آشکار شدن یکی از راز های پنهان Batman: Arkham City بعد از سه سال

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
ieq1180h0khkikx6vp6l.jpg

سری Batman Arkham سابقه خوبی در پنهان کردن راز ها و Easter egg ها دارد، راز هایی که پلیر ها به سختی می توانند آن ها را پیدا کنند!
با وجود گذشت بیش از سه سال از عرضه ی Batman: Arkham City، گیمر ها هنوز Easter egg ها و راز های مخفی در این بازی پیدا می کنند.
هفته ی گذشته یک کانال مرموز در Youtube ویدئوی با نام "راز Arkham City؟" منتشر کرد. در این ویدئو شخصیت Calendar man، دیالوگی را بازگو می کرد که تا کنون کسی آن را از زبان اون نشنیده بود. اما ویدئو پیش از پایان یافتن سخنان این شخصیت تمام می شد.
دو روز بعد کانال Batman Arkham videos، این معما را حل کرد، ظاهرا اگر شما تاریخ PC خود را روی 13 دسامبر سال 2004 تنظیم کنید، این دیالوگ مخصوص Calendar man را می شنوید. این تاریخ با اینکه کاملا تصادفی به نظر می رسد، اما در حقیقت یک روز بسیار خاص است، روز تاسیس استودیو Rocksteady سازنده سری بازی های Batman Arkham
خب، خب، خب، این روز از بین همه ی روز ها، کار اولیه من رو به یاد داری؟ ناقص بود ولی امیدوار کننده به نظر می رسید، درست مانند خود تو. همان طور که مهارت های تو افزایش می یافت، من نیز مهارت های خودم رو کامل می کردم. با فصل ها شروع شد و در طول هفته ها حرکت کرد. من قوی تر شدم، کار من ماهرانه تر شد. روز ها پنهان بودند بتمن، و پایان تمامی روز ها در راه است. من در آغازت پیش تو بودم و در پایانت هم با تو خواهم بود.
پیدا شدن این راز بعد از سه سال جالب به نظر می رسد، آیا ممکن است راز های پنهان دیگری وجود داشته باشند که هنوز پیدا نشده اند؟ فراموش نکنید که سال قبل، یکی از مسئولین rocksteady اعلام کرده که هنوز راز هایی وجود دارند که توسط بازیکن ها کشف نشده اند. آیا خود rocksteady این ویدئو را منتشر کرده؟ ظاهرا اینگونه است. سخنان Calendar man به چه چیزی اشاره دارند؟ پایان این فرنچایز یا مرگ بتمن؟ یا یک villain مشخص در Arkham knight؟ مشخص نیست، اما چیزی که واضح است این است که پلیر ها بعد از سه سال رازی مخفی را در Arkham city فاش کرده اند (البته با کمک خود rocksteady)

منبع

آخرین ویرایش:

(STALKER)

کاربر سایت
Aug 4, 2011
261
نام
سامان
3 سال که هیچ تا ابد هم نمیگفتن کسی نمیفهمید
از فردا با تنظیمات بایوس مادربرد به رازهای جدید رزیدنت 4 پی ببرید:))

-Prime-

کاربر سایت
May 12, 2012
256
No way :|

چه ایستر اگ های سختی میذاره این RS، نکنه هنوزم مونده!؟؟؟! :)

مطمئنم تو Arkham Knight چند تا میذاره که عمرا کسی بتونه پیداشون کنه!

این ویدئو هم کار خودشون بوده! ولی ای کاش تا همون 13 دسامبر صبر میکردند بعد اینکارو میکردند، اثرش بیشتر میشد :)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر