آنهایی که بازی FarCry4 را به روش غیر قانونی تهیه کرده اند، دستشان رو شد.

brain

کاربر سایت
Sep 14, 2007
516
از عرضه ی بازی Far Cry 4 چند روزی است که می گذرد و برخی از بازیکنان راجع به Field Of View بازی اعتراضاتی کرده اند.
در رابطه با همین موضوع کارگردان بازی آقای Alex Hutchinson عنوان کرد که هرکسی که در رابطه با عدم وجود تنظیمات FOV در ورژن PC معترض است پس بازی را به صورت غیر قانونی گرفته است و به اصطلاح pirate کرده است.

به گفته ی آقای Alex Hutchinson در توییتر خود، ورژن های قانونی بازی که در روز اول به اینترنت متصل شده و Day One Patch بازی را دریافت کردند، تنظیمات FOV به بازی آنها اضافه شده است و آنهایی که این ویژگی را ندارند و نسبت به این موضوع اعتراض کردند، به نوعی خودشان به این موضوع که از ورژن غیر قانونی بازی استفاده می کنند اعتراف کرده اند.

اعتراضات زیادی در رابطه با FOV بازی در Twitter و Reddit شده است که خبر خوشایندی برای کمپانی سازنده نیست. همانطور که در سال 2012 آقای
ایو گیلموت بنیانگذار کمپانی اذعان داشت که 93% تا 95% از بازیکن ها، بازی های این کمپانی را به صورت غیر قانونی تهیه می کنند.

منبع

آخرین ویرایش:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
فکر کنم اولین بار راکستادی با بتمن این کار رو انجام داد ؛ البته اونجا قلاب بتمن یه گیری داشت. خیلی روش جالبیه در هر صورت

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
فکر کنم اولین بار راکستادی با بتمن این کار رو انجام داد ؛ البته اونجا قلاب بتمن یه گیری داشت. خیلی روش جالبیه در هر صورت
آره اتفاقا pc gamer یه مطلب گذاشته درباره بازی هایی که اگر پایرت میکردیم از خجالت در میومدن.جالبش آلن ویک و Mirror's Edge بود :d

ویرایش: اینم لینکش.خیلی باحاله.بخونید
http://www.pcgamer.com/the-best-in-game-piracy-punishments/

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
آره توی ME هم بودش ! =)):d
فک کنم یه قسمتی از بازی بود که Faith همینطوری مینشست و خیلی آروم و آهسته حرکت میکرد، طوری که واقعا میشه گفت روی اعصاب پلیر رژه میرفت ! :d
پ.ن: بیشتر Ubi و Ea از اینکارا میکنن، لول !

im1ium

کاربر سایت
Nov 10, 2014
16
اون ME ک بدجوری رو مخ بود!:d
خسته شدم از بس توی این نسل UBI رو با EA مقایسه کردن
باو از بس ک این کپیای غیر قانونی زیاد شدن.دلم برا این ناشرا بدجور میسوزه!:d

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
خفن ترینش مال Game Dev Tycoon بود. گیم پلی بازی به این صورته که اول یه بازی ساز تازه کاری و ... باید پیشرفت کنی و بازی بسازی و بازی بفروشی و اینا:D سازنده بازی خودش بازی رو توی تورنت گذاشت.
تو این نسخه، هر بازی که بسازی، یه پیام میاد که مردم بازی هاتو Pirate می کنن، تو هم بازی هات کلا 10 نسخه میفروخت ورشکست می شدی میرفتی پی کارت:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر