آشکار شدن یکی از راز های پنهان Batman: Arkham City بعد از سه سال

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
ieq1180h0khkikx6vp6l.jpg

سری Batman Arkham سابقه خوبی در پنهان کردن راز ها و Easter egg ها دارد، راز هایی که پلیر ها به سختی می توانند آن ها را پیدا کنند!
با وجود گذشت بیش از سه سال از عرضه ی Batman: Arkham City، گیمر ها هنوز Easter egg ها و راز های مخفی در این بازی پیدا می کنند.
هفته ی گذشته یک کانال مرموز در Youtube ویدئوی با نام "راز Arkham City؟" منتشر کرد. در این ویدئو شخصیت Calendar man، دیالوگی را بازگو می کرد که تا کنون کسی آن را از زبان اون نشنیده بود. اما ویدئو پیش از پایان یافتن سخنان این شخصیت تمام می شد.
دو روز بعد کانال Batman Arkham videos، این معما را حل کرد، ظاهرا اگر شما تاریخ PC خود را روی 13 دسامبر سال 2004 تنظیم کنید، این دیالوگ مخصوص Calendar man را می شنوید. این تاریخ با اینکه کاملا تصادفی به نظر می رسد، اما در حقیقت یک روز بسیار خاص است، روز تاسیس استودیو Rocksteady سازنده سری بازی های Batman Arkham
خب، خب، خب، این روز از بین همه ی روز ها، کار اولیه من رو به یاد داری؟ ناقص بود ولی امیدوار کننده به نظر می رسید، درست مانند خود تو. همان طور که مهارت های تو افزایش می یافت، من نیز مهارت های خودم رو کامل می کردم. با فصل ها شروع شد و در طول هفته ها حرکت کرد. من قوی تر شدم، کار من ماهرانه تر شد. روز ها پنهان بودند بتمن، و پایان تمامی روز ها در راه است. من در آغازت پیش تو بودم و در پایانت هم با تو خواهم بود.
پیدا شدن این راز بعد از سه سال جالب به نظر می رسد، آیا ممکن است راز های پنهان دیگری وجود داشته باشند که هنوز پیدا نشده اند؟ فراموش نکنید که سال قبل، یکی از مسئولین rocksteady اعلام کرده که هنوز راز هایی وجود دارند که توسط بازیکن ها کشف نشده اند. آیا خود rocksteady این ویدئو را منتشر کرده؟ ظاهرا اینگونه است. سخنان Calendar man به چه چیزی اشاره دارند؟ پایان این فرنچایز یا مرگ بتمن؟ یا یک villain مشخص در Arkham knight؟ مشخص نیست، اما چیزی که واضح است این است که پلیر ها بعد از سه سال رازی مخفی را در Arkham city فاش کرده اند (البته با کمک خود rocksteady)

منبع

آخرین ویرایش:

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
well, well, well, and on today of all days, do you remember my early work? Flawed but it showed promise, just like you. As your skills improved, I perfected mine, Starting with the seasons, and moving through the weeks, I become Stronger. My work more elaborate. Days were the secret, Batman. And the end of Days is coming. I was there at your beginning, and I will be there at your end
به نظرم به خود Rocksteady و اینکه این چند سال رو صرف ساخت این بازی ها کردن و حالا قرار به اتمامش برسونن اشاره می کنه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
یادمه خود Rocksteady چند ماه بعد از اینکه بازی منتشر شد گفت که هنور دوسه تا از راز های بازی کشف نشده الان فک کنم این یکیش باشه !

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
جالب بود ... این همه توجه و نکته بینی قابل ستایشه :x هیچوقت اتاق مخفی تیمارستان از یادم نیمره ... هیچوقت ...
یه ایستر اگ دیگه مرتبط با این موضوع هست ... البته این یکی خیلی معروفه :D کنار سلوس Calendar man یه تقویم روی دیوار هست که یکسری از روزهای سال روی اون با ضربدر مشخص شده ... اگه شما در تک تک اون تاریخ ها ( بر اساس تاریخ کنسول ) وارد بازی بشین و پیش سلول Calendar man برید ، بعد از پایان اخرین روز یه دیالوگ دیگه هم داره ... اونم در رابطه با قتل هاش بود فکر میکنم ...

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
جالب بود ... این همه توجه و نکته بینی قابل ستایشه :x هیچوقت اتاق مخفی تیمارستان از یادم نیمره ... هیچوقت ...
یه ایستر اگ دیگه مرتبط با این موضوع هست ... البته این یکی خیلی معروفه :D کنار سلوس Calendar man یه تقویم روی دیوار هست که یکسری از روزهای سال روی اون با ضربدر مشخص شده ... اگه شما در تک تک اون تاریخ ها ( بر اساس تاریخ کنسول ) وارد بازی بشین و پیش سلول Calendar man برید ، بعد از پایان اخرین روز یه دیالوگ دیگه هم داره ... اونم در رابطه با قتل هاش بود فکر میکنم ...
و جالبه روز آخر که میری دیگه کلندرمن توی سلولش نیست و فرار کرده!
---------------
بنظر من وجود کلندر من توی ارکهام سیتی یه نقش فوق اساسی بود و یه پیش زمینه برای ورودش شاید حتی به داستان اصلی که این حجم EE رو به خودش اختصاص داده از طرفی این تیکه آخرش که میگه من روز آخر کنار تو خواهم بود ممکنه منظورش به پایان Arkham knight هم باشه...
همه ی شواهد یجوری داره مارو به این سمت هدایت می کنه که بتمن نابود میشه در پایان نسخه ی سوم که یه پایان فوق تاریک رو برای پایان بازی داشته باشیم!

dante-turbo

کاربر سایت
Dec 14, 2007
271
نام
Farzad
و جالبه روز آخر که میری دیگه کلندرمن توی سلولش نیست و فرار کرده!
---------------
بنظر من وجود کلندر من توی ارکهام سیتی یه نقش فوق اساسی بود و یه پیش زمینه برای ورودش شاید حتی به داستان اصلی که این حجم EE رو به خودش اختصاص داده از طرفی این تیکه آخرش که میگه من روز آخر کنار تو خواهم بود ممکنه منظورش به پایان Arkham knight هم باشه...
همه ی شواهد یجوری داره مارو به این سمت هدایت می کنه که بتمن نابود میشه در پایان نسخه ی سوم که یه پایان فوق تاریک رو برای پایان بازی داشته باشیم!

احسنت ارین ! درستش این بود که تو گفتی ... من دقیق خاطرم نبود قضیه رو ، اشتباه شرح دادم :d در اصل در هر تاریخ مشخص شده که پیشش میری یک دیالوگ به مناسبت اون تاریخ داره و روز اخر هم نهایتا غیب میشه :)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
جالب ترش اینه که این Calendar Man یه شوخی بزرگ توی کمیک ها به حساب میاد منتها راک استیدی ازش یه همچین چیزی ساختش :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
خودشون تابلو کردن نه ؟ :d
احساس میکنم کسی ایستر اگ مورد نظر رو نیافتیده ولی خودشون به مناسبت 10 سالگی استودیو تابیلش کردن ولی خب بهتر بود 1 ماه دیگه صبر میکردن :d

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
calendarman-calendar.jpg

November 24th :
With the kids at school today, I managed to find five minutes of peace to fire up Arkham. Still loving this game!
Dropped in on Calendar Man, five minutes and done.

December 25th, 2011:
Christmas Day!
The kids were quite put out when I told them presents had to wait until Daddy had visited Julian in his cell. Bless them, they just don’t understand the importance of these things.

January 1st, 2012:
A new year is here!
My God, I drank so much last night i’m surprised I can remember how to write! I’m sure there’s something I’m supposed to be doing today but can’t think what it is.
Ah well, time for a bacon sandwich and cup of coffee

LATER:
Cripes, nearly forgot to visit Calendar Man in Arkham City! Not played that for ages, been too busy with Halo Anniversary.
Just made it in before midnight. PHEW!

February 14th, 2012:
I am in TROUBLE!
The wife was thrilled with the chocolates and flowers and the meal was lovely. But when asked “Are you coming to bed now?” in a soft, romantic voice, “Not now woman! I must fire up Arkham City for todays Storyteller visit” is the wrong answer.
Side note, must buy a new couch, this one is very uncomfortable.

March 17th, 2012:
IS SAYNT PAT AND RICK DAY!
Jsut in froom pubub, whoo Guinessessess!
Threeee minits trying too load Ark…Batman. Realeyesed it was a coaster, not the disc! Saw Colender Man tho, iss done.
Sleepy time!

April 1st, 2012:
Went to pop Arkham in to visit Calendar Man, couldn’t find it anywhere.
Asked the wife, she told me she had traded it in! Then she said “April Fool!” and told me she’d hidden it in the microwave.
Divorce is a very real possibility.
Anyway, visit done.

May 13th, 2012:
Called Mum today, wished her a happy Mother’s Day. Three hours she kept me on the phone, three hours!
Still, at least the ridiculous amount of advertising for cheap tat reminded me to visit Calendar Man today.

June 17th, 2012:
Feel a little rough this morning, might have a bug coming.
Oh, must remember to visit Calendar Man!

LATER:
Visited Calendar Man, who reminded me it was Father’s Day.
I rang Dad, made up some rubbish about having a card here. Now I have to buy a card tomorrow.
Wow, I’m glad my diary isn’t online! HA!

July 4th, 2012:
Lot of Twitterers wishing me a happy Independence Day.
Sweet of them, but I’m from the UK so it’s not a big thing OH DAMN!

LATER:
Nearly forgot to visit Calendar Man! Done, Arkham back on the shelf for another month.

August 16th, 2012:
Fired up Arkham this morning to get the Calendar Man visit out of the way.
Who the hell is St Roch?
I hit Wikipedia, there was a lot of info but once I saw that he was called St Rollox in Glasgow, I couldn’t read any more for laughing.
Rollox. HA!

September 3rd, 2012:
CALENDAR MAN DONE!
What an anti-climax.
Off to trade in Arkham City, worth about 50p in this current market I expect.

September 4th, 2012:
Wonder when they’ll make another Batman game.
I miss Arkham…

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
اصلا چند وقته وارد بازی هم نشدم این قدر سرم شلوغه :| واقعا شاهکاری هست این سری ارکهام .
این ارکهام نایت هم این قدر خبر ازش نیومد اصلا انگار چنین بازی نداشتیم!!! :| البته به احتمال زیاد از دو ماه دیگه شروع میشه منتشر شدن تریلرای اصلی و ... ولی مطمئنم یکی از بهترین بازی ها خواهد شد :x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر