drone.png
به صورت شانسی احتمالش هست بالای سرتون اسپاون بشن و راه شناساییشون هم صدای وییییززز مانندشون هست و قبل اینکه شمارو شناسایی کنن بزندیدشون یکی 2 تا تیر بسه . اگر شناسایی شدید چند تا AI بهتون حمله میکنن . AI : هوش مصنوعی یعنی چند تا دشمن خشن با خوش مصنوعی بهتون حمله میکنن .
5 : سگ ها فعلا خطری ندارن و فقط موقع قواصی حواستون به کوسه ها باشه .
پ.ن : از جایی هم نپرید پایین که سریع میرید توی کما که با مرگ فقط خاصی نداره تا الان ولی میشه Revive کرد ولی کسی نیست به دادتون برسه . Vital Signs Critical بهش میشگن ولی خب دیگه مرده به حساب میای پس سریع دوباره اسپاون کن و جنازه خودت رو لوت کن تا برات لختش نکردن :d.

خب پس فکر کنم با توضیحات بالا دوستان متوجه شده باشن که این بازی هدفش زنده موندن و Adopt شدن و اینکه یه پایگاه برای خودت تشکیل بدی و ازش محافظت کنی تا اینکه فقط زامبی بکشی و بقیه رو خفت کنی :d.
توی آپدیت های بعدی کلی چیز های دیگه هم اضافه میشه از جمله ATM و.... .
من توی Dayz Epoch دیدم که طرف AC-130 هم بلند کرده بود از یه جا :d پس اینجا جای خودشو داره دیگه ... اگر کسی علاقه داشت حتما دریغ نکنه حجم ماد فعلا 800 مگ هست و لانچر پیشنهادی من هم Play With-Six هست اینم لینک سایتش .
EPOCH قبلا بازی کردی و الان بازی میکنی ؟ از این ماد خوشت اومده و میخوای بازی کنی ؟
دوستانی که میخوان بازی کنن همینجا اعلام آمادگی کنن و ID استیم رو بدن .
سرور پیشنهادی من هم [MGT] EpochMod.com (0.2.0.1|1.32) www.mgtrolls.eu
دوستانی که میخوان بازی کنن توی همین تاپیک اعلام کنن و ID استیم بدن .

بازی Closed Alpha ولی به نظر من چیزی کم نداره و خیلی حال میده ولی در کل به مشکلی برنخوردم یکی 2 تا عکس میزارم بعدا هم چند تا عکس خودم اضافه میکنم .
Arma III EPOCH Wiki

Arma III EPOCH Dev Site

نصب و راه اندازی :
وب سایت اصلی سازنده
دانلود
لیست سرورها (نسخه استیم)
لیست تغییرات

دوستان آپدیت جدیدی توی راه هست که به زودی میاد و همه ترین تغییراتش تعدادی اصلحه و یه هلیکوپتر و دستگاه های ATM هستند که وارد بازی شدن .
Epoch 0.2.5 Patch RC1 Changelog :

• [New] Custom single seater "Mosquito" Light helicopter.
  • [New] Consumables can now give the player multiple attributes on use.
  • [New] Honey can now be consumed and an empty jar is returned.
  • [New] Empty Food cooler added. To be used with food crafting.
  • [New] Metal Scraps added and can be found in many places as well as crafted into Salvage Metal.
  • [New] 3 new Soda cans some with unique attributes.
  • [New] Player Krypto account added. Accessed by pressing the Inventory key next to a phonebooth or an ATM. Larger the transaction the longer it takes.
  • [New] Custom Weapons: AK47, M14, m249, m107, m4a3 ported from Arma 2.
  • [New] Camo version of female wetsuit.
  • [New] Female Ghillie Suits Tan, Light Green, Dark Green.
  • [New] SteamAPI support added for future features and VAC ban check system.
  • [New] In-game Admin Panel cleanup and features added: Spawn Menu, 3D ESP, Map ESP, Basic Admin levels.
  • [Changed] Removed all "Take" and "Rearm" actions to prevent taking items from locked vehicles. A new take option will be added soon to allow item access underwater.
  • [Changed] Sledge Hammer damage increased 2x.
  • [Changed] Loot now spawns more readily.
  • [Changed] Loot table tweaks to increase building materials.
  • [Changed] setTimeMultiplier 4x enabled by default. Can be changed with timeMultiplier in epochconfig.
  • [Changed] Shelf, tipi, and Frequency Jammer are now built using the physx build mode.
  • [Changed] Combat Logging: Players now leave a Doppelganger behind for 60 seconds after disconnect. This can be changed or disabled in epochconfig.hpp server side.
  • [Changed] Death trigger now spawns shark if player is killed at sea.
  • [Changed] Added Override vars to epochconfig that control object expiry. vehicle, building, storage (7 days), players (30 days).
  • [Changed] Vehicle slots limit now based directly on total of per vehicle counts in allowed vehicles list.
  • [Changed] Reworked backend of NPC trader mechanism to be more accurate and optimized.
  • [Changed] Land vehicles now spawn in cities near roads instead of anywhere on roads.
  • [Changed] Many performance and security changes server side.
  • [Changed] Vehicle save queue system for better performance.
  • [Changed] Seasonal items like Meeps and Halloween masks removed from loot tables.
  • [Fixed] UAV's are no longer static and now move like they are supposed to.
  • [Fixed] Fully disabled thermal equipment for all vehicles.
  • [Fixed] Geometry of walls changed to help reduce glitching.
  • [Fixed] Disallow Holster and GetOver action near base walls, to reduce wall glitching.
  • [Fixed] Global setdamage event with Communication towers.
  • [Info] Reworked server configs. InstanceID is now set in EpochServer.ini and the rest in epochconfig.hpp now found in @EpochHive folder.
  • [Known Issues] Weapon attachments get wiped when player to player trading. (workaround for now take the items off the weapon first).
  • [Known Issues] Moving a painted corrugated wall causes it to loose its color.
  • [New] Custom single seater "Mosquito" Light helicopter.
یه سری عکس های جدید که خالی از لطف نیستن :

آخرین ویرایش:

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
میشه لینک دانلود این بازی رو برام پیغام خصوصی کنید؟

خدمتت دوست عزیز
حمید تبرکه این کار رو تو باید انجام بدی نه من آخه گناه دارم:d

دانلود

- - -ویرایش - - -

درمقایسه با مدهای survival خیلی خوب واسه ARMA3 مثل Breaking Point و BattleRoyal و... بهتره؟

BP یه چیز دیگست اون Full Convertion هستش ولی این و battleroyal و امثالهم فقط mission هستن
خوب مدیست ولی به نظر من کار زیاد داره چون توی این سبک Mission Mod زیاده یکیش که خیلی هم معروفه The Day After هستش که کپی برابر اصل dayz هستش که خیلی هم امکانات بیشتری داره

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
میشه لینک دانلود این بازی رو برام پیغام خصوصی کنید؟
داداش آخر توضیحات لینک دانلود برنامه Play With-Six رو گذاشتم بهترین راه هم همین برنامه هست که دانلود و نصب میکنید با حجم کمتر از 20 مگ بعدش برنامه رو اجرا و بازی آرما 3 رو توش میبینید که از اونجا توی بخش ماد ها و Browse ماد EPOCH رو پیدا و دانلود میکنید و میتونید همزمان چندین ماد دیگه رو به صورت جدا یا با هم اجرا کنید این برنامه جدیدترین ورژن ها رو برای دانلود قرار میده و کلا خیلی کارای دیگه میشه باهاش کرد و کار کردن باهاش راحته این بیشتر آچارفرانسه هست تا برنامه :d از آقای D.K هم تشکر فراوان میکنم بابت لینک مستقیم البته اینم بگم که لانچر PWS خودش به صورت مستقیم دانلود میکنه و سرعتش اصلا بد یا افت دار نیست و عالیه .

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
پست اول آپدیت شد . تغییرات پچ جدید که تو راه هست و چند تا عکس جدید اضافه شده .
دوستان بشتابید :d راه رستگاری در EPOCH هست و Altis Life شما رو به کوه های Morodor هدایت میکنه از ما گفتن بود :d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
پست اول آپدیت شد . تغییرات پچ جدید که تو راه هست و چند تا عکس جدید اضافه شده .
دوستان بشتابید :d راه رستگاری در EPOCH هست و Altis Life شما رو به کوه های Morodor هدایت میکنه از ما گفتن بود :d

بازي كه پايرت نشه به درد لاي جرز مي خوره .. تو كه مي دوني عزيزم !‌ :bighug:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر