سونی توضیح می دهد: چرا نمی توان نام PSN خود را عوض کرد

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
سونی توضیح داد که چرا به کاربران اجازه عوض کردن PSN ID داده نمی شود.

psn-600x337.jpg

رییس بخش آمریکای سونی، Shawn Layden علت اینکار را در مصاحبه ای با IGN اعلام کرد:

ما نمی خوایم کاری کنیم که بتوانید بروید و در Far Cry و چند نفر را اذیت کنید؛ کمی بعد نام کاربری و آواتار خود را عوض کنید و این بار بروید و در Call of Duty چند نفر دیگر را اذیت کنید؛ ما میخوایم از این کار جلوگیری کنیم.

ما مشکلی با تعویض نامی راحت و آسان نداریم، اما نمی خواهیم که بعضی ها خودشان را مداوما تغییر دهند و دیگران را اذیت کنند.
اینکه ما یک سرویس آنلاین را به نفع کاربران بد درست کنیم کار واقعا بدی است. پس ما میخواهیم بین اینکه کاربران بد مداوما سوء استفاده کنند و اینکه کاربران خوب نتوانند استفاده کنند تعادل برقرار کنیم.
99 درصد افراد از PSN لذت خواهند برد، چه کاری از دست ما بر میاد که بدون دادن یک وسیله دیگر به کاربران بد برای آزار دیگران، این قابلیت را فراهم کنیم تا آن کاربر بد، تجربه دیگران را خراب نکند؟

Layden همچنین اضافه کرد که تعویض نام و قابلیت های دیگر در آپدیت های بعدی در اهداف سونی برای آپدیت های بعدی است.

منبع

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
این موضوع برای من پیش اومده ... دفعه اول بی خیال شدم ... ولی دفعه دوم بلک لیستش کردم ... شاید اگه نمیشناختمش دفعه دوم هم این کار رو نمیکردم ...

به جای این چیزا بزار حداقل سالی یه بارم که شده بتونیم رجین اکانت رو عوض کنیم

sina 4

کاربر سایت
May 14, 2014
171
رو سرور بله با شماره ثبت میشن اما شما که شمارشو نمیدونی، فقط اسمشو میدونی، گزارش می کنی اونا میگردن پدر صاب بچه رو در میارن

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
الان يه انجمن ويبولتين هم اين قابليت رو داره كه وقتي اسم رو عوض كرديم تو پروفمون ثبت ميشه كه مثلا اين "لازر انجلو" همون "محمد كين" سابقه و ...
اونا هم تو پروفايل ثبت كنن

Sent from my iPhone using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر