قسمت دوم بازی توپ شجاع آماده ی دانلود

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341

قسمت دوم بازی توپ شجاع که شامل دو دنیای آخر بازی هست هم اکنون آماده ی دانلود میباشد (لینک زیر)

توپ شجاع (قسمت دوم) در کافه بازار برای اندروید

قسمت دوم بازی توپ شجاع شامل دو دنیای آخر بازی یعنی شهر شیطانی و شهر رباتی هست , همچنین شما با پایانی جالب روبرو خواهید شد .+ هواپیما سواری و قطار سواری و ... !

بازی ایرانی توپ شجاع یک بازی پلتفرمر سه بعدی ماجراجویانه هست , این بازی دارای داستانی زیبا و معماهایی جالب و گرافیک فانتزی و همچنین موسیقی های گوش نوازی هست.
این بازی داستان سرزمین توپ ها را روایت میکند , سرزمینی که توپ شیطانی با نقشه های پلید ش میخواهد فرمانروای آن بشود , بازیکن در نقش توپ شجاع به همراه توپ مبارز به جنگ با توپ شیطانی میرود .

برخی از ویژگی های مهم بازی توپ شجاع :

5 دنیای زیبا و فانتزی (جنگل فانتزی , جنگل تاریک , بیابان شنی , شهر رباتی , شهر شیطانی ) ( قسمت دوم شامل دو دنیای آخر بازی هست و پایانی جالب)
باس فایت های (غول آخر) منحصر به فرد که هر کدام به روش خاصی نابود میشوند
داستانی ویژه و جالب به همراه دیالوگ های بامزه !
گرافیک فانتزی و زیبا
معماهای جالب

این بازی تقریبا توسط یک نفر (سید صادق یوسف زاده) ساخته شده و صدها ساعت برای ساخت آن وقت گذاشته شده است .

قسمت دوم بازی توپ شجاع آماده ی دانلود هست : (لینک زیر)

توپ شجاع (قسمت دوم) در کافه بازار برای اندروید

باتشکر فراوان منتظر نظرات گرامی شما دوستان هستم

امیدوارم که از قسمت دوم این بازی لذت ببرید

آخرین ویرایش:

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
خسته نباشی دوست عزیز, امیدوارم نتیجه ی تلاش هات رو بگیری

من احساس میکنم بخاطر قسمت بلدـه. سبک بازی یکمی خستست.به نظرم اگه کارتینگ ایزومتریک با شخصیت های آشنا میساختی خیلی بهتر استقبال میشد
من تقریبا با نظر شما موافقم
البته من بیشتر دوست داشتم شخصیت های جدیدی خلق کنم
اکثر اشخصای که کامنت دادند در مورد گیم پلی بازی , تقریبا خوششون اومده
خیلی ممنون

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
معلومه که کسی استقبال نمیکنه تو موبایل. این سبک اصلا برای موبایلها نیست و مخصوص PC و یا کنسولهایی هستش که دکمه ی فیزیکی دارن.

از اول قرار بود بازی برای PC منتشر بشه ولی نمیدونم چی شد یه دفعه سر از اندروید درآورد! اگه بازیتو تو استیم منتشر می کردی, ممکن بود تا الان کلی پول به جیب می زدی ولی حیف که راه رو اشتباه رفتی...
دلیلش اینه که عرضه روی استیم باید هفت خان رستم رو رد کنی. غیر از استیم هم باید یه ناشر پیدا کنی.
ولی بازار اندروید فقط 5 هزار تومن پول میخواد برای ثبت نام. دیگه بقیش مهم نیست.
دلیل عدم استقبال هم علاوه بر اینکه این سبک به موبایل نمیخوره اینه که گرافیکش کمه. من خودم برام ذره ای اهمیت نداره، ولی برای 90 درصد مردم داره متاسفانه.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
دلیلش اینه که عرضه روی استیم باید هفت خان رستم رو رد کنی.

نمیگم که آسونه ولی اونقدرها هم که تو میگی سخت نیست. اگه سخت بود, روزانه این همه بازی رو استیم منتشر نمیشد.

غیر از استیم هم باید یه ناشر پیدا کنی

این قسمت رو یه توضیحی میدی؟ مگه استیم خودش ناشر نیست؟ پس ناشر دیگه میخواد چکار؟

گرافیکش کمه

من نسخه ی موبایل رو بازی نکردم و از گرافیکش خبر ندارم ولی نسخه ی دموی PC رو بازی کردم و بنظرم گرافیکش برای یه بازی مستقل, کاملا مناسبه.

اما برای عرضه فیزیکی بازی ناشر میخواد

این روزا کمتر کسی پیدا میشه که بخواد بازی ایندیه خودشو بصورت فیزیکی منتشر کنه!!!!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نمیگم که آسونه ولی اونقدرها هم که تو میگی سخت نیست. اگه سخت بود, روزانه این همه بازی رو استیم منتشر نمیشد.

این قسمت رو یه توضیحی میدی؟ مگه استیم خودش ناشر نیست؟ پس ناشر دیگه میخواد چکار؟

من نسخه ی موبایل رو بازی نکردم و از گرافیکش خبر ندارم ولی نسخه ی دموی PC رو بازی کردم و بنظرم گرافیکش برای یه بازی مستقل, کاملا مناسبه.

این روزا کمتر کسی پیدا میشه که بخواد بازی ایندیه خودشو بصورت فیزیکی منتشر کنه!!!!
چرا دیگه، هفت خان رستمه. اولا باید لایسنس اصل موتور رو داشته باشی. دوم باید تریلر و توضیحاتت اینقدر ترغیب کننده باشه که مردم رای بهت بدن که: "آره، اگه عرضه شد 100% این بازی رو میخرم". سوم هم باید Visa Card یا ... تهیه کنی واسه فروش بازیت. چهارم باید Steam SDK رو تو بازیت کاملا منطبق کنی تا... والا دلیل خاصی نداره، ولی خوب برای احترام به مشتری لازمه دیگه:p
همون عرضه فیزیکی منظورمه.
ببین رایا، من و تو گرافیک واسمون اصلا مهم نیست، اصلا.
ولی خوب متاسفانه ما تو اقلیت قرار داریم. 90 درصد گیمر های ایرانی اولویتشون اینه:
گرافیک
گیم پلی
بقیش مهم نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر