Jade Reymond یوبی سافت را ترک کرد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
Jade_1088-600x350.jpg

خانم Jade Raymond، از اعضای مطرح کمپانی یوبی سافت، امروز این کمپانی را به قصد "دنبال کردن فرصت های جدید" ترک کرد.

وی در سال های اخیر بر روی عناوینی چون Assassin's Creed, Splinter Cell و Watchdogs مشغول به کار بوده است. وی در اعلامیه ای چنین گفت:
به مدت 10 سال فوق العاده در یوبی سافت مشغول به کار بودم و واقعا افتخار میکنم که عضوی از تیم های بزرگ که بازی های به یاد ماندنی بزرگی ساخته اند، بودم. این یکی از سخت ترین تصمیمات کاری من بوده است اما تیم Toronto تیمی بسیار قوی بوده و مفتخرم که اعلام کنم که پرچم هدایت استودیو رو به الکس میدم تا آرزوهای من و فرصت های جدید را دنبال کند.
خانم ریموند کار خود را به عنوان برنامه نویس در کمپانی سونی آغاز کرد. سپس به کمپانی EA پیوست و بعد از آن به Ubisoft Montreal برای تهیه کنندگی نخستین عنوان از سری AC ملحق شد.

یوبی سایت امروز در طی کنفرانسی اعلام کرد که آقای Alexandre Parizeau به سمت مدیریت استودیو Ubisoft Toronto درآمده است که در کارنامه خود کارگردانی عنوانی چون Splinter Cell Blacklist را دارد.

منبع

آخرین ویرایش:

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
از فردا نصف فن های یوبی هم یوبی رو ترک میکنن :D
ایف یو نو و از این جنگولک بازی ها :D
از اینکه بگذریم ، چقدر یوبی خوب مهره از دست میده :-?

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
همچین بازیساز قوی ای اگه ترک نمیکرد Ubisoft جای تعجب داشت !

نمیدونم چرا خیلی وقت بود که منتظر بودم جید ریموند استعفا بده یا یجوری انتقال پیدا کنه یه جای دیگه ! چون حرفاش اصلا با سیاست های یوبی یکی نیست !

خدا کنه بیاد طرفای سونی :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
از نظر سیاست استودیو که فرقی نمیکنه، رویکرد جفت ریموند و پاریزو یکیه ولی ریموند حداقل آدم شناخته شده تر و به قولی گنده تری بود و اسمش پشت بازی وزنه حساب میشد که تو این دوران بی وزنه ای (!) Ubisoft میتونست نکته مثبتی برای SC7 باشه. ولی از اون طرف هم نگاه کنی، پشت سه گانه اول هم آدم گنده و شناخته شده ای نبود و اونجوری شاهکار در اومد. به هرحال بعید میدونم تاثیر خاصی روی پروسه ساخت SC داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر