Just Cause 3 تایید شد

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
c6cfxx06xufp54atmcd3.jpg

شرکت Square Enix تایید کرد که نسخه سوم از سری جهان آزاد Just Cause 3 سال آینده برای S4, Xbox One, و PC منتشر می شود.

این بازی بر روی کاور شماره ماه دسامبر مجله گیم اینفورمر خواهد بود، از این رو این مجله در مورد این عنوان اعلام کرده "عنوانی چندین ساعته" که در نسخه خیالی ای از منطقه مدیترانه روایت خواهد شد که توسط یک دیکتاتور رهبری می شود.

بازی شامل چتر نجات و قلاب به روز رسانی شده می شود و همچنین در این نسخه بازیکنان توانایی استفاده از لباس بال دار (wingsuit) را نیز خواهند داشت.

Just Cause 3 out next year, featured in Game Informer December issue | VG247

آخرین ویرایش:

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
من دیگه چیزی از صنعت گیم نمی خوام! :)
خیلی خیلی خیلی خوشحالم اصلا تو کلمات نمی تونم احساساتمو بیان کنم!
دنیای وسیع کلی خل بازی ،ساید کویستهای سرگرم کننده و...
فوق العادس فوق العاده... can't wait

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
شماره اولش یکی از بی داستان ترین و بی خودترین و بی روح ترین بازی هایی بود که تو عمرم انجام دادم. به خاطره همین موضوع سمت شماره دومش هم نرفتم. فکرم نکنم شماره سومش من و امثال من رو جذب کنه :d

واقعا رفتی سمت این بازی بعد به خاطر داستانش !!!! بیخیالش شدی ؟؟؟؟!!!! یعنی داریم کسی بره سمت این بازی به خاطر داستانش ؟! GTAـش هم کسی واسه داستان سراغش نمیره !
روح نداره ؟! ناموس روحه مرد حسابی :d بیخود هم خودتی :|:d

الان که گفتی رفتم تو فکر که اصلا خودم داستانشون رو تا ته رفتم یا نه :d بازی رو که اجرا میکردم یه ساعت مسخره بازی در میوردم بعد میومدم بیرون :d

امیدوارم طبق شایعات گفته شده بازی Free 2 play نباشه !

یعنی خوشم میاد اصلا پستا رو نمیخونی :bighug:

:arrowd:

Is Just Cause 3 Free To Play? - News - www.GameInformer.com
تایید شد که بازی F2P نیست.:bighug:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
نسخه دوم فقط بدرد اسکرین شات میخورد :D
یه جاهایی فان میشد ولی گیم پلی داعون بود. من نصفه کاره رهاش کردم :D
به هر حال مبارک طرفداراش :D

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,993
نام
sami
ساحل و دریایی که من تو نسخه 2 این بازی دیدم تو واقعیت ندیدم:dلامصب با آدم صحبت میکرد
تو نسخه سوم یکم هندلینگ وسایل نقلیه رو طبیعی تر کنن خیلی عالی میشه

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
دوستان من الان به منبع سر زدم دیدم خبر رو آپدیت کردند و یه سری نقل قول از سازنده ها هم گذاشتند، اگر خواستید برید مطالعه کنید البته چیز خاصی نیست و اطلاعات جدیدی هم از بازی نمی ده (بجز اون قسمت که اشاره شده بازی F2p نیست که اونم دوستان تو تاپیک بهش اشاره کردند.)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
منم نسخه اولش یکساعت رفتم خیلی تفلون بود برام !
هیچجوره کنار نیومدم باهاش میحیط بی روح و خالی و درک نکردم اصن فلسفه کل بازی انگار با قلاب پریدن رو ماشین و هلکوپتر و ایناس ... از کل گیم پلیش همین من متوجه شدم
کلا بازیش برام گوشت تلخ بود.:d

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
واقعا رفتی سمت این بازی بعد به خاطر داستانش !!!! بیخیالش شدی ؟؟؟؟!!!! یعنی داریم کسی بره سمت این بازی به خاطر داستانش ؟! GTAـش هم کسی واسه داستان سراغش نمیره !
روح نداره ؟! ناموس روحه مرد حسابی :d بیخود هم خودتی :|:d

الان که گفتی رفتم تو فکر که اصلا خودم داستانشون رو تا ته رفتم یا نه :d بازی رو که اجرا میکردم یه ساعت مسخره بازی در میوردم بعد میومدم بیرون :d

یعنی خوشم میاد اصلا پستا رو نمیخونی :bighug:

:arrowd:

اخه من یکجا خونده بودم f2p هست احتمالا خبره خوبی بودش مرسی :X

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
بهترین خبر برای من تو این چند ماه اخیر ..... منم به طرفداران سرسخت این بازی اضافه کنید.....
البته به جز نسخه اولش ....

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
خلاصه هرچی بود بازیش بیشتر شبیه به سبک Sci-fi بود تا Action-adventure ! اون قلابش که قوانین فیزیک رو هم نقض میکرد :D

اما از حق نگذریم دیوونه بازی های خوبی می شد با اون قلاب پیاده کرد

45449141577002318482_58b.gif

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
Mad Max چی؟ مگه خود اینا نمی ساختنش؟
Avalanche Studios - Studio

سه تا استدیو داره که اصلیش توی سوئد هست و یکی دیگش هم توی نیویورک ،

فکر نکنم کار سختی باشه ساختن دوتا بازی براشون ، ولی دقیق نگفته که کدوم استدیو داره روی Mad Max یا JC 3 کار میکنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر