Gears of War بعدی به ریشه‌های تاریک خود بازخواهد گشت

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896

رییس بخش xbox مایکروسافت امیدوار است که Gears of War بعدی به ریشه‌های تاریک خود برگردد. ایشان در شروع حرف هایش بیان کرد: "مقیاس‌های با شکوه، مکان‌هایی که در آن بودم، لحظه‌های عظیم، آن ها لحظاتی بودند که من سرزنده، پر از احساسات و کمی هم تاریک صدایش می کنم."
در گفتگویی که آقای اسپنسر با آقای Rod Fergusson مسئول بازی Gears of War در استودیو Black Tusk داشتند بیان کرد که Gears of War به یک تقلید از سری خودش تبدیل شده است بدون هیچ دلیلی، فقط به خاطر اینکه موفقیت را چندین بار تکرار کند.
ایشان همچنین در گفتگوی خود خواستار بازگشت چندین چیز شدند. او ادامه داد: "من در مورد داستان، مکان و جایگاه بازی و پیشروی آن‌ها به عنوان یک گروه فکر می کنم. Gears of War، این اسم واقعا معنی خاصی دارد و نشان می‌دهد که بازی درباره چیست. ما نیاز داریم که به این نام برگردیم." او همچنین تصریح کرد که Gears of War در حال ساخت به هیچ وجه یک reboot نخواهد بود.
آقای اسپنسر این مورد را گوش زد کرد که "Judgment نیازهای هیچکس را برآورده نکرد، خاطرات را زنده نکرد. من فکر می کنم می توانیم ادامه دهیم، البته با تیم جدیدی که در اختیار داریم. آقای فرگوسن به این ادامه دادن ما کمک خواهد کرد. واقعا می‌توانیم برای دهه پیش رو سرمایه گذاری کنیم، سرمایه گذاری‌ای که من می خواهم به آن فکر کنم."

Black Tusk's Gears of War May Return to Series' Darker Roots - IGN

آخرین ویرایش:

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
کاملا با گفته های شما موافقم. من خودم چند وقت پیش ها تو فروم بلک تاسک در رابطه با فضای هنری معماری تلفیقی بازی یک مقاله ای نوشتم و به ایمیل بلک تاسک هم فرستادم این هم قسمتی کوتاهی ازش.
اون طرح نمای داخلیه خونه خیلی جالب بود یه کم جزئیات بش اضافه بشه به رندرهایی که چند ساعت برای طراحیه داخلی میتونه خیلی نزدیک بشه ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر